Nikon coolpix s9100

08-08-2011 21:42 4 berichten
Alle reacties Link kopieren
Ik denk dat ik de nikon coolpix s9100 ga kopen alleen met mijn weinige verstand ervan wil ik jullie advies vragen of ik ermee kan wat ik wil;



- Groothoek lens

- Scherpe foto's ook bij beweging (kinderen, dieren ed)
Alle reacties Link kopieren
Ik heb hem pas gekocht, ik ben er erg blij mee! Ik ben niet goed in foto's maken maar ze zijn tot nu toe allemaal scherp en goed afgesteld. Ik heb alleen geen kinderen, dus of hij zó snel is dat weet ik eerlijkgezegd niet.



De besturing is wel erg handig en het opladen gaat vrij snel (en via stopcontact, niet met die irritante batterijtjes).
Alle reacties Link kopieren
Fijn om te horen dat je niet goed bent in foto's maken maar dat ze toch scherp zijn! Dat heb ik dus ook nodig



Krijg je ook veel in je beeld zonder dat je gigantisch veraf te hoeft te gaan staan?
Kijk eens op Tweakers voor reviews.

Zelf heb ik de camera niet, maar de plaats van de flits lijkt mij heel onhandig. Precies op de plek waar je de camera met je linkerhand vasthoudt.

Dit is een oud topic. Het topic is daarom gesloten.
Maak een nieuw topic aan om verder praten over dit onderwerp.

Terug naar boven