Ware liefde? Wat is dat?

11-09-2011 14:53 28 berichten
Alle reacties Link kopieren
.
moderatorviva wijzigde dit bericht op 27-09-2018 20:31
Reden: We hebben maatregelen genomen ivm het verwijderen van de OP. Mvg Moderator Viva forum
99.83% gewijzigd
Alle reacties Link kopieren
Waarom hebben jullie geen seks meer gehad? Seks is wel een belangrijk bindmiddel in een relatie. En hoe is jullie betrokkenheid over en weer?



Een relatie is niet zoals in de film. Het sprookjesboek kan je dus uit je hoofd zetten. Elkaar missen en elkaar echt leuk vinden en willen, is iets wat in het begin natuurlijk gaat, maar waar je soms aan moet werken als de klad er in komt.



Wat is er gebeurd waardoor jullie zo uit elkaar zijn gegroeid op intiem vlak?
Alle reacties Link kopieren
Er is geen definitie van ware liefde, denk ik.

Maar bijna 2 jaar geen sex, lijkt me niet zo gezond voor je relatie. Tenzij jullie dit beide prima vinden. Praten jullie hierover?
Ik zou zelf zeggen ergens in t midden. Dingen als passie, dat raak je vaak wel een stuk kwijt denk ik, maar af en toe zo'n kriebel, heel blij zijn over wie je naast je hebt etc.... Blijft wel, maar niet zo veel als in het begin van een relatie. Twee jaar geen seks lijkt me minder gebruikelijk, waarom is dat volgens jou?



Echte passionele verliefdheid beleefde ik niet bij de juiste personen. Bij huidige vriend noest het wat groeien. Nu is het er wel, maar niet zo heftig. Meer dat ik heeeel blij ben met hem vaak, een soort glunderend blij. Nou zijn wij nog geen jaar samen, dus zinnigheden daarover moeten anderen maar zeggen. Maar waar ik erg blij mee ben is juist hoe relaxed het is, hoe we lachen en hoe fijn het is om bijv ook lekker dicht tegen elkaar te zitten. Misschien niet zo passioneel, maar wel zaken waarvan ik denk dat je er op langere termijn meer aan hebt, want minder hormoongestuurd. Maar ja, seks is mi ook belangrijk, maar hoeft niet per se iedere avond dat we samen zijn..
Alle reacties Link kopieren
Persoonlijk denk ik dat het belang van seks schromelijk overdreven wordt. Als jullie het beiden prima vinden dat er geen seks is, dan is dat goed. Ik ben het er wel mee eens dat seks zorgt voor een bepaalde binding, maar die is ook wel op andere manieren te verkrijgen lijkt me.
Ik krijg er een punthoofd van!
Ik zie dat mijn zin over passionele verliefdheid zich voor verschillende interpretaties leent. Ik bedoelde dat het de paar keer dat ik dat soort heftige verliefdheidsgevoelens had heerschappen betrof die niet zo geschikt waren. De passie zat er dan in dat ze eigenlijk niet helemaal bereikbaar waren, om verschillende redenen. Maar goed, gevoelens van passie enzo, dat is natuurlijk ook erg persoonlijk. Maar de film is zeker niet leidend, voor de meeste mensen niet denk ik.
Alle reacties Link kopieren
ja die series...... en die films.... die houden op als het pas echt interessant wordt.
Jouw relatie klinkt meer als een goede vriendschap, TO.



Waarom zijn jullie nog samen als je zo langs elkaar heen leeft? Hebben jullie het daar wel eens over?
Hahaha precies, Meds. Wat doe je met scheten in bed, boeren als je bezoek hebt, wanneer hij altijd alles beter weet, en natuurlijk pornokijkerij? Over dat laatste met name zouden, beschouwende de talloze topics daarover, zat dinsdagavondfilms gemaakt kunnen worden....



Het zijn tenslotte zwijmelfilms.
Alle reacties Link kopieren
.
anoniem_131390 wijzigde dit bericht op 27-09-2018 20:13
99.87% gewijzigd
Alle reacties Link kopieren
Het is normaal dat het er in sluipt met zulke wisselende tijden en zo weinig effort om daar een weg in te vinden. Het komt niet vanzelf. Wat kan je zelf doen om de situatie te verbeteren? Zo te horen heb je genoeg redenen om daarin te investeren.
Alle reacties Link kopieren
quote:meds schreef op 11 september 2011 @ 15:07:

ja die series...... en die films.... die houden op als het pas echt interessant wordt.

Eens.





Ik heb veel films gezien maar geen enkele lijkt op mijn leven. Er zijn ook niet veel films die mijn leven weerspiegelen.
“I've learned that people will forget what you said, people will forget what you did, but people will never forget how you made them feel.” Maya Angelou.
Alle reacties Link kopieren
En in 't weekend dan? Kun je dan geen seks hebben?
Alle reacties Link kopieren
Ik denk dat ware liefde wel bestaat, maar dat je daarvoor zelf echt aan een relatie zal moeten werken. Het gaat immers niet allemaal vanzelf.

Natuurlijk kan je ook van hem wel het e.e.a. vewachten, want als je jezelf onaantrekkelijk vindt omdat hij jou negeert, dan kun je wel zeggen dat je in een relatiedip zit, ja.



