Gezondheid alle pijlers

Skintag operatie - Waarschuwing genant en niet fris topic

25-06-2010 18:40 99 berichten
Alle reacties Link kopieren
Waarschuwing: ranzig verhaal. Dus niet verder lezen als je een zwakke maag hebt. En... als je toch leest, niet achteraf zeiken dat het ranzig is. Dank u!





Een aantal jaar terug problemen gehad met ontlastig waardoor lange tijd geworstel met fissuren. Ook is in die tijd een skintag ontstaan.(een huidflap/flubbel rond de anus - geen aambei) Ik heb destijds gevraagd aan dokter en arts in ziekenhuis of dat verwijderd kon worden aangezien dit een blijvende flap is. Ze hebben me destijds verteld dat het kan maar eigenlijk niet word gedaan omdat de kans op incontinentie dan erg groot is. Ik ben 29 en zit dus nog niet zo te wachten op incontinentie. Maar nu is in de loop van de tijd (zonder dat ik geopereerd ben) toch het probleem wel verergerd. Buiten het feit dat ik me intens schaam tijdens sex. Of dat het klinkt alsof er een rakket word afgevuurd als ik een scheetje laat, heb ik nu ook last van vochtverlies. Het ergste is dat tot een paar uur na de ontlasting. Ik kan het daar perfect schoonmaken, ik moet eens in de zoveel tijd even naar het toilet om opnieuw de boel schoon te maken. De tijd van witte broeken is voorbij. Ik vind dit eigenlijk best wel een heel groot probleem. Want buiten alle nadelen die ik al genoemd heb voel ik me gewoon vies. Ik zit erover te denken om dus toch weer naar de arts te gaan om te vragen of hij het wil laten opereren. Maarja... lost het zich daarmee op ? Is dat wel echt de beste oplossing? Of word het probleem van vochtverlies dan alleen maar groter ?



Toevallig mensen die dit probleem zelf of in de omgeving ook bij de hand hebben gehad?
Alle reacties Link kopieren
Jeetje, geen ervaringen, maar wil je wel even een geven.

Het lijkt me heel erg vervelend!

Sterkte!
Alle reacties Link kopieren
Mijn grote God... meid, wat moet dit K** voor je zijn.

Kun je niet een second opinion aanvragen? het klinkt nl. zo vreemd dat je incontinent zou worden (ik neem aan wat betreft ontlasting?).
Alle reacties Link kopieren
Dank je wel dames. Ja het was al best erg vond ik dat ik met zo'n flap door t leven moest. Maar nu de boel daar ook gaat lekken vind ik het helemaal zwaar K. inderdaad. En ja, incontinent wat betreft ontlasting Bergje. Een secondopinion zou kunnen maar 2 huisartsen en een arts in het ziekenhuis zeggen allemaal hetzelfde. Misschien toch maar gewoon weer eens laten doorverwijzen naar ziekenhuis om opnieuw te praten.
Alle reacties Link kopieren
Pff verschrikkelijk! Wat Bergje zegt, kun je het niet nog een keer proberen, misschien bij een andere arts? Misschien is er in de tussentijd wel een andere oplossing voor gekomen.



Sterkte!!!
Alle reacties Link kopieren
nee ken t niet, nooit van gehoord ook.

Als je je laat opereren is incontinentie eventueel een blijvend gevolg maar nu verlies je ook vocht ?

Dus tja..het is een aantal jaren later, misschien zijn er nu ander soort oplossingen voor dit probleem? Misschien andere operaties ontwikkeld?

Ik zou zeker terug gaan naar arts, in ieder geval om t er over te hebben !!



