Good Luck

14-10-2010 17:42 2669 berichten
Gelijk heb je Mal!
Alle reacties Link kopieren
Malman heeft net nog maar even gebeld hoe ver het staat met de opname en we krijgen nu snel te horen wanneer het precies is. We moeten dan alleen wel naar een andere dependance, en die is nog verder van huis. Nou ja, het is niet anders.
Stressed is just desserts spelled backwards
Voor de slaap-EEG?
Alle reacties Link kopieren
Nee, het is een opname van meerdere dagen. Waarin constant EEG apparatuur op moet.



Dit omdat Dr B een duidelijker beeld wil van waar de epilepsie zich precies bevind en of het operabel is.
Stressed is just desserts spelled backwards
Alle reacties Link kopieren
Ik hoop dat jullie snel terecht kunnen Mal, dit is ook niks voor het mannetje



Juud, wat leuk voetbal voor Sjimmie! Hier ook een eerste keer, Maxi gaat vanmiddag voor het eerst naar judo. Ben wel benieuwd hoe hij het vind. Ik zal eens kijken wanneer je hier met voetbal kunt beginnen, vind het echt wat voor Mini.



Kokos, de treinbaan van Duplo nog wat voor Tim? Gistermiddag was het ook weer een grote hit, zelfs bij de zesjarigen.



Hier ook Sint Maarten, in ieder geval het pleintje hier en de rest hangt van het weer af. Maxi heeft een spook geknutseld en Mini een kikker.



Amaal, leuk dat kasteel! Wel duur inderdaad.
Alle reacties Link kopieren
Dat snij apparaat is echt niet goed voor mijn hart

Pffff



Goedemorgen.



Mal: gelijk heb je, lekker kroelen met mama.

fijn dat hij snel terecht kan, mag je er wel bij blijven?



Mamax. Welke piratenfilm had je opgezet.

en hoelang had je gedaan het feestje.



Juul heeft volgende week een feestje van 12:00 tot 17:00 lijkt me wel lang voor de ouders
Hier volgende week zaterdag een feestje na de intocht. Die ouders durven, zijn die kinderen hartstikke hyper
Alle reacties Link kopieren
Jemig hee, dat is heftig, jouw migraine Star. Komt dat vaak voor (hopelijk niet)? En Ceetje nog klachten na die gekke opmerking van gisteren?



Sint komt in Mamax-stad zaterdag, en in Hel-dorp zondag. We zouden naar Mamax-stad en dan Sint met vriend z'n boot tegemoet varen. Maar Maatje heeft een verjaardag (haar eerste echte verjaarspartijtje!). In dorp is wel erg leuk hoor, komt 'ie ook met de boot en is heel knus () met alle buren, kennissen en klasgenootjes.



Jee, jij hebt er ook al een hele dag opzitten Mal. Kunnen jullie we de hele tijd bij hem blijven tijdens die opame? Ja toch, staat me iets van bij dat je dat schreef..



Juud, wauw, je zoon zit gewoon al op voetbal, stoer! Haha, en jij langs de lijn. Wat waren die principes ook alweer?



Kokos, wat een mooie recensie! Staat er niks van jullie op Youtube ofzo? Zou heel graag eens een stukje willen zien. Last van zenuwen als je "op" moet? Ik vind het maar knap, improviseren op de planken! Haha, met Pek en Peren - leuke naam ook!



Mamax, kan me voorstellen dat je beetje moe was gisteravond! Maar klinkt erg geslaagd. Maxi ook blij met z'n partijtje, vond hij het leuk? Of hoor je hem er verder niet over?
Alle reacties Link kopieren
We hebben ze om 15.15 vanuit school meegenomen. Vent heeft de eersten om 18.45 thuisgebracht en de laatste 2 om 19 uur. Toen was het ook echt leuk geweest hoor. Ik vind het behoorlijk ambitieus hoor, van 12-17. Alhoewel ze ze niet hoeven te voederen natuurlijk 's middags.

Piratenfilm is van Playmobil. Die had oma in Belgie gescoord toen we daar laatst waren. Duurt 50 minuten, dus net mooi zat. Erg leuke film ook en heel leuk omdat Maxi dezelfde boot en poppetjes als in de film heeft.



Wat heeft de snijmachine gedaan dan?
Alle reacties Link kopieren
Had je bijna je vinger eraf Bam?

Lang zeg van 12.00 - 17.00 uur, vast het 1e kinderfeestje wat ze organiseren .



Heftige aanvallen Star, heb je er dan medicijnen voor?



Wat naar weer zoveel aanvallen voor J. Mag je er dan al die dagen bij blijven Mal?



Mamax vanaf 5 jaar mogen ze hier meedoen met de worldcup, als ze 6 zijn stromen ze door naar de f-jes. Judo is ook leuk, heb ik ook nog geoppperd maar helaas geen succes.
Alle reacties Link kopieren
Star, na de intocht is ook een briljante timing



Hel, Maxi vond het helemaal geweldig en ik kreeg vanmorgen ook allemaal enthousiaste reacties van de ouders. Leuk! Eén jongetje had z'n piratenschilderij meegenomen om te laten zien op school.
Alle reacties Link kopieren
O ik zie het al, Ceetje nog bleekjes maar geen gekkiheid. Gelukkig. Maatje ook zo vreselijk witjes de hele winter. Ik overweeg een hoogtezonnetje (nee hoor, niet echt, maaar vind het er altijd zo sipjes uitzien, zo'n bleek kind).



