Het Kasteel

28-12-2010 09:02 3093 berichten




Jonkvrouwen! Wees welkom!

http://textile-collection.nl/weblog/fot ... de%207.jpg



Pas de jurk, laat de ouwe stomen, kies een kamer en kom daarna lekker naar de salon voor een hapje en een drankje.


Hier de sluiproute naar het oude onderkomen...
Alle reacties Link kopieren
Kom maar brengen, Missis, die kwakkel, dan leert Dochter haar nmeteen opruimen. Dat gen misten ze trouwens, maar vooralsnog hebben we het erin ge-op-voed. Ik word af en toe gek van mezelf "Gooooodmorning! I'll be your drillsergeant for the day!" maar het werkt. Vooral bij anderen.

"Wat kunnen ze lekker opruimen! Helemaal uit zichzelf!"

'Goh, dat doen ze normaal nooit!'



Serieus hoor, Sis, als het bar wordt, kom maar brengen, dat kroost. Ik heb toch niks te doen werk vanuit huis
Alle reacties Link kopieren
quote:missmargerine schreef op 13 juni 2011 @ 23:10:

Kom maar brengen, Missis, die kwakkel, dan leert Dochter haar nmeteen opruimen. Dat gen misten ze trouwens, maar vooralsnog hebben we het erin ge-op-voed. Ik word af en toe gek van mezelf "Gooooodmorning! I'll be your drillsergeant for the day!" maar het werkt. Vooral bij anderen.

"Wat kunnen ze lekker opruimen! Helemaal uit zichzelf!"

'Goh, dat doen ze normaal nooit!'



Serieus hoor, Sis, als het bar wordt, kom maar brengen, dat kroost. Ik heb toch niks te doen werk vanuit huis



Bril-jant! Ik zie de drillinstructor voor me....



Is het goed gekomen Siss?
Alle reacties Link kopieren
Wat lief van je, Marge! Maar het is goed gekomen, ze werd vanochtend fris wakker en zei zelf dat ze gewoon naar school wilde. Pfjoeh!



Ik word gek hier. Ineens hebben mijn kleega's door dat ze vanaf volgende week mijn werk moeten overnemen (er is nog geen opvolger....) en dus zit ik aan verschillende mensen mijn werk uit te leggen....... Leuk joh.
Alle reacties Link kopieren
Ik zie nog wel een gat in de markt voor Marge, in het trainings- en advies wezen



Zo, ik heb geflankeerd door maar liefst 2 collega's enigszins allenig geworkshopt, en dat ging best aardig. Nu nog iets voorbereiden voor morgen en dan vanavond op naar Dot's school voor een heus rapportgesprek. Ze gaan volgend jaar, als ze 'oudste kleuter' is, iets meer eisen stellen in de zin van: langer dan anderhalve seconde ergens op concentreren, niet iedereen permanent van z'n kleuterstoel af ouwehoeren en wat meer je eigen zooi achter je bevallige Diva-bips opruimen . En vermoedelijk moeten we hier thuis ook flankerend beleid gaan inzetten, maar dat doen we allang en het helpt bij Dot geen ene zier. Afijn, ze heeft wel lol, dat is gelukkig ook wat waard.
Alle reacties Link kopieren
"mama? Ik vind het stom!"

'Huh? Wat? '

"Na de vakantie is het nog maar 5 weken school en dan is het klaar. Ik wil niet naar groep 4"

'Huh? Wat?'

"Ik wil niet naar groe3p 4 want dan heb ik juf X niet meer. :

'Is het nog maar 5 weken?



Sjeusis crimineel. Over 5 weken is Groep 3 afgelopen. Heeft mijn dochter leren lezen, schrijven en rekenen.



Ze begon toch net vorige week? Hoe kan dat nou?



(Aan de andere kant: de vage nerd leest alles. Zelfs Herman Koch Ze is 6 he, en zo naief als ze komen)
Alle reacties Link kopieren
Marge..



Duimen op elkaar meiden, of als voorhanden: heulen of je leven ervan af hangt. Onmisbare Buuv krijgt straks uitslag van het biopt van een gezwel in haar borst. ~slik~ Ze is tot gisteren toe heel nuchter geweest maar heeft nu toch ook wel de zenuwen. En net met koffie gepraat over hoe het dan verder moet. ~slik~ Mijn hemel, ben dur confuus van.... Om die reden heeft ze het gisteren ook pas tegen me verteld, omdat ze weer dat ik er strontnerveus van word. *schaam* De lieverd.



* zingt een mantra *



Utkomtgoedutkomtgoedutkomtgoed!
Alle reacties Link kopieren
*duimt*

Oh bah wat spannend Bloes en helemaal niet leuk dit soort zaken. Ik hoop op goed nieuws.



