Napraat- en uitvechttopic 3

17-04-2010 23:22 2899 berichten
Alle reacties Link kopieren
Dit is het grote napraattopic :-) Hierin kunnen jullie reageren, onderling discussiëren, off-topicen over het beleid e.d., kortom: alle reacties plaatsen die in dit topic en in de moderatortopics niet passen. Let op:



- de angels en Naomi lezen hier niet per definitie mee en reageren hier dus ook niet op alles.

- vragen aan Naomi kunnen gesteld blijven worden in Vragen aan Vivamod

- we gaan in dit topic uit van zelfregulering; we gaan niet modereren en betreden is op eigen risico





NB: er wordt wél gemodereerd op privacy en uitermate grove beledigingen!
Alle reacties Link kopieren
quote:dangeensuus schreef op 21 april 2010 @ 14:00:

Wat is nou het hele probleem? Dat een engel een sarcastische posting maakt? Terwijl ze de godganse dag met ons gezeik opgescheept zitten?



Eens.



Wie kaatst kan de bal verwachten. Ofwel, als je onzin post moet je ook onzin kunnen verdragen.
Juist. Eens met mamalelie.
En nee ik ben geen angel
quote:dangeensuus schreef op 21 april 2010 @ 14:00:

Wat is nou het hele probleem? Dat een engel een sarcastische posting maakt? Terwijl ze de godganse dag met ons gezeik opgescheept zitten?Als gewone forummer mag een Angel van mij posten wat ze wil, maar als Angel dient ze professioneel te blijven. Verder is het ook bijzonder flauw dat Naomi ze hoe dan ook altijd gelijk geeft, terwijl ook Angels natuurlijk wel eens uitglijers maken.
Alle reacties Link kopieren
quote:iris1969 schreef op 21 april 2010 @ 14:00:

Je lijkt wel een Angel Delpicat .
*
anoniem_13686 wijzigde dit bericht op 21-04-2010 14:19
Reden: want ik had mijzelf plechtig beloofd nevernooit op dit topic te reageren
% gewijzigd
De blog van nu is wel toepasselijk he?
quote:iris1969 schreef op 21 april 2010 @ 14:04:

[...]





Als gewone forummer mag een Angel van mij posten wat ze wil, maar als Angel dient ze professioneel te blijven. Verder is het ook bijzonder flauw dat Naomi ze hoe dan ook altijd gelijk geeft, terwijl ook Angels natuurlijk wel eens uitglijers maken.



Dat ze naast forummer ook nog persoon is maakt dat ze wellicht af en toe op het randje post. Dat kan Willem of all people wel hebben. Hij maakt er echter een issue van, en verwacht je dan echt van Naomi dat ze de door haar aangestelde angels en publique gaat afvallen? Natuurlijk niet. Lijkt me nogal logisch dat Naomi en de angels 1 lijn ( soms wat hobbelig en krom maar soit) aanhouden.



En volgens mij is Sarah prima in staat om een uitglijder toe te geven. Ik vind het een beetje spijkers zoeken op laag water. Discussie om de discussie.
Alle reacties Link kopieren
quote:dangeensuus schreef op 21 april 2010 @ 14:09:

Ik vind het een beetje spijkers zoeken op laag water. Discussie om de discussie.Eens.
Tuurlijk proberen Naomi en Angels 1 lijn te bewaren, maar dan moet ze er niet om heen kletsen en zeggen dat ze zich er buiten houdt omdat ze achter haar Angels staat. Nu verkoopt ze een drol met een strikje en verwacht van ons dat we dat slikken.
quote:geve schreef op 21 april 2010 @ 14:08:

De blog van nu is wel toepasselijk he? Haha, ja daar dacht ik ook gelijk aan.
Alle reacties Link kopieren
Maar wat maakt jou dat uit, Iris? Het is toch een zaak van Willem, en van Minny? Die zijn echt mans en vrouws genoeg om hun eigen rechten te behartigen.
Alle reacties Link kopieren
quote:geve schreef op 21 april 2010 @ 14:08:

De blog van nu is wel toepasselijk he?

Kwestie van timing Geve





@Iedereen; 1 post van mij hierover.

Mijn post kan idd erg flauw of vals of op welke manier dan ook, gelezen worden. Die interpretatie daarvan is echter niet mijn verantwoording. Men leest wat men wíl lezen. Ik zei met die post alleen: fijn dat 'men' het rellenzoeken hier (napraattopic2 dus) aankondigt, daardoor kon ik snel actie nemen en een échte rel voorkomen. That's all. Maar wederom; interpretatie is geheel eigen verantwoording. Lees er in wat je er in lezen wilt.
Ik heb een nogal sterk ontwikkeld rechtvaardigheidsgevoel Delphi en daarom reageer ik als ik vind dat er iets niet klopt. Toevallig gaat het nu om Willem en Minny, maar het mogen ook Kwik en Kwak zijn.
Het zou bijzonder naïef zijn te denken dat Angels emotieloos modereren. Niet altijd maar soms sijpelt het door, daar ontkom je niet aan. Voor diegenen die zich geschoffeerd voelen door ongelukkige Angel-uitspraken hier: wellicht is het nóg erger in hun mails onderling en op hun eigenste pijler waar geen blad voor de mond moet worden gehouden. Waarom ook niet, het zijn tenslotte mensen.



De vraag om "professioneel" te modereren komt dus neer op een vraag om hun eigen emoties te ontkennen en onderdrukken. En als dat in een professionele omgeving al nuttig kan zijn, dan zie ik dit op een forum als iets minder vanzelfsprekend. Wat mij betreft hoeven Angels niet hypocriet te doen. Als het hommeles is en dat kan je ervan af lezen, daar heb je meer aan dan aan verbloemde poëzie.
Alle reacties Link kopieren
Ik zocht een plaatje van een drol met een strikje... helaas.
Alle reacties Link kopieren
Voor mamalelie:

Alle reacties Link kopieren
quote:dangeensuus schreef op 21 april 2010 @ 14:00:

Wat is nou het hele probleem? Dat een engel een sarcastische posting maakt? Terwijl ze de godganse dag met ons gezeik opgescheept zitten?



rofl:



Inderdaad.
Alle reacties Link kopieren
quote:dangeensuus schreef op 21 april 2010 @ 14:00:

Wat is nou het hele probleem? Dat een engel een sarcastische posting maakt? Terwijl ze de godganse dag met ons gezeik opgescheept zitten?



Iedere angel maar een half uurtje per dag Suus.



Wij daarintegen met 6 engeltjes, zitten 3 uur per dag met hun opgescheept!!!

En dan reken ik Naomi nog niet eens mee.



Pfff... ik vind onze last veel groter hoor
Uiteraard Iry... maar toch



Ik vind het echt zoeken.
Alle reacties Link kopieren
Maar toch..maar toch?

Wat nou maar toch
Alle reacties Link kopieren
Ik vind die drol trouwens vreselijk goor.
Maar toch schijnt de zon
Alle reacties Link kopieren
quote:iry schreef op 21 april 2010 @ 14:25:

zitten 3 uur per dag met hun opgescheept!!!

Gewoon gaan farmvillen, dan kom je niet meer aan het forum toe.
Haha Delphi, da's een mooie!

Dit is een oud topic. Het topic is daarom gesloten.
Maak een nieuw topic aan om verder praten over dit onderwerp.

Terug naar boven