Maargoed, bij mij (mijn relatie duurt inmiddels 15 jaar) ging de liefde steeds dieper zitten. Als hij voor je zorgt als je ziek bent, je nog steeds mooi vindt als je je oude kloffie aan hebt, je altijd met respect behandelt, als je hem altijd in je buurt kan hebben zonder dat je jezelf aan hem irriteert, als je 's nachts gillend wakker wordt omdat je hebt gedroomd dat hij met zijn auto tegen een boom aan reed en als hij je vertrouwt op alle gebieden en jij hem ook... ja, dan zou ik wel van ware liefde spreken. Het bestaat! (joepie!)
Vraagje: willen jullie kinderen? Want die komen niet uit de boerenkool.
Oh, en eens met sipsop. Het bestaat gelukkig wel!
Alle reacties Link kopieren
Definieer ' normaal' . Ik denk dat wanneer beiden tevreden zijn met hoe de ( al dan niet) sex en communicatie verloopt de relatie dus voor deze twee mensen goed en normaal is.



Wat wil jij? Voel jij je goed bij hoe het verloopt tussen jullie? Heb je met hem besproken hoe hij zich er bij voelt?
“I've learned that people will forget what you said, people will forget what you did, but people will never forget how you made them feel.” Maya Angelou.
Alle reacties Link kopieren
Overigens is het zeer uitzonderlijk als je na al die jaren nog intens verliefd bent. Maar ik vind het een heerlijk idee dat ik weer even samen ben met mijn man savonds, daar kan ik me echt op verheugen.



Denk dat het ook bijvoorbeeld in de volgende situatie zo is: Als je iets heel leuks beleefd, sta je dan te popelen om dit te delen met je vriend? Of heb je zoiets van ach...



En juist seks is voor mij een van de dingen wat deze relatie speciaal maakt dan bijvoorbeeld een vriendschap.
Alle reacties Link kopieren
En overigens moet je samen tevreden zijn over je aantal keren seks per week/maand. Dat heel NL het 2x per week doet, hoeft niet te zeggen dat dat de definitie is van een goede relatie en ware liefde. Het gaat erom dat het bij jullie levenstijl past. Of dat 5x per dag is of 1x per maand.



Wel vind ik 2 jaar niet seksen zorgerlijk, maar zoals anderen al zeiden, je moet 't zelf initieren.
Misschien iig een keer per week afspreken dat er even tijd voor samen is als hij thuis is? Knuffelen evt meer? Dan kan hij als jij daarna gaat slapen toch alsnog computeren enzo?



Haha, ik had laatst een dag nogal hooikoorts en kusjes van vriend hield ik toen af (baardhaartjes die kriebelen enzo, heb ik hem ook uitgelegd) en daarnaast (of misschien mede daardoor) was ik sowieso iets minder spraakzaam. S avonds leidde hij me naar bed, met gezelligheden van dien en hij merkte op dat hij al de hele dag zo'n zin in me had gehad. Vond ik stiekem wel hilarisch, omdat ik nou juist niet zo m'n dag had en ik dacht dat hij dat ook wel gemerkt had. Ik hoop dat dit soort grappigheidjes nog lang voortduren :-)
Alle reacties Link kopieren
.
anoniem_131390 wijzigde dit bericht op 27-09-2018 20:13
99.81% gewijzigd
romantische films en series zijn leuk om naar te kijken maar helaas niet de werkelijkheid. mannen zijn nooit zo romantisch als in de film en wat betreft de liefde lijkt het me wel wat aangedikt. maar goed, als ik jouw verhaal zo lees dan denk ik dat jullie in een sleur zitten (op zich niet zo raar na 6 jaar). er zijn heel wat manieren om uit een sleur te komen, maar dan moet je eerst jezelf afvragen of je voor een hele lange tijd in deze relatie wil blijven. Want ik krijg het idee dat jullie meer maatjes en huisgenoten zijn geworden. Vervelend dat je al lang geen sex meer hebt gehad met je vriend, het lijkt alsof hij er ook weinig moeite voor doet en dat vind ik vreemd. Hebben jullie daar al over gepraat? Want sex is wel belangrijk in een relatie.
Alle reacties Link kopieren
Ik snap best dat je dit bij 'relatie' plaatst...



Maar check de sekspijler eens.. daar lopen momenteel wel 3 of 4 topics waarin volop geschreven wordt door mensen met dezelfde problemen..





Je bent niet de enige...
Alle reacties Link kopieren
Het is op zich al heel goed dat je in de gaten hebt dat het niet lekker loopt, helemaal niet gek!



Probeer eens te praten met je vriend, stel hem (en jezelf!!) Vragen over hoe hij jullie relatie vindt en of hij ook dingen wil veranderen.



Ik vind het onzin om meteen de handdoek in de ring te gooien, ga er eerst eens aan werken.



Plan tijd samen in, ga weer eens lekker seksen (bij mij is het zo, hoe vaker ik het doe, hoe hoger mijn libido lijkt te worden.)



Werk eraan meid, want opgeven is zonde, kan altijd nog.



Wat betreft irriteren, dat heeft iedereen wel eens. Het mooiste is als je vriend dat ook merkt en je met rust laat of op dat moment iets liefs voor je doet. Maar geef dit wel aan, wat je graag wil op dat moment. Mannen kunnen nl geen gedachten lezen.
Alle reacties Link kopieren
Heb je wat aan onze tips?

Dit is een oud topic. Het topic is daarom gesloten.
Maak een nieuw topic aan om verder praten over dit onderwerp.

Terug naar boven