Entertainment alle pijlers

Farmville - DEEL 2

01-03-2010 18:02 1940 berichten
Alle reacties Link kopieren
Voor de echte diehard Viva-boerinnen en een enkele -boer, hier het tweede deel van het "Alles wat je ooit wilde weten maar nooit durfde te vragen"-topic over het Facebook-spelletje Farmville.



Het eerste deel farmville bevat veel handige aanwijzingen en tips.



Je eigen farm starten én lid worden van de heusche Viva-fanpage op facebook? Dat kán! Mocht je lid willen worden: meld je hier bij het Opperhoofd Himalaya aan! Wel even vermelden wie je bent/was/wilt worden op het forum, want dat is door knopjesgate een chaos geworden.



Wil je niet dat jouw privé-facebook gegevens alsnog bekend worden via Facebook op dit forum, heb je twee mogelijkheden:

- maak een apart FB-account aan op je Viva-nick

- scherm alle Farmville vrienden af door middel van het maken van een aparte lijst waar je alle mensen in zet die je niet irl kent en waar je geen privé-info aan wilt verstrekken (op je echte naam na, die kun je niet verbergen) en sluit in de privacy-opties deze lijst uit van alle info naar keuze.



Veel succes met 'boeren'!

moderatorviva wijzigde dit bericht op 03-03-2011 00:20
Reden: aanpassing emailadres
% gewijzigd
quote:Boarn schreef op 18 april 2010 @ 18:53:

De laatste paar dagen loopt mijn Farmville steeds vast. Ik kom niet verder dan het beginscherm van het logo. Zijn er meer mensen die er niet opkomen?

Zó irritant, want ik zit midden in een grote co-op. Heb ook al Flach 10.0 weer gedownload, maar dat loste het probleem niet op Ja hier ook, en dan doe ik F5, of ik klik nog een keer op de link in mijn favoerieten en dan heb ik gelijk de boerderie.
quote:groupie schreef op 18 april 2010 @ 19:25:

ik heb een vraag: hoe kan ik artikelen aan mensen geven die niet bij het free gifts gedeelte staan? er staan bij mij nooit altijd alle bouwmaterialen voor bv een stal, en toch zie ik dat andere mensen ze wel weggeven!

Niet iedereen heeft dezelfde gifts staan in dat lijstje. De ene kan stenen weggeven, de andere planken.

Maar als je hier kijkt vind je de links van alle gifts voor de nursery, die je dan weg kan geven.
Alle reacties Link kopieren
Volgens mij heb ik van de week ook iemand geweigerd als facebook vriend van hier>> stond niet bij van de viva...dus sorry
Alle reacties Link kopieren
quote:groupie schreef op 17 april 2010 @ 16:23:

ik zoek nog burtjes voor mn nieuwe boerderie ik ben te vinden als lekkerding boerin Ik ga je uitnodigen...
Alle reacties Link kopieren
quote:misschicken schreef op 18 april 2010 @ 19:31:

[...]



Niet iedereen heeft dezelfde gifts staan in dat lijstje. De ene kan stenen weggeven, de andere planken.

Maar als je hier kijkt vind je de links van alle gifts voor de nursery, die je dan weg kan geven.thanks
Alle reacties Link kopieren
quote:Boarn schreef op 18 april 2010 @ 18:53:

De laatste paar dagen loopt mijn Farmville steeds vast. Ik kom niet verder dan het beginscherm van het logo. Zijn er meer mensen die er niet opkomen?

Zó irritant, want ik zit midden in een grote co-op. Heb ook al Flach 10.0 weer gedownload, maar dat loste het probleem niet op Het ligt niet aan jou. Het is bij mij ook huilen met de pet op.
Alle reacties Link kopieren
Ja, ernstig he, mijn laptop blijft maar ratelen, maar kan krijgt de pagina ook niet geopend. Als ik ga F5'en, dan loopt hij helemaal vast. Ook via farmville.com kom ik er niet op.
Alle reacties Link kopieren
Druk nog eens op play, dat lukt iig bij mij wel.
het wordt steeds erger met Farmville, kan nu amper mijn boerderijen nog opkomen en 1 van mijn buurtjes kon me zelfs helemaal niet meer vinden, ze vroeg of ik mijn accounts beëindigd had!
Alle reacties Link kopieren
Hier nog een Kippie, sinds vanavond. Heb het voorlopig maar even opgegeven. Kijk later op de avond nog wel een keertje



Het is bij mij zo erg vanmorgen netjes mijn oogst binnengehaald voor de co-op waarin ik zit, nieuwe gezaaid. Kijk ik vanmiddag even hoe het ermee staat zie ik dat alles wat ik opnieuw gezaaid had weg is. Kon ik weer mijn land bewerken en inzaaien. Gewoon al mijn werk voor niets. En dankzij dit gezeik ben ik bang dat de co-op dus mislukt. En bedankt FV
Alle reacties Link kopieren
Dat had ik ook, meende dat ik vanalles had gezaaid, zegt FV op een gegeven moment "server out of sinc" was ik alles weer kwijt.

