lactosevrije taart

13-03-2012 11:11 8 berichten
Alle reacties Link kopieren
Mijn zoontje moet op het moment lactosevrij eten. Nu is hij bijna jarig en ben ik op zoek naar een leuk recept voor een lactose vrije taart. Op internet staan er wel een aantal, maar weet iemand nog wat lekkere dingen?
Alle reacties Link kopieren
En wat vind je dan niet lekker aan de recepten die je op internet hebt gevonden? Dat geef waarschijnlijk wat makkelijker tips..



En het is ook wel handig om te weten hoe oud je zoon wordt. Als hij 1 wordt en alleen maar in de taart hoeft te meppen en zijn handen af te likken, is het van minder belang hoe die taart er uit ziet bijvoorbeeld, en wat je er allemaal aan smakelijks in stopt.
Ik heb geen wespentaille, ik heb een bijenrompje
Alle reacties Link kopieren
het zijn allemaal van die simpele taarten. Voor de verjaardagen van mijn kinderen zorg ik eigenlijk altijd voor een leuke feesttaart met bv. een foto erop. Dat kan nu niet, aangezien de bakkers hier geen lactosevrije taart kunnen maken. Dus dan maar zelf aan de slag voor een feesttaart



Mijn zoontje wordt 4 jaar.
http://www.deleukstetaarten.nl/forum/



Meld je even aan zodat je zelf de zoekfunctie kunt gebruiken.





http://www.deleukstetaarten.nl/forum/vi ... p?id=75304



http://www.deleukstetaarten.nl/forum/vi ... p?id=85697



http://www.deleukstetaarten.nl/forum/vi ... ?id=168839



http://www.deleukstetaarten.nl/forum/vi ... ?id=150912



http://www.deleukstetaarten.nl/forum/vi ... ?id=148652
Alle reacties Link kopieren
Biscuit bakken van bloem, eieren en suiker. Vullen met lactosevrije vulling, bijv. banketbakkersroom met soya, en jam. Afsmeren met fijngemalen abrikozenjam en bekleden met marsepein.



Succes!
Je zou zelfs een opdracht kunnen plaatsen bij een van de dames op dat forum. Gegarandeerd dat je een fantastische kindertaart krijgt.
Alle reacties Link kopieren
@eleine geweldige site, dankjewel!! Zal vanavond eens op mijn gemak gaan kijken!
Succes .

Dit is een oud topic. Het topic is daarom gesloten.
Maak een nieuw topic aan om verder praten over dit onderwerp.

Terug naar boven