Gezondheid alle pijlers

tandarts?

11-12-2010 20:56 23 berichten
Alle reacties Link kopieren
Ik heb woensdag me verstands kies getrokken en een gaatje gevuld nu ben ik al vanaf woensdag niet wezen werken omdat ik heel veel pijn heb nu twijfel ik wat ik maandag moet doen werken of toch eerst de tandarts bellen



Wat vinden jullie?
Ik denk niet dat de tandarts wat kan doen, het zal gewoon napijn zijn.
Toch maar eerst de tandarts bellen.



Als je erge kiespijn hebt kan het helpen om die kies te poetsen met warm water en tandpasta.



Sterkte.
Alle reacties Link kopieren
Als het goed is kun je maandag echt wel gaan werken. Ik heb er 4 laten trekken en met een pijnstiller ben je (zeker na 5 dagen, mits er geen complicaties zijn) zo weer de oude.



De tandarts zal er niet veel aan kunnen doen (mits er niks anders aan de hand is dan) behalve zeggen dat het wel weer over gaat.



Beterschap!
Alle reacties Link kopieren
Wouw heb je zelf je verstandskies getrokken? Knap....
Alle reacties Link kopieren
Nee joh, dat is niet zo moeilijk. Gewoon touwtje erom, aan de deurklink knopen en keihard de deur dichtgooien!
Alle reacties Link kopieren
Ik wordt gek van de pijn in me mond. Hij zei dat ik er niet veel last van moest hebben. Ik bel hem maandag wel gewoon want er zit ook nog een stukje wortel in misschien is dat wel aan het rotzooien bedankt voor jullie reacties
Alle reacties Link kopieren
Nee ja dat is waar. Moet wel hoge nood geweest zijn dan. En ook nog even een gaatje geplamuurd.......
Alle reacties Link kopieren
Ik denk dat het nu zaterdag is en dat je maandagochtend nog kunt beslissen of je gaat werken. Misschien gaat het dan al stukken beter. Tenzij je een belangrijk beroep hebt, waarbij absoluut voor vervanger gezorgd moet worden, omdat er anders mensen in levensgevaar zijn (lees in een ziekenhuis ofzo).
Alle reacties Link kopieren
Heb je pijnstillers van de tandarts gekregen?



Ik had deed het met een mix van ibu en paracetamol, dat werkte voor mij wel goed. En zorgen dat je steeds weer wat neemt voor het andere is uitgewerkt.



sucks, moet je er nog meer?
Alle reacties Link kopieren
Er schijnen mensen te zijn die hier blijkbaar heel veel napijn van hebben,zelf heb ik er ondanks dat er twee getrokken zijn (bij de kaakchirurg)een paar jaar geleden weinig last van gehad.Misschien heeft het te maken met een lage pijngrens?Mocht je niets slikken voor die napijn?,mij werd paracetamol geadviseerd.
Ik heb zelf nooit napijn gehad bij het trekken van verstandskiezen. Wel heb ik een zeurende pijn gehad en dat bleek een ontsteking aan de wortel te zijn. Als jij zegt dat er nog een stukje wortel zit, dan zou ik -als ik jou was- maandagochtend als eerste de tandarts bellen. Want zo'n ontsteking kan heel heel veel pijn (gaan) doen.
Alle reacties Link kopieren
quote:blondie31 schreef op 11 december 2010 @ 21:05:

Ik wordt gek van de pijn in me mond. Hij zei dat ik er niet veel last van moest hebben. Ik bel hem maandag wel gewoon want er zit ook nog een stukje wortel in misschien is dat wel aan het rotzooien bedankt voor jullie reactiesJa, haal eerst eens die wortel eruit.
Ja, dat vind ik echt.
Alle reacties Link kopieren
Die kans dat die wortel voor heftige napijn zorgt is erg groot. Maandag dus bellen.
Alle reacties Link kopieren
Ik zou de tandarts bellen , ik wachtte ook met de pijn en bleek later een flinke ontsteking/abces te hebben in mijn kaak.
Alle reacties Link kopieren
quote:Vilma schreef op 11 december 2010 @ 20:58:

Toch maar eerst de tandarts bellen.



Als je erge kiespijn hebt kan het helpen om die kies te poetsen met warm water en tandpasta.

>die kies poetsen? die was toch getrokken?

Sterkte.
Er was ook een gaatje gevuld.
Spoelen met zout water. Dat helpt een ontsteking voorkomen of verzachten. Kans is aanwezig dat er een ontsteking zit. Bij mijn eerste verstandskies had ik wel napijn, maar dat was ook redelijk snel over. Bij mijn tweede verstandskies heb ik langer last gehad en bleek dus ook een ontsteking te hebben. Dat doet verdomd zeer.



Ik moest toen spoelen met zout water.
Alle reacties Link kopieren
Ik zou de tandarts bellen. Zó erg veel pijn dat je niet kan werken is niet normaal.
Alle reacties Link kopieren
Als je met koud water spoelt en de pijn wordt daar minder van dan is de kans groot dat je een ontsteking hebt.



Los in een plastic fles een eetlepel zout op in wat warm water, aanvullen met koud water en even in de vriezer leggen. Daar dan regelmatig mee spoelen. Ook even in je mond houden (hoe smerig dat ook smaakt).



En dan 400 tot 600mg ibuprofen eventueel paracetamol bijslikken als de Ibuprofen de pijn niet genoeg wegneemt. Als je ondanks de pijnstiller nog vergaat van de pijn dan zou ik morgen proberen een weekend tandarts te vinden en zelfs niet tot maandag wachten. Neem dan wel voldoende contant geld mee, weekend tandartsen moet je contant mee afrekenen (de rekening dien je dan daarna in bij je ziektekostenverzekeraar).



Sterkte.
Alle reacties Link kopieren
Bedankt voor jullie reacties ik bel morgen de tandarts het voelt niet lekker aan en ik ga spoelen met zout hopen dat het help
Sterkte !! Laat je ons weten hoe het verder met je gaat?
Alle reacties Link kopieren
Sorry voor de late reactie

Maar ik ben bij de tandarts geweest en ik had last van een zenuw het probleem is gelukkig op gelost geen pijn meer

Bedankt voor jullie steun

Dit is een oud topic. Het topic is daarom gesloten.
Maak een nieuw topic aan om verder praten over dit onderwerp.

Terug naar boven