0804-0904

24-03-2007 13:10 1233 berichten
Alle reacties Link kopieren
Bel snel: tips en trucks voor uw -bijna- schoolgaande kinderen.
Alle reacties Link kopieren
Wij zijn er ook op een gegeven moment mee gestopt, toen ging het ook een tijd goed. Maar ineens ging Schorrie dan weer een paar keer per week in zijn bed plassen. En toen zijn we weer gestart. Eigenlijk wil ik er pas mee stoppen als hij zelf wakker wordt om te plassen, maar dat is nog nooit voorgekomen.



Wij starten vandaag met lessen voor B-zwemdiploma. Ik ga de spullen maar eens bij elkaar zoeken....
Alle reacties Link kopieren
We hebben afspraak met de psycholoog alsnog afgezegd omdat we bij nader inzien tóch geen vertrouwen hebben in een traject met haar en omdat we denken dat er sneller een iets zwaardere interventie moet plaatsvinden. Ik ben dus druk bezig met orienteren op alternatieven, maar kom ik er tot mijn frustratie achter dat er overal gigantische wachtlijsten zijn.

Morgen nog maar eens een rondje rondbellen..



Het gaat met mij ook niet helemaal super, heb sinds vorige week ineens veel last van een stijve nek, die, toen de allerergste stijfheid was opgelost, een erg pijnlijke, ontstoken spieraanhechting tussen schouderblad en nek bleek te maskeren. Stijve nek was eigenlijk fijner, want toen kon ik me gewoon níet bewegen. Nu gaat het wel, maar heb ik steeds pijnscheuten. Bah.



Iets anders: ik kan onze live-groep niet meer vinden. Ik heb wel een snelkoppeling, maar raak daarmee niet binnen in de groep. Ik heb kort geleden eens al mijn cookies verwijderd, zou het daardoor komen? Kan jij de url en het juiste pad nog eens doorgeven, Morrie?
Alle reacties Link kopieren
http://08040904.groups.live.com/

Ik moest ook even zoeken....

Zal er zelf binnenkort ook weer eens wat opzetten.



Goed dat jullie afgezegd hebben Koeka, het lijkt me zeker bij een psycholoog belangrijk dat het goed voelt!
Alle reacties Link kopieren
He vervelend Koeka, dat je zo aan het kwakkelen bent. En goed dat je psycholoog hebt afgezegd. Bij twijfel niet doen. Ik zou ook goed kijken in particuliere circuit. Er is vast wel ergens een plek te vinden.
Alle reacties Link kopieren
Zo, nu definitief dat we na de zomer naar andere school gaan. Weet nog niet hoe we dat aan Kiloknaller gaan vertellen. Dochter zal dolblij zijn, maar Kiloknaller.... Hij gaat ook niet begrijpen als we zeggen dat we de kinderen op school niet zo leuk vinden en zijn grote liefde moet hij dan ook lostlaten. Mmmm, het is soms niet makkelijk. Natuurlijk gaan we dan nog steeds afspreken, maar nu zitten ze altijd naast elkaar en dartelen altijd achter elkaar aan.
Alle reacties Link kopieren
Weet je wel al wanneer je het gaat vertellen Lien? Paar weken voor het eind van het schooljaar?

De ouders van het vriendinnetje zullen ook wel balen. Tenminste, ik zou best een beetje verdrietig zijn als ik zou horen dat Schorries vriend naar een andere school zou gaan.
Alle reacties Link kopieren
Ja, voel me ook naar hen schuldig (en vooral naar Kiloknaller). Inderdaad, een week of 4 voordat de vakantie begint. Ik wilde vandaag afspraak maken met directeur, maar toen ik haar aanschoot om een afspraak te maken moest ik maar bellen na de vakantie.... Sja... Heb niet eens gezegd waarom het was, maar ik vind dat hoe dan ook een soort afschepen waar ik niet van houd. Maar goed, we gaan daar toch lekker weg en misschien stuur ik gewoon een mail om op te zeggen .



