Viva Lees ook

09-01-2013 21:14 20 berichten
Alle reacties Link kopieren
Tot kort geleden stonden er altijd een aantal linkjes + één klein plaatje naar de Viva Blogs. Soms keek ik er nog wel eens naar, als de titel me aansprak.



Sinds kort staan er echter continu de goorste plaatjes en meest walgelijke titels prominent op mijn beeldscherm. Ben ik lekker aan het ontbijten, lees ik iets over zaadlucht. Zit ik rustig op de bank te forummen, komen er allemaal tongen en naakte mensen in beeld. Nu ben ik een cup-a-soepje naar binnen aan het lepelen, zie ik een plaatje van een pissende vrouw.



Als ik op een openbare locatie zit en ff op het forum kom maar ik tegenwoordig mijn scherm maar klein, zodat langslopende mensen niet denken dat ik op een of andere ranzige pornosite zit ofzo.



Ben ik de enige die zich hier aan stoort?
Liever elitair dan een pauper!
Dood irritant.
Ja, plus het is allemaal oud nieuws. Laatst klikte ik er eentje aan, die bleek uit 2006 te zijn.
En dat ranzige plaatje van die vinger op die clitoris blijft ook maar staan. Die vinden ze nog het mooiste geloof ik.
Alle reacties Link kopieren
Zielig eigenlijk he?
“I've learned that people will forget what you said, people will forget what you did, but people will never forget how you made them feel.” Maya Angelou.
Je bent niet de enige die zich eraan stoort, het is al vaker besproken maar ik denk niet dat Viva er iets aan gaat doen. Ze denken waarschijnlijk dat die smakeloze plaatjes mensen stimuleert de blogs te lezen. Bij mij werkt het averechts, ga die blogs zeker niet lezen.
Alle reacties Link kopieren
Ik erger me er ook dood aan, had ook al een opmerking in het modtopic geplaatst. Zeiden ze dat het een fout was dat je oude topics zag. Maar er is niets verandert, en ja, wat zijn die suggestieve plaatjes bloedirritant!
Alle reacties Link kopieren
quote:Djuuls04 schreef op 09 januari 2013 @ 21:28:

Je bent niet de enige die zich eraan stoort, het is al vaker besproken maar ik denk niet dat Viva er iets aan gaat doen. Ze denken waarschijnlijk dat die smakeloze plaatjes mensen stimuleert de blogs te lezen. Bij mij werkt het averechts, ga die blogs zeker niet lezen.Sterker nog, ik forum steeds vaker mobiel, dan kun je de hele blogsectie vermijden.
Ik stoor me ook aan die ouwe blogs. Het is niet eens actueel. Die dingen mogen van mij ook gewoon verborgen worden. Laat die zien als iemand op 'blogs' klikt, dan heb je kans dat 't iemand is die interesse in blogs heeft. Maar hier op 't forum is het vooral weer storende beeldvulling. En waarom die ouwe zooi nu boven de actuele blog staan is me al helemaal 'n raadsel...
Addblocker installeren en die kolom blokken. Werkt iig met FireFox Adblocker.
Ik stoorde me er ook aan maar ik heb er geen last meer van, heb die hele kolom geblokkeerd met AdBlock.
Alle reacties Link kopieren
Nee, ik lees die blogs nu ook helemaal niet meer.



Ik heb een adblocker voor internet explorer, kan je het dan ook blocken?
Liever elitair dan een pauper!
Alle reacties Link kopieren
Blogs zijn vaak krampachtig "spraakmakend" Net als Viva zelf. Daardoor komen ze nogal nepperig over vind ik. En sneu.
quote:Kalliope schreef op 09 januari 2013 @ 21:34:

Nee, ik lees die blogs nu ook helemaal niet meer.



Ik heb een adblocker voor internet explorer, kan je het dan ook blocken?

Is te proberen

In FF is het rechtermuisknop, "afbeelding blokkeren"
quote:Kalliope schreef op 09 januari 2013 @ 21:34:

Nee, ik lees die blogs nu ook helemaal niet meer.



Ik heb een adblocker voor internet explorer, kan je het dan ook blocken?Ik heb chrome, dus ik weet het niet zeker. Bij mij lukte het door met rechts te klikken op het stuk dat ik wilde blokkeren, in het menu staat dan ook AdBlocker. Maar goed, dat is bij chrome.
Alle reacties Link kopieren
Helaas, dat werkt niet.
Liever elitair dan een pauper!
quote:Kalliope schreef op 09 januari 2013 @ 21:38:

Helaas, dat werkt niet. Dan op FF of Chrome overstappen
Alle reacties Link kopieren
En nu zie ik de hele tijd een bebloede duim.



Ook fijn voor mensen die een bloedfobie hebben.
Liever elitair dan een pauper!
Alle reacties Link kopieren
Bedankt voor de tip van Adblock! Ik vind het zulke ranzige plaatjes.
Freedom is just another word for nothing left to lose - Janis Joplin
Naakte vrouwen?



*Schakelt AdBlock uit.*

Dit is een oud topic. Het topic is daarom gesloten.
Maak een nieuw topic aan om verder praten over dit onderwerp.

Terug naar boven