Groupon: vaak is het het net niet

16-07-2011 14:54 55 berichten
Alle reacties Link kopieren
Zijn er hier mensen die na het eerste enthousiasme van zoveel korting, toch een beetje terugkomen van hun Groupon-verslaving?



Ik heb met mijn vriend nou al meerdere malen een restaurantdeal gekocht, maar eerlijk gezegd als ik er zo op terugkijk is er geen 1 geweest waarvan ik achteraf zei: jeetje wat was dat lekker, of bijzonder of onwijs gezellig......



Voor mijn gevoel is het het vaak toch net niet. Op zich niet verwonderlijk aangezien het veelal toch de wat minder goed lopende, of net geopende restaurants zijn die er aan meedoen (een uitzondering daar gelaten want soms zie ik ook tenten voorbij komen die ik goed ken).



Eigenlijk bevalt het hele gedoe met zo'n uitgeprint A4-tje me al niet. Dan heb je een leuke (romantische) avond en dan bij het afrekenen kom je dan met zo'n verkreukeld ding uit je tas wat toch een beetje "cheap" overkomt. Althans: ik voel me toch altijd een beetje opgelaten als ik 3 gangen op heb en dan een bonnetje moet inleveren voor de korting.

Krijg er een beetje een supermarktgevoel bij.



Ik geloof dat ik toch liever de volle mep betaal bij een goed, leuk en sfeervol restaurant dan temidden van nog 30 andere Grouponklanten na 3 gangen niet echt het gevoel heb dat ik "leuk en lekker" uit eten ben geweest
Ik woon redelijk in een uithoek dus veel deals zijn voor mij niet praktisch. We hebben tot nu toe alleen nog maar batterijen gekocht. Ik wacht nog steeds op een leuke zoals dierentuinen ofzo.
Alle reacties Link kopieren
Ik heb ook al meerdere gedaan en was altijd erg leuk. Heb er nu nog 2 liggen, ben benieuwd.
Alle reacties Link kopieren
quote:bananenboot schreef op 16 juli 2011 @ 15:05:



Ik heb ook wel eens een massage geboekt bij Groupon maar dat doe ik echt nooit meer. De massage was prima, daar niet van maar als iemand dan zoveel persoonlijke aandacht voor jou heeft en je een uur lang masseert...dan voelt dat stomme kortingsbonnetje echt helemaaaaal genant..Ik heb er ook een geboekt, via dailydeal.com geloof ik, 25 dollar voor drie verschillende massages (ik woon in de VS). Spotgoedkoop, maar hier moet je dus een fooi geven over het oorspronkelijke bedrag (110 dollar), dus er komt nog eens 20 dollar bovenop. Best naar want ik zit nogal krap bij kas, maar goed, dan hoef ik me in ieder geval niet cheap te voelen.
Alle reacties Link kopieren
Sinds enige tijd krijg ik ze ook in mijn mailbox, maar ik moet zeggen dat ik er nog nooit iets mee heb gedaan.
Alles is mooi wanneer het echt is - Sara Kroos
Alle reacties Link kopieren
Ik heb anderhalf jaar geleden eens in een restaurant gegeten en die hebben vreselijk hun best gedaan. We kregen het beste van hun kaart. Was echt helemaal goed.



En gisteren naar de kapper geweest voor 13,- omdat ik die dag een huwelijk had en getuige was. Gevraagd of ze het knippen wilden overslaan en mijn krullende haar glad wilde fohnen.

Meisje heeft zeker 40 minuten staan fohnen, het zat prachtig en ik kreeg nog een aantal proefmonstertjes van hun shampoo en cremespoeling mee.

Heel tevreden dus.
Alle reacties Link kopieren
quote:kitty26 schreef op 16 juli 2011 @ 17:09:

Ik heb ook wel meer deals gekocht. En indd dat genante hoeft niet, hun hebben echt wel gewoon winst al kom je met een bonnetje, anders doen ze echt niet aan die deals mee. Heb nu alleen een bon voor collageenzonnebank, waar ik achteraf niet zo'n zin in heb. Blijkbaar ook niemand, want heb het hier al aangeboden voor wie er gebruik van wil maken. Ik heb het zelf gekocht, dus mijn eigen schuld, maar vind het zonde om zomaar voorbij te laten gaan. dus wie GRATIS wil, laat het maar weten. Het is in Breda.Kitty, ik heb misschien wel interesse, wat houdt een collageenzonnebank in?
Ik ben een keer naar Rodizio geweest in Den haag met 50% korting, heerlijk gegeten.



Nog een keer wezen bowlen incl bittergarnituur 24 euro voor 2 uur een baan, was ook goed. Bittergarnituur was 2 stukjes p.p en klein bakje met noten dus iets karig maar verder prima.