Nee, ik wil wel even langs om te laten weten dat het niet aan de juffen ligt, maar vooral aan de leerlingen in de klas. Onderwijs is best, maar door het niveau van de klas zijn we niet gelukkig. Dat is wel redelijk netjes toch .
Alle reacties Link kopieren
Tuurlijk. En al was het niet netjes, het is jullie keus .
Alle reacties Link kopieren
Dat is ook zo, maar ik wil wel echt zeggen dat het niet aan de juffen ligt, maar stiekem natuurlijk toch ook een klein beetje. Doordat zij alle aandacht aan de slechter presterende kinderen besteden krijgt dochter ook niet die extra aandacht die ze wel zou willen. De school kiest voor middenmoot en ondanks dat ik paar keer heb aangegeven dat dochter zich verveelt hebben ze er weinig mee gedaan omdat ze tidj te kort komen. En die directrice is echt gewoon slecht. Ik was speciaal tien minuten eerder naar school gekomen om even afspraak in te plannen. Ze vraagt niet eens waarover en scheept me af. Stel je voor dat ik iets heel anders had willen zeggen... En nu denk ik zelfs, misschien zeg ik het wel een week voor zomervakantie. Kunnen ze daarna weer klassenindeling aanpassen (nee hoor, ik zal het braaf meteen na de vakantie aankondigen).
Alle reacties Link kopieren
Goh Lien, ik wist niet dat jullie ontevreden waren over de huidige school. Maar dochter heeft het ook niet naar haar zin, begrijp ik nu? Dat is op zich al een goede reden om te switchen, toch? Maar wel even slikken voor KK inderdaad.. Is de andere school verder weg of valt dat wel mee? En kennen kennen ze toevallig al kinderen die op die nieuwe school zitten?



We zijn gisterenavond teruggekomen van lang weekend Veluwe met koekpa's familie. Slecht weer helaas, dat was wel balen (vooral omdat we voor dure koninginnenweekend hadden gekozen, omdat het dan intussen vast wel lekker weer zou zijn..), maar verder wel gezellig gehad.



Pff, net naar dodenherdenking gekeken, en ben flink geschrokken tijdens/van de paniek op de Dam. Ik dacht meteen aan een aanslag oid, godzijdank bleek er "niks" aan de hand te zijn..
Alle reacties Link kopieren
Wij hadden net onze oudsten uit bed gevist omdat we hoorden dat ze nog wakker waren... Had er al meteen spijt van, maar het heeft niet al te -negatieve- grote indruk gemaakt geloof ik. Ze slapen in elk geval.



Dochter zit in klas met 22 kinderen van wie 10 in groep 3 of groep 4 zijn blijven zitten. Ze had 1 kindje uitgenodigd voor haar verjaardag en dat ook eigenlijk alleen maar omdat ze wel vaak met hem speelt op NSO, maar echte vrienden/vriendinnen heeft ze niet. En ze ging niet vertellen dat ze boeken had gekregen op haar verjaardag, want alle kinderen uit de klas vinden lezen stom... Sja en dat zit je dus in groep 4 en dan zou het toch leuk zijn als ontwikkelen nog leuk is, in plaats van dat je nu al rekening houdt wat al die pre-puberende kinderen allemaal voor idiote taal uitslaan en vooral niet willen leren....



En dochter kent al paar meisjes uit haar nieuwe klas (van ballet en 1 die eerst bij haar in de klas zat, maar dus ook is overgestapt). Kiloknaller daarentegen.... die zit wel goed en heeft juist echt 1 grote liefde en dat is geheel wederzijds. Dat is dus echt zielig. Maar goed, hij zit ook met allerlei jongens in de klas met wie hij niets heeft en het verschil is nu al aanwezig (hij krijgt verdiepings-weektaken als enige jongen, met nog 2 meisjes, maar verder dus niemand). Op die andere school zitten gewoon veel slimmere kinderen en daar behoren onze kinderen denk ik tot de goede middenmoot. Omdat het niveau van kinderen (niet eens van het onderwijs denk ik eigenlijk) op huidige school niet zo hoog is lijkt het ineens of onze kinderen enorme uitblinkers zijn . En op zich zegt zoon al wel dat hij geen zin heeft in groep 3 omdat alle jongens toch stom zijn, maar goed, hij vindt eigenlijk alles stom, dus ik hecht er niet al teveel waarde aan . Komt vast goed, maar hij houdt niet echt van veranderingen (net als dochter, goh), dus wel beetje sneu. Dochter gaat het helemaal fantastisch vinden. Dus we gaan het ze echt 1 voor 1 vertellen, anders sneeuwt Kiloknaller helemaal onder bij blijdschap zus schat ik zo in.
Alle reacties Link kopieren
En balen van het weer Koek, meestal is het juist ook wel mooi weer rondom koninginnedag. Ik was in elk geval blij dat wij pas volgende week op de camping staan .
Alle reacties Link kopieren
Koeka, gefeliciteerd met je kleine meisje!!
Alle reacties Link kopieren
Dankjewel Morrie!

Ja raar hoor, een jaar, en dus geen baby meer. Ik vond het echt een beetje slikken, dat we nu officieel en definitief uit de babyfase zijn.



