Vrouwengek, wat nu?

13-09-2010 13:11 207 berichten
Alle reacties Link kopieren
Beste lezer,



Dit topic ging over problemen met mijn (nu ex)-vriendin. Ik had haar toestemming hier te posten maar op haar verzoek haal ik nu alles weg wat haar en onze relatie in enige wijze betreft. Ik vraag mensen die mij geciteerd hebben, dit ook te doen. Bedankt.



Het topic heeft z'n doel gediend, ik wist mede hierdoor wat ik moest doen.



Verder heb ik voor weinig mensen op deze globe zoveel respect als mijn ex, een zeer bijzondere en waardevolle vrouw, en dat was ook evident uit mijn hieronder verwijderde posts. Ik hou van haar en wij zijn tot heden close.



Deze thread is afgesplitst van het topic "Tegelijk klaarkomen"
Alle reacties Link kopieren
bugger
Alle reacties Link kopieren
volgens mij zit jij zelf niet goed in je vel en dan zie je alles negatiever, je noemde het zelf al midlife crisis en dat is ook waar ik gelijk aan dacht.



Je vriendin is niet veranderd maar ineens gaat het verschil je na jaren tegenstaan?



Ik denk dat jij eerst eens aan jezelf moet gaan werken en dan daarna eens moet kijken wat er nog van je problemen en onrust over is.



Je lijkt het het ver en van je af te zoeken, maar ik denk dat je het dichter bij moet zoeken in jezelf
Wie de mens in zichzelf begrijpt begrijpt alle mensen.
Alle reacties Link kopieren
[
Alle reacties Link kopieren
...
Alle reacties Link kopieren
Waarom upload die k-server mijn post steeds driedubbel...
Alle reacties Link kopieren
Waarom upload die k-server mijn post steeds driedubbel...
Alle reacties Link kopieren
.
Alle reacties Link kopieren
ja ik herken het in die zin dat mijn partner en ik ook heel verschillend zijn, hij ook avontuurlijker is en ik op veilig ga, dat hij ook soms wel eens tegen dingen aan loopt en vooral als hij dus niet lekker in zijn vel zit. dan kan hij zijn onvrede wel eens benoemen.



Als jij veel blowt en drinkt en drugs nodig hebt om sex intenser te beleven, daar geen voldoening meer uithaald heb ik toch een gevoel dat je vlucht of zoekt terwijl ik denk dat je het meer in jezelf moet zoeken, waar komt die onrust vandaag? Waar denk je het te vinden wat je zoekt? Denk je echt dat dat je gelukkig maakt?



Waarom storen die verschillen je ineens waar je er tien jaren wel ,mee kon leven? Is de liefde niet meer groot genoeg om die verschillen te overbruggen? Moet je misschien eens alleen op reis gaan en kijken of dat je echt beter laat voelen?



Moet je die rust niet in jezelf terug gaan vinden? ben je nog wel happy met jezelf? en denk je echt dat het geluk elders ligt?



Jezelf neem je toch mee en als die onrust voortkomt uit iets waar je voor jezelf voor wegloopt zul je het elders ook niet vinden.

en dat wegdrukken haal ik toch een beetje uit het vele blowen, drinken en zoeken in sex.



Ik zeg niet dat het zo is, het is iets wat bij me opkomt als ik aan de hand van wat je schrijft als gevoel krijg en wat je als overdenking kunt meenemen.
Wie de mens in zichzelf begrijpt begrijpt alle mensen.
Alle reacties Link kopieren
...
Alle reacties Link kopieren
...
Alle reacties Link kopieren
...
Alle reacties Link kopieren
[
Alle reacties Link kopieren
...
Alle reacties Link kopieren
-
Alle reacties Link kopieren
TV is niet saai, zit vol universiteiten.



Focke, ik las iets dat je ergens een blog hebt dat je niet wilt noemen hier.

Kun je daarover je mening herzien?
Alle reacties Link kopieren
@Focke: Haha, je bent wel een portret, hoor. Maar ik mag dat wel. Ik houd wel van niet-doorsnee mensen.



Interessant en apart "geval" ben je wel. Je lijkt wat op mij, qua lange antwoorden. En wat gemeenschappelijke interesses. Als je lange reacties niet uit de weg gaat en toch niks beters te doen hebt, ben je ook welkom op mijn topic "Slapende lust..".



