Gezondheid alle pijlers

Antipsychotica

06-12-2015 22:02 30 berichten
Alle reacties Link kopieren
Hallo,

ik gebruik sinds kort antypsychotica Risperdal. Nou heb gehoord dat dit medicijn dodelijk kan zijn op lange termijn. Wat is daar van waar?
Ik slik al jaren ap in combinatie met 2 soorten ad en leef nog steeds

Onlangs had ik overigens wel een in potentie dodelijke ziekte (dubbele longembolie) maar dat bleek door de pil te komen. Persoonlijk vind ik het nu dan ook enger dat de pil zomaar voorgeschreven wordt dan het idee dat ik ap slik.
Alle reacties Link kopieren
Als het goed is sta je onder controle van een arts en moet je ook regelmatig bloed prikken. Op die manier houden ze wel in de gaten of het nog steeds goed met je gaat
Don't worry be happy
Alle reacties Link kopieren
@ Marieke, maak een afspraak met je behandelaar en bespreek je angsten. En geloof niet alles wat je leest op Internet. Probeer dit voor nu los te laten en bespreek het met je arts!
Het vivaforum heeft wel een hoop regels waar de werkelijkheid slecht in past. *Feow
Alle reacties Link kopieren
quote:Nicotientje schreef op 06 december 2015 @ 22:54:

[...]



Mooi Ttass! Goeie benadering op deze manier! Chapeau!Is tas de nieuwe knuffeldownie van het forum?
Alle reacties Link kopieren
On topic:



Bespreek het met je behandelaar, je angsten.

Of misschien nog beter: met de apotheker.

Dit is een oud topic. Het topic is daarom gesloten.
Maak een nieuw topic aan om verder praten over dit onderwerp.

Terug naar boven