Gezondheid alle pijlers

De pil

05-01-2018 09:56 8 berichten
Alle reacties Link kopieren
Goedemorgen!

Dit is vast al het zoveelste topic over de pil en aangezien in geen centraal topic kon vinden heb ik een nieuwe aangemaakt.

Ik gebruik al een aantal jaren de Yasmin. Op zich bevalt deze goed, dacht ik. Totdat ik ook eens wilde voelen hoe ik zonder pil zou zijn. Ik stopte en na een maandje begon de ellende. Serieuze haaruitval, gewichtsverlies en kleinere borsten, de puisten die ik als puber op mijn rug en billen had kwamen ook weer tevoorschijn en daar kwam nog een super onregelmatig cyclus bij.
Als voordeel verdween mijn eczeem als sneeuw voor de zon en steeg mijn libido tot verrassende hoogte. Ik slik de pil al sinds mijn 15e (ben nu 31) en heb dit nog nooit meegemaakt. Ik dacht dat het gewoon aan mij lag dat ik nooit zin had tot ik een beetje op internet ging lezen. Ook lijken de zweetklierontstekingen waar ik zo af en toe last van heb minder te worden.

Maargoed, nu heb ik dus een probleem.
Ik heb echt een trauma van al die puisten van vroeger dus ik ben weer begonnen met de pil want dat wil ik echt niet. Maar dat hoge libido was zo fijn.

Er zijn veel vrouwen die dit probleem hebben, heb ik gelezen, en iedereen reageert anders op de pil maar ik zou toch graag jullie ervaringen willen horen.
Ik ben jaren geleden gestopt met de pil omdat mijn libido ervan onder het vriespunt zakte. Ben ervan overtuigd dat veel vrouwen last hebben van bijwerkingen, die gebagatelliseerd worden omdat mannen willen neuken zonder condoom.
Als ik jou was zou ik een afspraak bij een dermatoloog maken en een pak condooms kopen. En die pil terug brengen naar de apotheek.
Alle reacties Link kopieren
Heb gewoon de standaard goedkoopste gebruikt vanaf mijn 18e, vooral als anticonceptie, maar de regelmatigheid van ongesteld worden was ook wel een groot voordeel. Afgelopen Mei gestopt (24 jaar) en heb eigenlijk nergens echt verschil gemerkt in libido/mood/huid etc.
Alle reacties Link kopieren
Ik ben zelf ook gestopt sinds deze zomer en moest er echt aan wennen. Mijn humeur verbeterde echt heeeeeeel snel en ik ben sindsdien echt een vrolijker positiever mens. Had zelf wel echt ook last van een slechte huid toen ik stopte, maar dat is uiteindelijk weggetrokken.
Alle reacties Link kopieren
ik had PRECIES hetzelfde repelsteeltje..... Voor mij toch de reden dat ik er toch weer aan begonnen ben, vond die puistjes en die haaruitval vre-se-lijk, als was dat libido en verbeterde humeur wel zeer fijn inderdaad (veroordelende comments in 3.....2....1)

Je moet zelf maar de overweging maken.... en dat is zwaar k-- ik weet het... sterkte
Alle reacties Link kopieren
Fauna69 schreef:
05-01-2018 10:00
omdat mannen willen neuken zonder condoom.
en vrouwen
Alle reacties Link kopieren
Mijn libido en humeur reageren ook heel erg sterk op de pil. De pil is erg slecht voor mijn huwelijk
Alle reacties Link kopieren
Spekjezondersuiker schreef:
05-01-2018 10:55
ik had PRECIES hetzelfde repelsteeltje..... Voor mij toch de reden dat ik er toch weer aan begonnen ben, vond die puistjes en die haaruitval vre-se-lijk, als was dat libido en verbeterde humeur wel zeer fijn inderdaad (veroordelende comments in 3.....2....1)

Je moet zelf maar de overweging maken.... en dat is zwaar k-- ik weet het... sterkte
"Fijn" om te horen dat ik niet de enige ben.
Welke pil heb jij nu? Misschien dat een lichtere variant ook minder bijwerkingen geeft? Maar dan is de kans op doorbraakbloedingen ook weer groter natuurlijk. Ik ga volgende week naar de huisarts om eens te informeren.

Dit is een oud topic. Het topic is daarom gesloten.
Maak een nieuw topic aan om verder praten over dit onderwerp.

Terug naar boven