Werk & Studie alle pijlers

Hulp sollicitatiebrief fulltime baan

12-02-2018 21:49 3 berichten
Alle reacties Link kopieren
Hi,

Kunnen jullie mij helpen?

Ik ben momenteel aan het solliciteren voor een fulltime baan. Korte achtergrond: ik heb een afgeronde MBO diploma. 5 jaar geleden begonnen met mijn HBO, maar door persoonlijke omstandigheden en tegenslagen in mijn studie besloten om dit jaar een tussenjaar te nemen. Graag wil in mijn tijd nuttig besteden en gaan werken binnen mijn sector (techniek) zodat ik toch ervaring opdoe en een begin maak aan mijn carrière.

Hoe kan ik dit het best in mijn brief naar voren brengen zonder over te komen als iemand die iets niet afmaakt?

Alvast bedankt voor jullie input!
Alle reacties Link kopieren
Wat je hier schrijft. Ik zou het alleen persoonlijke omstandigheden noemen, niet tegenslagen. Eventueel ook vermelden wanneer je je studie weer oppakt en hoe je dat wil combineren met een baan.
Alle reacties Link kopieren
Mijn blik verbreden, werkervaring opdoen en een start te maken met mijn carriere, deze baan is hiervoor een uitgelezen kans.

Zoiets?
Het leven is te kort om te lang op de verkeerde plek te blijven.

Dit is een oud topic. Het topic is daarom gesloten.
Maak een nieuw topic aan om verder praten over dit onderwerp.

Terug naar boven