Notebook aan tv aansluiten

11-08-2011 11:12 13 berichten
Kan ik elke kabel gebruiken? Mijn notebook heeft alleen usb poorten en mijn tv hdmi en van die pluggen (rood, wit, geel). Hoe heet zo'n kabel?
Alle reacties Link kopieren
Ik ken alleen de ouderwetse manier, met een videokabel die je dan weer in de plugpoortjes steekt. Met hdmi geen ervaring.
Alle reacties Link kopieren
die video (en audio) kabel kun je gewoon bij het onderdelenhuis kopen.
Dank je wel. Ik zal het proberen.
Alle reacties Link kopieren
Hangt van je laptop af; met alleen usb kom je er niet denk ik (99% zeker) omdat USB volgens mij geen video uitgang is.
Dan lijkt me slim om naar de winkel met de notebook te lopen.
Alle reacties Link kopieren
ha ha ja dat is misschien wel een goed plan, dan weet je tenminste zeker dat je het goede kabeltje hebt.
Alle reacties Link kopieren
hangt ook van de winkel af
Ik zou er even mee naar de winkel gaan om het na te vragen. Ben blij dat ik dat zelf ook heb gedaan anders had ik het verkeerde gekocht terwijl ik dacht dat het gewoon een kwestie was van adapter vervangen.
Alle reacties Link kopieren
quote:GiB schreef op 11 augustus 2011 @ 11:57:

Hangt van je laptop af; met alleen usb kom je er niet denk ik (99% zeker) omdat USB volgens mij geen video uitgang is.Ik heb een tv met USB aansluiting en kan dus via USB naar USB contact maken van TV naar laptop, hoe zo'n snoer heet geen idee maar mijn snoer zat toen bij aankoop van mijn TV.
Alle reacties Link kopieren
ja, maar maak je daarmee verbinding met het beeldscherm van de laptop of met de harde schijf? In het eerste geval zit ik fout..
Alle reacties Link kopieren
Welk merk en welk type laptop heb je? En welke tv?

Misschien kan ik je helpen...
Alle reacties Link kopieren
Heeft je laptop ook hdmi aansluiting?

Ik neem aan dat er wel iets meer opzit dan alleen maar usb.

Anders kan je gewoon een hdmi kabel kopen.

Dit is een oud topic. Het topic is daarom gesloten.
Maak een nieuw topic aan om verder praten over dit onderwerp.

Terug naar boven