Het Theehuis

22-08-2007 12:06 12553 berichten
Alle reacties Link kopieren






Als je loslaat, heb je twee handen vrij.
Alle reacties Link kopieren
Dat is inderdaad wel heel weinig groei, Star. Kan me voorstellen dat je je daar zorgen over maakt. Heb je een fijn cb? Wat zeggen zij? Misschien gewoon via de huisarts verwijzing naar een kinderarts vragen. Afbuigend lijntje is toch een beetje raar, of niet? Volgens mij eet Ceetje wel gewoon, of niet? Ik heb je tenminste nooit over eetdrama's gehoord... Gewoon openen dat topic. Wellicht komt er iemand met tips/mogelijkheden waar je zelf nog niet aan gedacht had. En ook één voor dat lieverdje van je.
Loretta is De Mol. Punt.
Alle reacties Link kopieren
Buut Pep!
Loretta is De Mol. Punt.
Alle reacties Link kopieren
Is het alleen de lengte die naar beneden afbuigt Star of ook gewicht? Lijntjes van Wup bogen de laatste keer ook licht naar beneden maar omdat ze het beide doen was er niets aan de hand volgens arts. Maar goed, Wup hangt niet ergens onderaan de curve



Buut maar raak Kess, ik blijf meestal de hele dag ingelogd dus dan wil het nog niet zeggen dat ik er ook écht ben . In fact, ik was aan het koken Ik heb bij gebrek aan Italiaans roerbakpakket macaroni met Oosterse roerbakgroenten gemaakt .



Ik vind kadootjes onder boom ook leuk en kneuterig maar wil gewoon niet teveel geld uitgeven aangezien Wup het toch allemaal niet zo doorheeft en ik natuurlijk ook niet veel geld heb.... Maar wat betreft die kerststal ben ik om hoor. Dat ding kan de komende jaren nog onder de kerstboom, ik vond `m zelf ook gewoon leuk!
Het cb zei dat ze er in maart, wanneer ik volgende afspraak heb, wel naar zouden gaan kijken, maar dat pieken en dalen wel vaker voorkomen. Maar goed, ze heeft altijd al onderaan gebungeld maar wel haar lijntje gevolgd.

Zat er ook al aan te denken eens aan ha te vragen.

Ceetje eet als een bouwvakker



Gewicht zit op de middelste lijn, buigt niet af iig. Wup stijgt boven alle curves uit



Kadootjes onder boom staan ook leuk. Verwacht dat Kerstman ook nog wel voor Ceetje een pakje heeft
Alle reacties Link kopieren
voor Juno.

Dat heeft onze kanjer toch maar mooi voor elkaar.



Kom straks terug, nu 2/3 kind ophalen bij schoonmoeders (maar was zo blij met dit nieuws, moest even delen in de feestvreugde ).
Ben benieuwd wanneer de eerste zich afvraagt of mijn topic geen Chieltopic is
Alle reacties Link kopieren
quote:Star schreef op 04 december 2007 @ 17:02:

Wup stijgt boven alle curves uit

Niet dus . Hij hangt nu rond het gemiddelde. Maar ik voel me geflatteerd dat je dat denkt



Wat is een Chieltopic?
Alle reacties Link kopieren
Een chieltopic is een serieus bedoeld topic dat zó dom is, dat er vanzelf alleen maar leukigheid, rarigheid, meligheid en andere rare fratsen in verschijnen. En meestal laar TO het toic dan sluiten. Of ze komt gewoon helemaal niet meer langs. Of ze komt alleen maar pruilen. En daar is dan in 90% van de gevallen ene Star bij betrokken.