Bam, wat's ebeurd met het snijapparaat, iets gesneden wat niet gesneden moest worden?



Mmm, daar sta je ook niet bij stil als je kind midden november geboren wordt lijkt me. Ben je opgelucht dat het geen 4, 5 of 6 december is blijk je elk jaar om de intocht van de goedheilig man heen te moeten plannen....
Alle reacties Link kopieren
Aaah, wat leuk Mamax, zulke enthousiaste reacties. En dat is toch het mooiste, zo'n glunderend feestvarfkentje!
Alle reacties Link kopieren
Maxi heeft eerst 2 proeflessen, daarna kan hij altijd nog zeggen of hij wel of niet meer wil. Vooralsnog verheugt hij zich erg op het 'stuwen' (stoeien) vanmiddag.

Voetbal vanaf 5 pas, dan moet Mini nog even geduld hebben. Maxi heeft het nog steeds over golf ook, dat zou komende zomer kunnen. Maar met zwemmen en judo vind ik dat dan eigenlijk een beetje veel. We zien wel.
Alle reacties Link kopieren
quote:Helenita2 schreef op 10 november 2010 @ 10:39:

Aaah, wat leuk Mamax, zulke enthousiaste reacties. En dat is toch het mooiste, zo'n glunderend feestvarfkentje!Bijna goed, Hel, alleen feestvarkentje nog even aanpassen en voor dat lunderend was ik ook net snel genoeg
Alle reacties Link kopieren
Maxi's feestje duurde ook lang, ik houd het bij 3 uurtjes, lang zat met al die wildebrassen want rustige vriendjes heeft hij niet...



Hel gezellig Sint in het dorp, wij gaan naar de echte in Harderwijk, als Sjimmie weer opgeknapt is tenminste.



Bam jij gaat voor een piratenfeest?
Alle reacties Link kopieren
Hij vrat het materiaal op................................. had ik niet zo 1,2,3, verwacht zeg maar, hahaha
Hel, gelukkig weinig last meer van de laatste tijd (*klopt af*). Elke ochtend een theelepel gemberpoeder doet wonderen

Ik heb spuiten voor in mijn been als ik een aanval heb, zwakt het enigszins af.



Hoogtezon
Alle reacties Link kopieren
Nee, dat denk ik niet Juud. Ik denk dat het hier een clowns/circusfeest wordt.
Mijn schoonzusje is ook van begin december en die viert het nu zaterdag 4 december *hamer*
Alle reacties Link kopieren
quote:Star schreef op 10 november 2010 @ 10:45:

Mijn schoonzusje is ook van begin december en die viert het nu zaterdag 4 december *hamer*



en is ze ook echt jarig dan?

dan ben je ook niet lekker bij je hoofd...



Man is 4 december jarig, erg leuk...Not!!!
Alle reacties Link kopieren
quote:mamax schreef op 10 november 2010 @ 10:40:

[...]





Bijna goed, Hel, alleen feestvarkentje nog even aanpassen en voor dat lunderend was ik ook net snel genoeg Het typen wil niet zo lukken vanochtend (laptoptoetsjes zijn toch iets kleiner). In die vorige post zie ik nu ook een paar gekke dingen.
quote:bambino schreef op 10 november 2010 @ 10:52:

[...]





en is ze ook echt jarig dan?

dan ben je ook niet lekker bij je hoofd...



Man is 4 december jarig, erg leuk...Not!!!7 december geloof ik. Nu moet ik dus 'verplicht' Sinterklaas op zondag vieren en komt eigenlijk niet zo uit, maar goed.
Alle reacties Link kopieren
Leuk, wij doen ook een circus/goochelfeestje. Weet je al wat je gaat doen?



Wat een rotdatum Star, viert ze zelf geen Sinterklaas?
Alle reacties Link kopieren
Laat me raden Star, je schoonzus heeft geen kinderen en werkt niet in een speelgoedwinkel. Of ze wil eigenlijk liever geen visite maar durft dat niet te zeggen.



Gemberpoeder, joh! Hu, spuiten klinkt dan wel weer heftig zeg. Ik klop met je mee dat je nooit meer nodig hebt.



Bam, hahahaha, ik zie het al voor me! Wanneer viert man zijn verjaardag (of viert hij het niet)? Lijkt me als kind wel sneu ja.



Juud, oe, zal wel druk zijn in Harderwijk! Wel gaaf, zo'n groots feest!



Maatje gaat vanochtend St Maarten-liedjes leren en de klassemoeder komt begeleiden op de piano, zo leuk! Ben helemaal blij met de klassemoeder van dit jaar, erg leuk mens.

Dit is een oud topic. Het topic is daarom gesloten.
Maak een nieuw topic aan om verder praten over dit onderwerp.

Terug naar boven