Werk & Studie alle pijlers

Online woordenboek

15-10-2009 13:18 10 berichten
Alle reacties Link kopieren
Hallo,



Voor mijn studie moet ik een paar teksten in het engels doorlezen. Mijn engels is redelijk goed maar er staan behoorlijk wat woorden in die ik niet ken. Met het woordenboek erbij kan ik de tekst begrijpen maar gaat het te veel tijd kosten.



Op het internet heb ik al een aantal vertaal-sites/woordenboeken gevonden. De ene beter dan de ander. Heeft iemand hier een gouden tip? Of misschien ervaring met het downloaden van een woordenboek bij: van Dale (een paar euro per maand) of Babylon (gratis).



Ik hoor het graag.
Alle reacties Link kopieren
http://iate.europa.eu/iatediff/SearchByQueryEdit.do



Gebruik ik voor mijn werk als vertaler. Is redelijk gericht op verschillende vakgebieden, dus algemene woorden zul je er niet gauw vinden, maar voor de rest: Supersite!
The trick is forgiving the unforgivable (Nip/Tuck).
Heb je de vertaal site van Google al geprobeerd?
Alle reacties Link kopieren
De site www.thefreedictionary.com is heel goed. Het is wel een Engels woordenboek, geen Engels-Nederlands, het vertaalt dus niet.
Alle reacties Link kopieren
translate.google.com
Alle reacties Link kopieren
Babylon vind ik persoonlijk superslecht!

Voor woorden gebruik ik nog weleens http://www.mijnwoordenboek.nl/ en dat werkt prima.
Alle reacties Link kopieren
Misschien heb je wat aan vertalen.nu?
Alle reacties Link kopieren
Bedankt voor alle reakties. Zaterdag ga ik me weer in de teksten verdiepen en kijken welke tip voor mij het beste werkt.
Alle reacties Link kopieren
Ik gebruik vaak www.interglot.com
Alle reacties Link kopieren
Uiteindelijk "werkte" interglot voor mij het beste.

Miesteph, fijn om te lezen dat Babylon niks is. Scheelt een boel tijd en moeite.

Nogmaals bedankt voor jullie reaktie!

Dit is een oud topic. Het topic is daarom gesloten.
Maak een nieuw topic aan om verder praten over dit onderwerp.

Terug naar boven