Hoe dan ook, lijkt me heeel lastig en vervelend
once upon a time called.....right now
Weet het ZKH ondertussen ook dat je vocht verliest? Want dat maakt het probleem wel wat erger natuurlijk, dan alleen om cosmetische redenen een flap te laten verwijderen....
Alle reacties Link kopieren
er is een heel topic over Skin Tags ( anale huidflapjes)
We dont make mistakes here, we just have happy accidents. We want happy, happy paintings. If you want sad things, watch the news. Everything is possible here. This is your little universe -Bob Ross
Hier is al een topic over: Skin tags en volgens mij zijn hier ook al mensen wel geopereerd.



uuh mosterd dus...
Alle reacties Link kopieren
Nee rary ik heb me sinds 2008 niet meer gemeld bij dokter en ziekenhuis met deze problemen. Ze weten dus niet dat ik nu ook vocht verlies daar. Maar incontinentie en vochtverlies... er zit wel verschil in natuurlijk. :-S
Alle reacties Link kopieren
In dit geval zou ik wel mijn billetjes laten opereren. De kans op incontinentie is heel klein, en om eerlijk te zijn, dat ben je nu ook al.



Ik ben het er wel mee eens dat het geen operatie is om zomaar even te laten doen, je gaat een paar weken het echt zwaar hebben en je hebt niet de garantie dat het er allemaal verwijderd kan worden als je er een paar hebt.



Als het puur cosmetisch was, zou ik het je absoluut niet aanraden, maar je hebt er nogal wat klachten van, dus dan wordt het vaak wel gedaan. Vochtverlies is wel typisch iets wat er bij hoort en echt een goede reden om er wat aan te laten doen. Jeuk en vaginale infecties ook.



Verwijzing chirurg vragen bij je huisarts.
We dont make mistakes here, we just have happy accidents. We want happy, happy paintings. If you want sad things, watch the news. Everything is possible here. This is your little universe -Bob Ross
Alle reacties Link kopieren
Oh thanks! Ga gelijk lezen.
Maar misschien dat ze nu wel het risico durven nemen....
Alle reacties Link kopieren
Voortschrijdend inzicht, toch?
Alle reacties Link kopieren
Jee meis, wat erg voor je! Heb er (godzijdank!!) ook geen ervaring mee, maar het lijkt me zwaar klote.



Ik zou net zoals Bergje zegt, ook eens gaan vragen voor een second opinion, het klinkt ook mij vreemd in de oren dat je incontinent zou raken van zo'n operatie? Omdat het aan de buitenzijde is.

Heb wel wat info voor je gevonden over wat zo'n operatie precies inhoudt: klikklik maar misschien ken je die link al.



Sterkte!
Alle reacties Link kopieren
En niet dat het ook maar iets helpt, maar ik vind je verhaal niet genant. Het lijkt me vooral verschrikkelijk lastig voor je, maar niet iets om je voor te schamen. Jij kunt er toch niets aan doen?



Ik zou ook voor een second opinion gaan. Er kan veel tegenwoordig. Sterkte!
Ehm, even denken...
Alle reacties Link kopieren
quote:singalala schreef op 25 juni 2010 @ 18:53:

In dit geval zou ik wel mijn billetjes laten opereren. De kans op incontinentie is heel klein, en om eerlijk te zijn, dat ben je nu ook al.



Ik ben het er wel mee eens dat het geen operatie is om zomaar even te laten doen, je gaat een paar weken het echt zwaar hebben. Als het puur cosmetisch was, zou ik het je absoluut niet aanraden, maar je hebt er nogal wat klachten van, dus dan wordt het vaak wel gedaan. Vochtverlies is wel typisch iets wat er bij hoort en echt een goede reden om er wat aan te laten doen.



Verwijzing chirurg vragen bij je huisarts.Slik ja in feit wel ja. Bah! Ik ga het andere topic doorlezen. Had ook al gehoord/gelezen dat de operatie zeer pittig is (of eigenlijk het herstel) dus ook dat heeft me tot nu toe tegengehouden er weer over te beginnen. Maar mijn voordeel is dat ik niet werk, ik kan dus wel in alle rust herstellen. Wellicht tijdelijk bij mams logeren ofzo.
Alle reacties Link kopieren
Oh, sorry toen ik a/h googlen was is er inmiddels al heel wat bijgepost... Ben weer es mosterd.
Alle reacties Link kopieren
Wat een lieve reacties! En dat terwijl ik nog overwogen heb een ander account te gebruiken. Niet gedaan omdat ik toch weet dat ik mezelf vroeg of laat verlink door perongeluk met eigen account te reageren.
Alle reacties Link kopieren
quote:mastermind schreef op 25 juni 2010 @ 18:58:

