Internet heraansluiten na verhuizing (tele2)

07-03-2013 13:47 3 berichten
Alle reacties Link kopieren
ik ga binnenkort verhuizen en probeer me nu vast voor te bereiden op het mogelijke horror-scenario van weken geen internet en tv

Hopelijk gaat alles wel volgens plan, maar dan ben ik wel benieuwd of mijn internet weer terug in de fabrieksinstellingen zal gaan wanneer ik die op mijn nieuwe adres wil aansluiten?! Iemand ervaring mee? Of zie ik mijn wifi-netwerk meteen onder mijn eigen 'naam' met mijn eigen wachtwoord staan in de beschikbare netwerken?
De instellingen veranderen niet zolang je hetzelfde modem houdt en niet het reset gaatje gebruikt meestal.



Maar wat wil je dan doen? Niet verhuizen?



Geef de verhuizing ruim van tevoren (maand) door.



En leen anders ter overbrugging bij iemand een digitenne kastje die op de slaapkamer stof staat te vergaren.
Alle reacties Link kopieren
Top, nee ik ben benieuwd of ik inderdaad weer opzoek moet naar hoe het netwerk origineel heet en het fabrieks-wachtwoord of dat dat dan niet meer hoeft. Verhuizing is geregeld en digitenne heb ik zelf, dus dat moet ook goedkomen!

Thanks!

Dit is een oud topic. Het topic is daarom gesloten.
Maak een nieuw topic aan om verder praten over dit onderwerp.

Terug naar boven