2x High tea gedaan bij delifrance was prima te doen voor 6,50



En verder heb ik nog een bon liggen voor een inenting van mijn kat voor 18 euro die heb ik nog niet gebruikt maar zal ook ongetwijfeld wel goed bevallen
Hoi Layla, het schijnt dat je er een gladde huid van krijgt.

Op zich kan het geen kwaad, maar ik woon niet in Breda, wel in de buurt. Dus moet er speciaal voor naar Breda. Het is bij summertan in de Boschstraat. Je mag zelf nog je datum afspreken. Hoor wel of je nog wilt. Kan je dan de code geven, die moet je alleen nog verzilveren dan. Maar doen we dan via de mail. Gr
Alle reacties Link kopieren
Ik heb al veel gekocht bij Groupon! En ik moet ook zeggen, sommige dingen zal ik ook nooit voor de originele prijs kopen! Laatst had ik ook een High tea gedaan wat echt minimaal was. Maar het is wel leuk om een keer een high tea te doen in een luxe hotel, waar ik normaal nooit zou komen.



Ik ben een aantal keer uit eten geweest met Groupon. Wat heel erg lekker was! Ik moest toen de groupon bij binnenkomst al inleveren en aan het einde betaalde we de drankjes en fooi. Ik heb toen een tijd staan praten met de eigenaar van het restaurant. En idd, hij verdient er bijna niks op (behalve de drankjes natuurlijk), maar hij heeft het gedaan om de zomerperiode/vakantie toch zijn restaurant vol te hebben.



En vorige maand heb ik ook mijn ogen laten laseren met Groupon. Echt perfect! Het scheelde mij 2.500 euro! En moest op controle in het ziekenhuis, behandeling werd gedaan door een arts uit het ziekenhuis.



Ik ben zeer tevreden met Groupon.
Alle reacties Link kopieren
quote:kitty26 schreef op 17 juli 2011 @ 10:36:

Hoi Layla, het schijnt dat je er een gladde huid van krijgt.

Op zich kan het geen kwaad, maar ik woon niet in Breda, wel in de buurt. Dus moet er speciaal voor naar Breda. Het is bij summertan in de Boschstraat. Je mag zelf nog je datum afspreken. Hoor wel of je nog wilt. Kan je dan de code geven, die moet je alleen nog verzilveren dan. Maar doen we dan via de mail. Grhey Kitty, klinkt goed, ik woon wel in Breda, dus zou het wel heel leuk vinden! Mijn mailadres is: vivalayla1969@gmail.com
Ik heb je gemailt Layla.

Veel plezier met de kuur.
Alle reacties Link kopieren
Ik vind de aanbiedingen de laatste tijd echt minder worden. Zo krijg ik ineens aanbiedingen een week lang iedere dag hetzelfde. En ik wilde laatst ook iets met een Hammam doen. Keek ik daar op de website, kon ik daar gewoon nog goedkopere arrangementen vinden dan met de groupon. Bekijk het dan maar hoor!



Verder wel een aantal hele leuke restaurant gehad met bonnen. Eentje was van een restaurant waar we toch al een keer heen wilden gaan. Was toen erg geslaagd.
Alle reacties Link kopieren
Nu hebben ze een aanbieding voor ultrasound. Zou dat nou echt werken?
Alle reacties Link kopieren
Gisteren lekker onbeperkt pannekoeken en ijsbuffet gehad. We hadden meer keuze dan mensen die een gewoon arrangement boeken ( en 3 euro korting pp gehad) was erg lekker!
Wij hebben ook heeeerlijk gegeten in een restaurant in Groningen. 50% korting op 3 gangen. Drankjes wel zelf betalen maar dat maakte niets uit. Totaal iets van 40/45 voor 2 personen kwijt. Ligt er dus maar net aan in welk restaurant je terecht komt denk ik
Alle reacties Link kopieren
Ik heb nu vier keer een Groupon deal gekocht en ben vier keer teleurgesteld. Je zou inderdaad verwachten dat de kwaliteit goed is, omdat het voor de aanbieders puur om klantenbinding gaat en niet om geld verdienen. Nou, niets was minder waar...



- Sushi-menu voor de helft van de prijs -> droge rijst en weinig vis.

- Kapper voor de helft van de prijs -> heel slecht geknipt, zeer onaardige kapster en ze wilde me daarna allerlei dure producten aansmeren.

- Een schoonmaker in huis voor een paar uur -> nog nooit iemand gezien die zo weinig presteert met een paar uur schoonmaken. Daarnaast was het ook nog slecht gedaan, waardoor ik zelf alles over moest doen.

- drie gangenmenu voor de helft van de prijs -> ook weer slechte kwaliteit en niets wat ik thuis niet kon maken voor hetzelfde geld.