Marge, die dochter van jou . Scheetig. En zo snel al vakantie. Tjee.

Ik zit ernstig te rekenen of ik de laatste week van juli naar papabalkanstad kan gaan daar is dan een filmfestival. Best verleidelijk.

Hier verder druk met heen en weer racen tusen suuphuis, mamasuup en werkdingen. Gisteren was ik zorgvrij, maar zo moe dat ik tot grote hilariteit van stamkroeggasten om kwart voor 10 weg ging. Dat zijn we niet van jou gewend suup. Oeps, als ze dat gaan zeggen.

Maar vannacht dus sinds zaterdag weer eens een nachtje in mijn eigen bed geslapen, wat een feest was dat zeg en dat zonder een man en alleen maar een gecastreerde kater, die ook heel blij was dat er weer eens iemand bij hem in bed lag. Nu weer twee nachtjes mama, dan een nachtje thuis, twee nachtjes mam, nachtje broerwoonstek (omdat schone zus bij mijn moeder is en broer late dienst heeft) twee nachten thuis en dan nog 1 nachtje mams en dan zijn de hechtingen eruit en zien we weer verder. Z is nog niet echt veel waard (gek he als er 6-12 weken voor een revalidatie staat), maar het gaat elke dag een beetje beter.

En nu zo een verjaardagsfeestje
Alle reacties Link kopieren
* ze zit nu bij de dokter *



duimduimduimduim
Alle reacties Link kopieren
sjonge zeg... Blijkt dat ze niet voldoende materiaal van het biopt hebben opgestuurd. Nu weer een nieuw biopt en dan volgende week pas uitslag. Prutsers......
Alle reacties Link kopieren
Dat is goed balen. Waarom konden ze dat niet eerder melden, dat merken ze toch als ze ermee aan de slag gaan lijkt me?



Marge, wees blij dat je niet hier in de regio woont, dan is het nl al over 3 weken vakantie . En heeft Dot er dus al zowat haar eerste schooljaar op zitten * confused *, dat begrijp ik ook echt niet. Zag gisteren een collega een kolf uit haar tas halen, die tijden liggen echt ver achter ons (bij het zien van een borstkolf vind ik dat overigens iets minder erg ).



Gauw nog wat werken en dan met Dot & Dochter iets leuks gaan bedenken voor vaderdag, slik. Ik heb werkelijk geen idee.,,
Alle reacties Link kopieren
Een kano, Lil?



En hoe het kan dat ze nu pas weten dat ze te weinig materiaal hebben?? Beats me: je zou denken dat er zorgvuldig gewerkt wordt en er gecheckt wordt of alles in orde is voor het opgestuurd wordt naar een lab. En degene die het onder een glaasje moet leggen, ziet het ook meteen. Maar die koekeloert misschien iets te vaak in een microscoop om te beseffen dat er mensen in doodsangst zitten ofzo?? Ik zou een klacht indienen omdat ze dan misschien eens naar de procedure gaan kijken ofzo. Dat doet de Buuv niet hoor, die is daar veel te nuchter voor.
Alle reacties Link kopieren
Een káno! Jaaaa, dat is het. Ik ga op zoek naar een opvouwbare, denk ik



GG moet zondag voor werk even op en neer naar Duitsland, dus het vaderdag gebeuren blijft wat beperkt tot 's ochtends vroeg.
Alle reacties Link kopieren
Lil, er zijn ordentelijcke opblaaskano's bij de eksjun.



Agos, arme onmisbare buuv. Prutsers, inderdaad, onmenselijk dat ze nu pas melden wat ver aan de hand is.



Suup, als je elke keer om 2215 weggaat gaan ze ook sputteren als je om 2145 vertrekt. Niks van aan trekken!



Mijn jongetje is weer thuis. heeft lief gelogeerd. Vond het leuk. Deed net of ie me niet gemist had. Had ie wel dus ik heb een blauwe plek formaat kinderkinnetje op mijn sleutelbeen.
Alle reacties Link kopieren
Maar eh die twee kano's die jullie in huis hebben, worden die ooit gebruikt door GG?



Marge er werd sowieso gesputterd en raar gekeken, want ik ben pas bij het eten een wijntje gaan drinken en zat daarvoor aan fris (bewuste koeze, ben even de alcoholconsumptie wat aan het terugschroeven). Heb na wat veelbetekende blikken wel heel hard geroepen dat ik nog wel steeds rook.



He wat naar Bloes dat ze te weinig hadden. Zou daar ook woest om worden. Maar buuv reageerde nuchter?



