Werk & Studie alle pijlers

planner thuiszorg

19-10-2011 18:04 31 berichten
Alle reacties Link kopieren
Hallo allemaal,



Ik heb morgen (uh oh) een sollicitatiegesprek voor de functie van Planner in de thuiszorg. Dit lijkt mij een hele leuke baan. Ik ben al 15 jaar receptioniste in een verzorgingshuis dus affiniteit met 'oudjes' heb ik wel.

Maar ik wil me gewoon graag goed voorbereiden voor dit gesprek. Iemand tips/suggesties/info whatelse?



Alvast bedankt!
Alle reacties Link kopieren
Hoi hoi,

Het gesprek is vanmorgen goed verlopen. Ik ben met een tevreden gevoel naar huis gegaan. We hebben het ook gehad over de werkdruk. Nu had ik al met iemand gesproken die al 3 jaar als planner werkt en die zei dat "we" een erg leuk team hebben. Midden volgende week krijg ik de uitslag. Ik wacht het rustig af. In elk geval bedankt voor al jullie reacties.



Doei
Alle reacties Link kopieren
Ben benieuwd of je het geworden bent :-)



En, heb je enig idee wat je gaat verdienen?
Alle reacties Link kopieren
Beetje late reactie, maar ik wil toch even mijn ervaring delen.

Ik ben planner in de thuiszorg en doe daarnaast ook clientzorg. Het kan stressvol zijn (denk aan zomervakantie mét zieken) maar het is ook erg leuk. Je probeert zoveel mogelijk continuïteit te bieden, dit is voor cliënt én zorgverlener prettig. Ook zorg je ervoor dat je op de hoogte blijft van kennis & ervaring van collega's, indicaties en nieuwe ontwikkelingen in zorg, wetgeving, cao en beleidsregels van de organisatie. Je hebt inzicht, overstijgend denken en organisatorische vaardigheden nodig. Bij ons moet de planning door een verpleegkundige niv5 gedaan worden vanwege dit overstijgend denken.



Succes!
Alle reacties Link kopieren
noopes: het lijkt mij een superinteressante baan. Ik ben zelf hbo-verpleegkundige. Kun jij mij vertellen hoe ik aan zo'n functie/baan kom? hoe ben jij er tussengekomen? moet je ook managementervaring hebben? Hoeveel uur doe jij clientzorg ernaast (doe je ook basiszorg of alleen vp-technische handelingen) en welke inschaling/cao is van toepassing?
Alle reacties Link kopieren
Zonnetje82:

Ik heb gesolliciteerd op een baan als verpleegkundige bij deze thuiszorgorganisatie, en na een paar maanden kreeg ik de taak als planner aangeboden. Ik werk wel fulltime maar heb er geen extra opleiding voor hoeven doen. Coördineren en organiseren valt in het takenpakket van een vpk niv5. Bij de organisatie waar ik nu zit valt planning onder een aandachtsgebied en daarom zit ik in schaal 50.



Ik heb gemiddeld 24 uur cliëntzorg en 12 uur planning in de week. Ik doe ook basiszorg, het is wel fijn om in je route eens geen complexe zorg te hebben. Bij de thuiszorg is het gelukkig afwisselend werk, geen dag is hetzelfde.
Alle reacties Link kopieren
noopes: oke dank voor je reactie! Interessant om te horen. Lekker dat je in schaal 50 zit overigens, doe je goed! Ik zie dat het per thuiszorgorganisatie nogal verschilt in welke schaal je ingedeeld wordt als hbo-v-er

Dit is een oud topic. Het topic is daarom gesloten.
Maak een nieuw topic aan om verder praten over dit onderwerp.

Terug naar boven