Overigens is het nogal een trage tante, kaakje, dus in praktijk nog wel een echte baby. Ze staat iig nog niet, kruipt zelfs niet, vindt het nog steeds heerlijk om in de kinderwagenbak en wieg te slapen! (in ledikantje wenst ze alleen te spelen), en heeft in alle opzichten nog steeds een hoog babypopgehalte. Ik zal binnenkort weer eens wat foto's op de groep plaatsen.



Oh Lien, ik heb je alsnog een eerdere mail gestuurd, die in mijn concepten was blijven hangen. Heb je die ontvangen?
anoniem_15275 wijzigde dit bericht op 06-05-2010 22:18
Reden: vindT dus..
% gewijzigd
Alle reacties Link kopieren
Jep, thanks, had kennelijk nog niet geantwoord! En gefeliciteerd nog, was zo van plan het gisteren te onthouden.... maar neen.... Nu dus dagje later.



Idioot he, dat ontwikkeling van kinderen zo totaal verschillend kan zijn. Met BNJMN zou ik ervoor tekenen als het een tikje trager kan zo nu en dan (hij zwiepte met veel kracht vandaag de klep van de piano op mijn vingers, au, hij kwam werkelijk uit het niets, snelle Jelle ).
Alle reacties Link kopieren
haha, was geen aansporing aan jou om te antwoorden hoor, maar ik vroeg me ineens af of je het gezien had. Ik bedacht ineens dat het niet zo duidelijk was omdat het om een eerdere mail ging.



Ja, ik vind het wel prima, die trage kaak. Ze begint wel te praten nu, maar maakt nog helemaal geen aanstalten om te staan ofzo. Ze zit gewoon nog de hele dag op die dikke billen naar iedereen te lachen en te zwaaien. Biscuit was motorisch ook niet de snelste, die liep pas met 17 maanden, maar zij was rond haar eerste verjaardag op andere fronten al wel een felle hittepetit waar je je handen aan vol had. Kaakje niet, dat is vooral een zacht knuffeldiertje, dat heel graag op schoot zit enzo. Heerlijk :-).
Alle reacties Link kopieren
Koeka, gefeliciteerd met Biscuitje!



Een hoop geschreven hier, een hoop gebeurd, heb een hoop gemist. Sorry daarvoor, maar bijlezen hier op het forum, komt er maar zelden van. Over reageren maar niet te spreken....



Grote veranderingen voor de kinderen Lien, een nieuwe school. Hoop dat Dochter het naar haar zin gaat hebben. KK volgt vast ook wel, als hij het nu ook naar zijn zin heeft, toch?



Koeka, hier ook een trage baby hoor, heerlijk vind ik dat!
Alle reacties Link kopieren
Wel alles goed Ely? Druk door werk, studie en gezin? Dus hopelijk met leuke dingen>



Koeka, ik had je al geantwoord (heb het speciaal nog even bekeken), daarom vroeg ik me dus af of ik dat dan wel verstuurd had. Maar jij hebt je mail dus nog niet gezien .



Vandaag dagje in Zuid Holland, nu lekker weekend. Kiloknaller van de NSO gehaald die naar spiderman voor 12+ zat te kijken... En de nieuwe leidster zat volgens Linoleum in andere ruimte achter de computer marktplaats te bekijken... Maandag dus maar eens bellen met leidinggevende. Ik vind zoiets echt absurd. Ben zelf maandag aan het werk, dus kan helaas leidster er niet rechtsstreek op aanspreken, maar dan maar bellen.
Alle reacties Link kopieren
Ely, wat leuk om je hier nog eens te zien! Ik hoop dat alles heel goed gaat met jou en je gezin.

Dankjewel voor de felicitaties (kaakje beooelde je waarschijnlijk )! Ja, ik koester ze ook echt, zolang ze nog morgen duren, die laatste 'babymomenten" met Kaakje!



Schandalig, Lien, dat de leidster het kennelijk te druk met andere zaken om toezicht te houden.



Wat raar van je mail. Heb net nog even mijn inbox plus mijn junkbox gecheckt maar ik vind dus alleen jouw reply op mijn all's well mail terug (of bedoelde je die ook?), maar ik bedoelde dus mijn mail met 'alsnog'-titel (als in 'alsnog teruggevonden").
Alle reacties Link kopieren
Wat een raar verhaal Lien, van nso. Maar gelukkig ga je die toch ook wijzigen?



He Ely, leuk dat je even komt!



Hier geen kind dat lang baby blijft, Knorrie gedraagt zich alsof hij net zo oud is als zijn grote broer....
Alle reacties Link kopieren
Ik bedoelde inderdaad Kaakje, Koeka.