Ik kom dan ook niet meer op de site via mijn eigen laptop, maar leen steeds de pc van mijn vriendin. Maar ook daar duurt het laden van buren enorm lang.
Ik begin al niet eens meer aan een co-op. Belachelijk dat ik mezelf niet eens terug kan vinden, en dus niet met mijn eigen accounts samen aan een co-op kan deelnemen.
Alle reacties Link kopieren
jah farmvile is weer ekker op dreef ook hier regematig vast lopend, rrrrrr
Ik forum met FF maar FV met IE, en bijna geen foutmeldingen meer.

Terwijl met FF de boel steeds vastliep.
Alle reacties Link kopieren
Mijn lieve nichtjes zijn stik en strontjaloers op mijn schattige hondje en willen er natuurlijk ook allebei eentje. Maar ze hebben niet genoeg buren! Voor Hiske heb al een heleboel verzoeken om vriendjes te worden gestuurd naar zo'n beetje al mijn buren. Voor Tessebes ga ik dat ook nog doen. Willen julle mijn nichtjes aan een hondje helpen door buren te worden? Ze zijn pas 5 en 8 (en het meeste op hun boerderijtjes doen ik en hun moeder) en hebben zelf nog geen vrienden op facebook.
Morrigan Crow, net zo leuk als Harry Potter.
Alle reacties Link kopieren
Hiske had ik idd al en heb Tessebes toegevoegd Tonke.
Alle reacties Link kopieren
Je bent een schat!
Morrigan Crow, net zo leuk als Harry Potter.
Alle reacties Link kopieren
ik heb die problemen niet met FV?

zijn bij jullie nu ook de konijnen en kippen kleiner geworden?

haha, waarom zou dat nou weer zijn.
Alle reacties Link kopieren
Op mijn laptop thuis doet FV met google chrome het nogsteeds prima. Nauwelijks vastlopers e.d (moet nu dus wel afkloppen!!!)

Laptop van vriend (om het weekend;) Das dikke bagger. Die loopt vast en is super traag!!!



Nog paar keer mijn hond voeren en hij is volwassen. (weer 1 zorg minder!)



Ik denk, dat je iemand bij co-op niet vinden kan dat net zo is met bouwmateriaal voor stallen enz. Daar heeft ook niet iedereen de keuze uit alle soorten.

Denk dat je daarom ook beperkt helpen kan.
Alle reacties Link kopieren
Tonkje ik heb je beide nichtjes een uitnodiging gestuurd. (ik zit onder een andere nick op FB/ FV)
Ja hoor, mijn witte kippies zijn ook gekrompen!
Alle reacties Link kopieren
Of ik nu met IE, FF of Chrome aan de gang ga, alles knalt eruit op het moment dat ik bij de buren aan de gang ga. Met welk van mijn 2 accounts dan ook. Want ik dacht eerst dat het lag aan mijn eerste account (daar heb ik best veel buurtjes) Maar ook met mijn account wat ik nog maar pas heb en nog echt niet zo heel veel buurtjes is het hetzelfde gedoe.
Ik zie mijn kippies niet, ze zitten opgesloten in hun hok!
quote:misschicken schreef op 21 april 2010 @ 21:33:

Ja hoor, mijn witte kippies zijn ook gekrompen!



Ik zou maar oppassen Miskip, voordat je het weet ben je ook gekrompen



2 RL vrienden van mij zoeken nog buurtjes,( ze zijn niet van Viva, maar wel braaf)

Wie wil mag ze toevoegen:

Tidus Brandsma

Yuna Brandsma
Alle reacties Link kopieren
Lunaan ik heb ze alletwee toegevoegd.

Dit is een oud topic. Het topic is daarom gesloten.
Maak een nieuw topic aan om verder praten over dit onderwerp.

Terug naar boven