Werk & Studie alle pijlers

Verdiensten apothekersassistente

22-04-2017 09:16 10 berichten
Alle reacties Link kopieren
Hoi,

Ik ga binnenkort in de apotheek werken. Ik kom dan eerst in de aanloopschaal terecht. Ik ga nu voor 2 dagen (16 uur) aan de slag, maar dat wordt later waarschijnlijk meer. Ik probeer een beetje te kijken wat ik ongeveer ga verdienen. Dit heb ik gedaan door de salarisschalen te bekijken, alleen ik ben bank dat het toch anders uitvalt dan gedacht.



Wie weet hoeveel je ongeveer verdient als apothekersassistente voor 16 uur in de aanloopschaal?
...
Alle reacties Link kopieren
In die schalen staan de brutolonen. Daar krijg je 16/36e van. En dat bedrag kun je omrekenen naar netto, bijv hier https://www.berekenhet.nl/werk-en-inkom ... oloon.html
Alle reacties Link kopieren
Heb je het diploma apothekersassistent?
This user may use sarcasm and cynicism in a way you are not accustomed to. You might suffer severe mental damage.
Alle reacties Link kopieren
Als beginnend apothekersassistent in een openbare apotheek verdien je een bruto maandsalaris van ongeveer € 1.640,- bij een 36-urige werkweek. Als je langer werkzaam bent, kan dit oplopen tot ongeveer € 2.670,-.
Alle reacties Link kopieren
Ik verdien met dat aantal uren ongeveer 1000 euro netto per maand. Maar werk er al bijna 11 jaar
Alle reacties Link kopieren
quote:Reine schreef op 22 april 2017 @ 10:26:

Als beginnend apothekersassistent in een openbare apotheek verdien je een bruto maandsalaris van ongeveer € 1.640,- bij een 36-urige werkweek. Als je langer werkzaam bent, kan dit oplopen tot ongeveer € 2.670,-.Wat weinig loon voor zo'n lange studie.
Ontbijt: Een Smoothie banaan Lunch: Een cracker/avocado en guinoa salade Diner:57 pizza broodjes,13 donuts,2 bakken gefrituurde kipkluif, 9 Rosé
Alle reacties Link kopieren
Apothekersassistente is volgens mij gewoon een MBO-opleiding van 3 jaar.
quote:Eindeloos schreef op 22 april 2017 @ 13:12:

[...]





Wat weinig loon voor zo'n lange studie.Lange studie? Het is gewoon basic MBO. Verwar je het misschien met apotheker? Dat is 6 jaar WO.
Alle reacties Link kopieren
quote:Lady_Vintage schreef op 22 april 2017 @ 13:35:

[...]





Lange studie? Het is gewoon basic MBO. Verwar je het misschien met apotheker? Dat is 6 jaar WO.Mijn buurmeisje studeerde dit, was zeker 6 jaar bezig, ja dat moet dan apotheker zijn geweest.
Ontbijt: Een Smoothie banaan Lunch: Een cracker/avocado en guinoa salade Diner:57 pizza broodjes,13 donuts,2 bakken gefrituurde kipkluif, 9 Rosé

Dit is een oud topic. Het topic is daarom gesloten.
Maak een nieuw topic aan om verder praten over dit onderwerp.

Terug naar boven