Salsa!

19-02-2009 17:06 3 berichten
Alle reacties Link kopieren
Hey!

Ik zit al een tijdje erover te denken om op salsa te gaan. Het lijkt me namelijk erg leuk en vooral gezellig! Ik heb het verder nog nooit eerder gedaan. Omdat ik niet veel zin heb om alleen te gaan en het ook wel gezelliger is, vroeg ik me af of er iemand zin heeft om in ieder geval een keer een proefles te doen Ik woon in breda en ben 23 jaar. Groetjes!
Alle reacties Link kopieren
hoi hoi,



Ik wou even reageren(al woon ik te ver weg)

Salsa is echt leuk ,ik doe het nou sinds vorig jaar en doe nu intermediate 1.

Ik ging altijd alleen maar inmiddels ken ik iedereen wel aardig,we gaan binnenkort zelfs buiten de lessen om naar clubs met een groepje etc.

Dus ik wou zeggen ,als je niemand kan vinden ,ga gewoon alleen ,gewoon doen en je staat nog raar te kijken hoeveel mensen er alleen heen gaan.

Ik hou al mijn hele leven van dansen en salsa vind ik echt geweldig leuk.

Btw de proeflessen zijn hier al geweest en komen in April pas weer.

succes
Alle reacties Link kopieren
Ook ik kon niemand vinden die met me mee wilde en heb dus gewoon maar de stoute schoenen aangetrokken en ik ben naar een proefles geweest.



Was gewoon erg leuk en we moesten ook iedere keer wisselen van partner, dus je merkte niet dat je 'alleen' was. Er zaten ook maar 2 setjes bij, de rest (een stuk of 10) waren alleen.



Gewoon gaan als je niemand kan vinden, het is erg leuk om te doen (hoewel ik, i.t.t. Supermerel) helemaal niet van dansen hou. Maar het is gewoon vrolijk en leuk om te doen en ik zie het als een stukje lichaamsbeweging
Ik heb geen wespentaille, ik heb een bijenrompje

Dit is een oud topic. Het topic is daarom gesloten.
Maak een nieuw topic aan om verder praten over dit onderwerp.

Terug naar boven