Werk & Studie alle pijlers

What's blocking me?

17-03-2010 14:26 30 berichten
Alle reacties Link kopieren
Dag allemaal,



Sindskort zit ik met het volgende dilemma. Ik wil graag Personal Assistant wil worden bij een leuk internationaal bedrijf, waarbij ik tevens mijn assistentie kan verlenen tijdens klantenbezoeken in binnen- en buitenland. Ik verricht al 12 jaar secretaressewerk op kantoren, maar heb behoefte heb aan een meer "avontuurlijke" en uitdagende baan.



Nu woon ik in het noorden van het land en hier zijn geen vacatures voor een dergelijke functie. Op internet zie ik met regelmaat super leuke PA vacatures......en die zijn dan in het westen of zelfs in Belgie. Ergens krijg ik wel positieve kriebels van de gedachte om in mijn eentje totaal een nieuwe uitdaging aan te gaan. Aan de andere kant blokkeer ik mijzelf door aan mijn zekerheden en het leventje hier te blijven hangen.



Heeft iemand hier ervaring mee of hier een idee over zodat ik een concreet besluit kan nemen.



Dank jullie wel!
Alle reacties Link kopieren
@ Lavenderleo,



Zou graag willen weten hoe je dat werken in het buitenland hebt geregeld enzo....ik ben al een poos aan het zoeken enzo maar als PA/Officemanager krijg ik niet echt een voet aan de grond....die hebben ze daar zelf ook wordt me keer op keer verteld.....heb je via een bureau iets gevonden? Of via een andere weg? Dat zou ik erg graag van je horen!!



@ Lyndi,



Volg je gevoel!! het zal vast niet makkelijk zijn op zijn tijd en soms eenzaam zonder je fam en vrienden maar daar leer je vanzelf ook weer mensen kennen!! You go girl
Alle reacties Link kopieren
@ EvyChicky .. .Ik woonde toen al in Engeland en had binnen die organisatie eerst een andere administratieve baan en ben toen intern doorgeschoven, die eerste baan vond ik via www.reed.co.uk .

Ik zou als Engelse werkgever inderdaad ook geen voordelen zien in een Nederlandse sollicitant, tenzij Nederlands als taal een voordeel is.
Alle reacties Link kopieren
Gewoon gaan!

Je bent manager van je eigen levensgeluk!

Je kunt beter spijt hebben van de dingen die je wel hebt gedaan, dan spijt hebben van de dingen die je niet hebt gedaan!

Via nieuwemensenlerenkennen.nl doe je nieuwe vrienden/contacten op. En volgens mij is er via Hyves ook genoeg te vinden aan vriendenclubjes in de Randstad. Sportclubs, kroegen, sportverenigingen, er zijn mogelijkheden te over om in contact te komen met mensen.

Heel veel plezier en succes!
Alle reacties Link kopieren
Jazekers houd ik jullie op de hoogte! Kloop tegen de eerste issues aan......onder andere de volgorde; of eerst verhuzien en dan daar baan zoeken of vanuit hier solliciteren naar een baan daar en dan verhuizen?



Ik hoor heel graag jullie visies, ervaringen, ideeen en creatieve oplossingen!



Wordt vervolgd.....
Alle reacties Link kopieren
Ik zou eerst een baan gaan zoeken. Volgens mij moet je tegenwoordig eerst werk hebben in de plaats waar je wilt gaan wonen. Weet ik niet helemaal zeker, maar volgens mij wel.



En het lijkt mij ook iets handiger. Stel je voor dat je nu een huis vindt in Amsterdam, maar uiteindelijk een baan kunt krijgen in Utrecht ofzo, dan had je misschien liever in Utrecht gaan wonen. Toch?

Dit is een oud topic. Het topic is daarom gesloten.
Maak een nieuw topic aan om verder praten over dit onderwerp.

Terug naar boven