Leuk ik krijg wat klusjes bij voormalige werkgever. Het wordt ook wel weer eens tijd dat ik wat meer echt ga werken en wat minder netwerk Al is het wel lekker dat ik deze week wat meer voor mamasuup kan doen.



Ok bedtijd. Truste ladies
Alle reacties Link kopieren
Oh, een blauwe plek maat kinderkinnetje...



Buuv was wel redelijk nuchter ("ik kan me wel druk maken maar daar schiet ik ook niets mee op") maar haar man wat minder. En ze is zelf natuurlijk ook not amused: gisterenochtend hebben we het nog gehad over wat er dan zou moeten gebeuren. Kunnen ze het wegsnijden, moet ze chemo, of moet de borst er dan af? :( Horror dus. Dat zijn geen dingen waar je even over heen stapt. Zij uit weinig emoties dus als zij zegt dat ze erg gespannen is dan is het ook echt zo.

Ze heeft wel de knop omgezet en gaat door met dagelijkse dingen. Dat vind ik zo knap van haar! Ach, het is zo'n mooi mens en ik hoop zo dat ze volgende week zeggen: "Nix aan de hand mevrouwtje, het is een verstopte melkklier." Ofzo.



Ik ga even wat doen en dan naar kantoor. Heb een pittig gesprek te voeren en daarna w.s. eten met de Baas om over mogelijke opleiding te praten. Nou vraag ik me af of ze daar wel zin in heeft vanwege heftige persoonlijke omstandigheden. Maar goed, dat zal ze zelf wel aangeven dan.



Suup, succes met de klussen! Leuk dat het netwerken ook wat oplevert. Het is volgens mij normaal dat je in het begin van het zelfstandig ondernemen niet bomvol met opdrachten zit en dat het oogsten van wat je gezaaid hebt even op zich laat wachten.



En Marge; komt dat boekje er nou nog?? Het lijkt me zo leuheuk! * kust onze eigen Nigella*
Alle reacties Link kopieren
Hee Bloes, opleidingsdingen? Leuk! Goed dat je pittige gesprek aan gaat, en dank ook daarvoor, want je voert het voor een hoop collega´s tegelijk

Klote voor je buuv, dat wachten lijkt me hels...



Achhemel, een jongetje weer terug in huize Marge, wat leest dat lief
Alle reacties Link kopieren
Fijn van de klusjes, Suup, en dat het naar omstandigheden ok gaat met je mama . Ik heb gisteren trouwens blij gejoel ontketend toen ik Dochter & Dot vertelde dat jij er ook bent op de verjaardag "Supra, die is dus écht lief", zei Dochter.
Alle reacties Link kopieren
Ha, dat vinden ze hier ook! Fans all over dus, Suup!
Alle reacties Link kopieren
*bloos* Leuk om te horen, En ik ben ook dol op jullie kids, komt dat nou mooi uit



Succes met gesprek Bloes. Hoop dat er iets positiefs uitkomt.



Lil al vaderdagcadeau bedacht?
Alle reacties Link kopieren
Jaaaa, we hebben hele leuke muziekjes gevonden waarvan ik weet dat GG ze graag wil, en de meiden hebben ieder een minidoosje met hartjesbonbons gevuld * cute * en versierd met een hartjeslint, omdat GG zo'n ontzettende zoetekauw is. Verder is er natuurlijk van alles in de maak aan tekeningen en andere knutselarij, en heb ik een hele mooie vakantiefoto van alle3 de koters laten vergroten. Laat vaderdag maar komen!
Alle reacties Link kopieren
Klinkt goed Lil!



Schattig broer was vaderdag vergeten en stelde voor dat hij de mamanachtdienst van zaterdag op zondag zou doen. En ook al vind ik diep in mijn hart dat ze wel iets meer zouden mogen doen dan ze tot nu doen heb ik hem de vaderdag thuis maar gegund. Mijn situatie is ook iets makkelijker plooibaarder dan die van hun met kind.

Ik zit admi-dingen te doen, bah vervelende klus. En dan zo ook nog aanpassen op site uwv, echt heel veel zin in *not*
Alle reacties Link kopieren
Koffie!
Alle reacties Link kopieren
Lekker Hoop te doen, maar meeste daarvan lekker thuis.



De kano's worden gebruikt hoor , die zijn niet louter decoratief
Alle reacties Link kopieren
*hatsjieeee* Nou ja, zeg! Ben ik me ineens toch een partijtje verkouden! Doe normaal heee
Alle reacties Link kopieren
Huh een ander bericht van D dan eerst

Hopelijk zet het niet door.

Beetje rendag hier, nu drank.

Dit is een oud topic. Het topic is daarom gesloten.
Maak een nieuw topic aan om verder praten over dit onderwerp.

Terug naar boven