Ik kijk nog wel regelmatig op de site, maar laat me niet zo snel meer verleiden om iets te kopen. Op de computer ziet er altijd een stuk leuker en aantrekkelijker uit dan het in de praktijk is, helaas.
Maar dat ligt toch niet aan Groupon? Toch meer aan de desbetreffende instanties?
Ik zoek bijvoorbeeld altijd eerst recensies etc, voordat ik zo'n bon bestel.
Alle reacties Link kopieren
En als er staat: Menu van de chef, dan neem ik de bon ook niet. Want dan maken ze een speciaal Groupon-menuutje.

Ik koop alleen een bon als je van de normale kaart kan bestellen.
.
Ik heb 't weer afgemeld. Was nooit echt iets...
Alle reacties Link kopieren
quote:doezel31 schreef op 16 juli 2011 @ 14:59:

Ben het helemaal met je eens!



Bovendien heb ik ook nog eens het gevoel dat je net iets minder krijgt ofzo. Laatst met een high tea, deden ze moeilijk over de theezakjes, we mochten maar 2 smaakjes kiezen, niet meer!Ook mee eens, Groupon al een tijdje ontvangen maar zit weinig goeds bij.
Alle reacties Link kopieren
quote:feeks schreef op 24 juli 2011 @ 18:12:

Nu hebben ze een aanbieding voor ultrasound. Zou dat nou echt werken?



Dat vroeg ik me dus ook al af

het klinkt bijna te mooi om waar te zijn...gewoon ff plaatselijk wat vet wegstralen

Zou voor mij ideaal zijn want op dieet hoef ik niet maar wil wel van dat kleine zwembandje af



maar ja...mn lichaam is me wel wat waard en ik weet niet of ik dat zomaar in een Groupon aanbieding durf te gooien bij een instantie die ik niet ken??

LAs op internet wel dat het niet schadelijk of gevaarlijk is,....maar ja....durf het toch niet aan :-)
Alle reacties Link kopieren
alleen dingen die ik echt nodig heb bestel Ik VIA groupon

-uur poolen voor helft van de prijs (was goed)

-fotoalbum en foto op canvas met heel veel korting ook tevreden over!
Alle reacties Link kopieren
Ik ben ook een behoorlijk tevreden Grouponner, maar ik kijk dan ook wel goed wat ik bestel. Restaurants eerst even Googlen, of alleen doen als je het restaurant kent. 1 keer een minder goede restaurant-ervaring gehad inderdaad. Verder heb ik heel fijne fotoboeken besteld, bij een club met zulke prettige software dat ik er vaker boeken ga maken, en heb ik vandaag kennis gemaakt met mijn tijdelijke schoonmaakster



Ik moet wel zeggen dat ik de laatste tijd minder goed naar de aanbiedingen kijk, omdat het zo verschrikkelijk veel beauty is, en ook omdat er nu meer tegelijk in 1 mail staan. En omdat ze een idiote, wannabe lollige tekstschrijver in dienst hebben genomen. Brr, valt echt niet meer doorheen te komen, door die mails.
quote:bananenboot schreef op 16 juli 2011 @ 18:06:

Ik betwijfel dus hoeveel klanten zo'n bedrijf hier nou uiteindelijk aan overhoudt. Ik denk dat veel mensen denken: ha lekker een massage voor 15 euro en dan niet meer terugkomen, want als ze weer een massage willen boeken ze gewoon de volgende Groupon.



Volgens mij maken die restaurants ook nauwelijks winst op zo'n Groupon hoor. Als jij voor 15 euro onbeperkt mag komen eten, en ze moeten van dat bedrag ook nog een fee aan Groupon betalen (want die doen het natuurlijk ook niet voor niks), nou dan ben ik benieuwd hoeveel je er nog aan overhoudt. Maar goed...het is denk ik idd vooral om nieuwe klanten te werven, alleen lukt dat volgens mij niet heel erg.

Ik ben igg nog nooit teruggeweest.

Dit in tegenstelling tot bijv. zoiets als de Restaurantweek: vaak kom ik dan echt bij zulke goede restaurants terecht, en meestal gaan wij daar ook nog een keer naar terug.



En ik ben het eens met iemand die hierboven schrijft dat het beter was toen het nog MyCityDeal heette. Dat klopt idd...ik vond de deals toen ook beter dan nu het door Groupon is overgenomen.

Wij hebben met ons restaurant ook een keer een deal gehad bij My city deal (nu Groupon). Inderdaad je verdient er niets op, je moet minimaal 50%korting geven en daarover betaal je nog provisie aan Groupon, dit is uit mijn hoofd 30% (wij hadden de mazzel dat we dit niet hoefden te betalen )

Bij ons bestond de deal uit 3gangen voor de helft van de prijs, geen speciaal menu maar gewoon wat we altijd serveren, en alleen geldig op zondag, maandag en woensdag.



Het heeft ons zeker nieuwe gasten opgeleverd en op de drankjes maak je natuurlijk wel wat winst, maar het is puur reclame voor het bedrijf.

Dit is een oud topic. Het topic is daarom gesloten.
Maak een nieuw topic aan om verder praten over dit onderwerp.

Terug naar boven