Dat krijg je met zo'n koektrommel vol



Lien,wat een achterlijke actie van de NSO. Belachelijk. Groot gelijk dat je even verhaal gaat halen.



Met mij gaat het wel goed hoor, maar de studie valt wel heel erg tegen qua tijdsinvestering. Ik loop echt mezelf af en toe voorbij. Het is zo druk met de kindjes die van alles moeten/willen en dan alle 'vrije' uurtjes studeren. Sociaal leven heb ik helaas niet meer. Maar ja, dit wil ik wel echt heel graag, dus heb besloten dat ik gewoon ga doorzetten. Komt vast goed!!

Wel ondertussen reuze aan het genieten van mijn kleine moppie.

Zen gaat trouwens super. Hij heeft van de week meegedaan aan een talententoernooi van voetbal.

Is 3e geworden in de categorie 6-8 jaar

Best knap als vijfjarige!

Zullen we binnenkort msn even updaten met foto's? Ben benieuwd naar jullie mooie knullen/grietjes!
Alle reacties Link kopieren
Ik vind het knap van je Elyane, dat je doorzet. Dan is het inderdaad ook echt wat je wilt. Ik zou als een echte juf zeggen: Ga zo door! .



Knap van Zen hoor, hij is dus een echt talentje. Wie weet, hoef je over een jaar of 12 niet meer te werken .



Ik ben op Schorrie ook heel trots, hij mag alweer voor B afzwemmen, terwijl hij pas een paar weken bezig is met lessen. Van de 9 kindjes uit zijn groepje mogen er maar 3 afzwemmen en daar is hij er 1 van. Leuk.
Alle reacties Link kopieren
Afzwemmen... voor B zelfs al, wij moeten eerst nog A .



Gisteren tien minuten gesprek. Kiloknaller zit keurig op het gemiddelde in CITO score, enigszins tot mijn verbazing, omdat hij wel al allerlei verdiepingstaken krijgt samen met twee andere meisjes. Behoort dus wel tot groepje van de slimste kleuters, maar niet qua CITO. Nu ja, zal wel loslopen, maar merk dan toch dat het een tikje teleurstellend is ofzo, erg eigenlijk he. Komt natuurlijk ook omdat dochter fluitend alleen maar A-scores haalt. En het zijn taken waar hij niet zoveel mee heeft (ordenen bijvoorbeeld, in volgorde zetten enzo). Kiloknaller weet duizend-en-een dingen, maar dat zijn allemaal gekje weetjes, daar wordt je weer niet op getoetst . En de juffen hadden al met juf van groep 3 gesproken en aangegeven wat hen handig leek qua groepjes etc.... en eeeh... dat gaat dus niet door, want hij gaat naar andere school. Toen had ik wel een knoop in mijn buik. Heb het nog niet gezegd nl, omdat ik toch bang ben dat de juffen zich verspreken tegen de kinderen en dat wil ik echt niet. Over twee weken vertellen we het de kinderen en dan zal ik ook school informeren.
Alle reacties Link kopieren
Herken wel dat KK zoveel weet, dat heeft Schorrie ook. En die heeft het dan vooral op natuur gebied. (De juf had na het schoolreisje naar Avifauna gezegd dat ze nog nooit een kind was tegengekomen dat op deze leeftijd al zoveel over dieren wist. En de juffen van Schorrie zijn oud ). Maar ordenen was hij dus ook niet zo super goed in qua CITO score. Het boeit hem niet, en hij doet die werkjes volgens mij ook echt voor de juf, niet voor zichzelf.



Ik ben inmiddels wel van mening dat Schorrie gewoon naar groep 3 kan. Hoop dat de juffen dat ook vinden, anders wordt het nog een discussie. Ik vind vooral dat hij niet in groep 2 moet blijven, nog een jaar ordenen, bah .
Alle reacties Link kopieren
En vandaag op nieuwe school gekeken, althans, door het hek, naar het grote schoolplein. Werd "vet cool" bevonden. We hebben vandaag verteld dat ze na de zomer naar andere school gaan. Dochter in de gloria en Kiloknaller begrijpt er niet zoveel van (gemiddelde C- cito score he ), maar ziet vooralsnog niet al te grote nadelen. Behalve dat zijn grote liefde vast gaat huilen als hij het haar verteld (echt, dat verzon hij helemaal zelf, o jeee.... ik hoop toch dat ze lekker samen vaak afspreken buiten school).

Dit is een oud topic. Het topic is daarom gesloten.
Maak een nieuw topic aan om verder praten over dit onderwerp.

Terug naar boven