Jammer, je weet dat drugsgebruik met name je gevoel afvlakt? Ook je seksuele gevoel? Je denkt dat je dat nodig hebt voor intenser, maar ondermijnt het juist? Enne, als je tv saai vindt (shake hands! Ikke ook, kijk al zeker een jaar niet meer, op WK na), dan is dat zich alsmaar herhalende porno op dat kanaal ook saai. Logisch toch?



Denk dat jij heel hard verdieping mist in je leven, dat er veel en veel meer in jou zit dan er nu uitkomt. Op zoek naar kicks, omdat je die uitdaging niet aangaat. En dan bedoel ik niet intellectueel. Dat inkomen met 2 vingers in je neus verdienen daagt je niet meer uit.



Je zit in een sleur en zoekt de escape, vermoed ik. Je wil alsmaar "voelen dat je leeft", maar tegelijkertijd onderdruk je dat voelen met drank en drugs. Je loopt er dus van weg. En voelt alleen nog bij kicks, voor even. Ook het anders willen zijn dan anderen, uniek en authentiek, ik herken het. Ergens een laatbloeier en inhaalgedrag. Je wil je onderscheiden van de "burgermoraal". Terecht, maar soms zie je ook wel de zin van sommige dingen in.



Tja, je wil niet naar dat binnenste kijken, omdat je niet weet of dat het daglicht wel kan verdragen? Daarom op zoek naar je schaduwkanten misschien? Het omarmen van die schaduwkanten kan weleens de bevrijding blijken te zijn.



Je bent een bijzonder mens. Ik hoop ook dat eea van je af valt, nu je daar open over kan zijn, zij het anoniem. Het zijn de meest creatieve mensen die van de kudde afdwalen en zich buiten de geeffende paden begeven. Misschien benut je je capaciteiten nog bij lange na niet, of laat je bepaalde kanten van jezelf onderbelicht.



Het heeft idd iets ontwapenends. Steeds meer konijnen uit de hoed, he?
Een open hart toont de weg naar een bezield leven..
Alle reacties Link kopieren
@Hanshier: ik heb geen geduld voor tv, vind het saai en passief. Gemaakt voor massavermaak (op sommige zenders na dan). Kan me niet boeien iig, ik word er moe van en val ervan in slaap. Echt.
Een open hart toont de weg naar een bezield leven..
Alle reacties Link kopieren
quote:Suzy65 schreef op 15 september 2010 @ 01:00:

@Hanshier: ik heb geen geduld voor tv, vind het saai en passief. Gemaakt voor massavermaak (op sommige zenders na dan). Kan me niet boeien iig, ik word er moe van en val ervan in slaap. Echt.Er zijn honderden kanalen vandaag de dag...Moet toch wel iets bijzijn waar je van wakker blijft? Het weerbericht bijvoorbeeld?
Alle reacties Link kopieren
Mwah, nee, het passief op de bank zitten alleen al word ik moe van. Ik denk liever zelf, zoek het "vermaak" wat bij me past. Niet wat anderen voor mij bedenken, ook al zijn er honderden kanalen (ik heb er volgens mij maar een stuk of 20 hoor).
Een open hart toont de weg naar een bezield leven..
Alle reacties Link kopieren
vind het wel opvallend dat je mijn reactie negeerd en ik zie dat suzie in zelfde richting denkt.



Ik neem zelf ook wat (niet elke drug dooft het gevoel sommige versterken het) maar in hoeveelheid die jij neemt en wat je neemt ben je inderdaad meer aan het verdringen. Ook het zoeken naar kicks en gevoel dat het elders ligt geeft mij het idee dat je niet naar jezelf durft te kijken waar de werkelijke oorzaak zit van je onvrede.



zoek het eens dichterbij.
Wie de mens in zichzelf begrijpt begrijpt alle mensen.
Alle reacties Link kopieren
x
Alle reacties Link kopieren
quote:HansHier schreef op 15 september 2010 @ 01:04:

[...]





Er zijn honderden kanalen vandaag de dag...Moet toch wel iets bijzijn waar je van wakker blijft? Het weerbericht bijvoorbeeld?Offtopic maar... Alle tv-aanbod wat ik wil zien, staat ook gratis op internet... Er zijn natuurlijk veel goede en leuke tv-programma's maar het is toch maf dat een teamvergadering ergens beslist waar heel Nederland het komende jaar naar gaat kijken.
Alle reacties Link kopieren
Ok, geen blog dus. Kun je trouwens nog iets met de reacties hier?
Alle reacties Link kopieren
x
Alle reacties Link kopieren
x

Dit is een oud topic. Het topic is daarom gesloten.
Maak een nieuw topic aan om verder praten over dit onderwerp.

Terug naar boven