Oh, sorry toen ik a/h googlen was is er inmiddels al heel wat bijgepost... Ben weer es mosterd.Hihi sorry niet nodig. Echter heb ik natuurlijk al heel wat over skintags gegoogeld de afgelopen jaren. Zal tzt eens kijken.
Alle reacties Link kopieren
Ik denk echt dat het incontinenetieverhaal je verteld is omdat ze er gewoon niet happig op zijn om het voor puur cosmetische redenen te opereren. Die mensen zijn na operatie ook vaak niet tevreden, want soms kan niet alles verwijderd worden. En als je het dan hebt gedaan om een mooi pornosterretje te krijgen, dan ben je niet tevreden met nog een restflapje



Maar bij zoveel last, is het wel een uitkomst. De risico's op incontinentie zijn echt niet groot, ik heb veel patiënten ermee gezien en bij de operaties geweest. Een goede chirurg/dermatoloog weet wel waar ie in snijdt. Maar het is wel een beetje tricky met infectiegevaar en bloedverlies. Je zal ook een paar weken niet kunnen werken, een hoop pijn hebben, na elk plasje en drol je moeten douchen ed, maar in jouw geval wegen je klachten op tegen het tijdelijke ongemak van een operatie.



Tip: vraag om laxerende middel na de operatie en van te voren een miniklysma.....
We dont make mistakes here, we just have happy accidents. We want happy, happy paintings. If you want sad things, watch the news. Everything is possible here. This is your little universe -Bob Ross
Alle reacties Link kopieren
ooooh jeetje meid wat een klote probleem. Ik heb gelukkig geen ervaring maar wel een voor je.



Maandag gelijk naar de HA?
quote:hompeltjepompeltje schreef op 25 juni 2010 @ 19:00:

Wat een lieve reacties! En dat terwijl ik nog overwogen heb een ander account te gebruiken. Niet gedaan omdat ik toch weet dat ik mezelf vroeg of laat verlink door perongeluk met eigen account te reageren.

Lijkt me nergens voor nodig (hoewel ik het wel begrijp hoor, dat staat buiten kijf ). Het is niets om je voor te schamen, je zit er maar 'mooi' mee. Het is ook geen ranzig verhaal, vind ik. Vervelend (understatement), ja, maar ranzig niet



Mijn zoon (4) heeft ook een klein flapje bij zijn anus. Soms, bij harde ontlasting doet het hem wel pijn (bloedt heel soms ook een klein beetje). Ik hoop dat het hierbij blijft en dat hij geen operatie nodig zal hebben.



In jouw geval zou ik inderdaad meegaan met wat Singalala zegt, want ze heeft gelijk. Hoe confronterend ook; je bént op dit moment al min of meer incontinent. Dus stap over je angst/terughoudendheid heen en contacteer een arts. Veel succes
Alle reacties Link kopieren
Singalala ben je operatie assistente ofzo? Fijn dat je er zoveel van weet. En ok fijn dat het risico op incontinentie niet groot is. Dat had ik toch anders begrepen. Een mooi pornosterretje zou fijn zijn, maar een droog gaatje en geen kiekeboeflubje zijn mij al goed genoeg.
Alle reacties Link kopieren
Dit had ik echt even nodig, een duw... een bevestiging om toch de stap naar de huisarts weer te gaan zetten hiervoor. Jullie hebben gelijk, niet iets om mee te blijven lopen. Ook al is zo'n operatie zwaar shit.

Dit is een oud topic. Het topic is daarom gesloten.
Maak een nieuw topic aan om verder praten over dit onderwerp.

Terug naar boven