Wie vult me aan/verbetert me?
Loretta is De Mol. Punt.
Ghe ghe, dat is toch geen Chiel-effect? Chiel-effect is volgens mij gewoon dat mensen mij niet serieus nemen

En da's allemaal de schuld van Athena
Alle reacties Link kopieren
Ik volg het niet meer hoor, mischien kan Athena even aan komen vullen?
Hoe smaakte je Oosterse macaroni?
Alle reacties Link kopieren
Ben er nu mee bezig, is helemaal niet slecht eigenlijk, taugé met tonijn en macaroni . Wup vondt het overigens prima te nakken
Alle reacties Link kopieren
Eerst en bovenal even dit:





Voor Junooooooo!!!
Wat Supersmollie zegt vind ik ook :)
Alle reacties Link kopieren
Juno is cool!
Wat Supersmollie zegt vind ik ook :)
Het klinkt heel euhm....culinair
Nog een behangetje
Alle reacties Link kopieren
eten en toetje zitten erin, nemo wil plop horen voor duizendste keer, ga ik even bijlezen proberen.
Als je loslaat, heb je twee handen vrij.
Alle reacties Link kopieren
Star, heb je topic nog niet gezien. Ceetje verder gewoon actief, blij, niet moe, gezond enzo toch? Denk dat ze gewoon licht is van nature en misschien ook niet al te groot. En dan begin je op deze leeftijd verschil misschien duidelijk te zien. Hoop in elk geval dat dat het gewoon is.



Kess, die boten,



Pep, ik dacht ook dat Wup wel bovengemiddeld was, lekker bekkie



Luna, tot straks



Hier lekker dagje gehad, veel feest. Chica wel bek af nu dus die gaat zo lekker vroeg bed in. Vooral kdv gebeuren was erg leuk. Er waren allemaal hoekjes waar ze dingen konden doen (van Pieten helpen kado's in schoorsteen te doen tot stoomboot knutselen of pietenmuts maken). Chica heeft een Pietenmuts, maar zo volgeplakt met veertjes dat ze meer een vogeltje was en ze vloog dus ook fladderend door de ruimte, wat veel gelach opleverde. Vond het zelf ook leuk, want zijn paar hele leuke ouders bij waarmee contact heel gezellig is.



Ik ga even tandjespoetsen en voorlezen enzo
anoniem_42951 wijzigde dit bericht op 04-12-2007 19:37
Reden: Starm ;-)
% gewijzigd
Wat Supersmollie zegt vind ik ook :)
Ik hoop ook dat dat het is Inad en vermoed ook gewoon van wel, aangezien ze gewoon gezond is e.d.. Het zal wel een klein meisje met Kylieachtigelengte worden



Fotootjes gemaakt op kdv Inad? Ben benieuwd naar Chickie Chica



Plop 'm lekker in bed dan Vish. Of is ie nog even met mama aan het knuffelen?
Alle reacties Link kopieren
Nemo mocht plaatje uitkiezen voor Juno, dus hier, Tommie, Iemienie, Piemel en Pukkere

Hoeraaaaa voor Junoootje!!!!!

SupahCewl!!!



Als je loslaat, heb je twee handen vrij.
Alle reacties Link kopieren
quote:Star schreef op 04 december 2007 @ 19:03:

Ghe ghe, dat is toch geen Chiel-effect? Chiel-effect is volgens mij gewoon dat mensen mij niet serieus nemen

En da's allemaal de schuld van Athena Ze nemen je niet serieus omdat je al die quatsch verkondigt! Als er een potentieel beginnende rel is, ben jij meestal wel even in de buurt geweest!
Loretta is De Mol. Punt.
Yep, ik heb zowel een Vishtransleetor als een Reldar.
Alle reacties Link kopieren
Tony vindt het ook een mooi plaatje, Vish. Dank je wel, Nemo.
Loretta is De Mol. Punt.
Alle reacties Link kopieren
Haha, die Nemo



Chica doet het andersom, die noemt piemels Pino's



Star, jij en Starman zijn ook niet heel lang toch? Kylielengte niks mis mee



Zo tanden zijn gepoetst, nu bedtijd..
Wat Supersmollie zegt vind ik ook :)
Alle reacties Link kopieren
Hier ook piemelverhaal dan.

Tony weet wat jongetjes en wat meisjes zijn. En dat jongetjes een piemel hebben. En dat mama een meisje is.

"Mama, heb jij ook een piemel?"

"Nee Tony, ik ben een meisje dus ik heb een gaatje"

---lange stilte----

"Doet dat pijn, mama?"
Loretta is De Mol. Punt.

Dit is een oud topic. Het topic is daarom gesloten.
Maak een nieuw topic aan om verder praten over dit onderwerp.

Terug naar boven