Geld & Recht alle pijlers

looizuur in meubels

19-07-2012 14:38 3 berichten
Alle reacties Link kopieren
Goedemiddag,



ik heb een half jaar geleden meubels gekocht van eikenhout. De meubels zijn wit gespoten door de leverancier. Het gaat om een tv-kast/servieskast en een salontafel.

Nu na 4 maanden komen de knoesten door het verf heen en lange strepen. Het wordt ook steeds erger en het zijn nu gewoon bruine lelijke plekken op de witte kasten! Ik heb op internet gezocht en ik zie dat het over looizuur gaat. Nu kom ik er niet achter of dit een fout van de meubelmaker/leverancier is geweest dat deze plekken erdoorheen komen of dat dit altijd kan gebeuren? Zou het de meubelmaker bij het maken van deze meubels niet eerst een bepaalde procedure moeten volgen om het looizuur eruit te halen/ krijgen? Nu zit ik met de gebakken peren na 4 maanden al! De leverancier is eerst met het voorstel gekomen om mij 2 potten verf en een kwast te geven nou daar ben ik natuurlijk niet akkoord mee gegaan, belachelijk! Nu zijn ze met de oplossing gekomen om het zelf dan maar opnieuw te verven. Ze geven mij niet de garantie dat de meubels ook wit blijven en daarnaast ben ik mijn meubels voor een maand kwijt. Weet iemand wat de oorzaak is van het verkleuren van mijn meubels en of dit altijd kan gebeuren of dat dit bij de meubelmaker is foutgegaan?

Weet iemand of looizuur in mijn situatie schadelijk is?
Hier heb je toch al een topic over geopend? Kon je niets met de antwoorden die daar gegeven zijn?
Alle reacties Link kopieren
Ik snap je vragen niet.

waarom zou looizuur in jou situatie schadelijk zijn?

Waarom vraag je je af nadat je een product hebt gekocht of het wel op de "juiste" manier behandeld is?

Wat zou er fout gegaan zijn bij de meubelmaker, is niet dat de bouwmarkten, met ambachtelijke spullen werken, wordt gewoon machinaal verwerkt.

Dit is een oud topic. Het topic is daarom gesloten.
Maak een nieuw topic aan om verder praten over dit onderwerp.

Terug naar boven