Gezondheid alle pijlers

Vreemde reactie bij masseur

19-11-2011 12:50 38 berichten
Alle reacties Link kopieren
Hoi allemaal,



Ik loop al een paar dagen te twijfelen om een topic te openen. Schaam me een beetje, maar ben ook zo nieuwsgierig naar eventuele andere ervaringen.

Ben van de week voor de 1e maal naar een natuurgenezeres/masseur (vrouw) geweest.

Ik ben bij haar gekomen via mijn huisarts. Heb wat stress en vermoeidheidsklachten.

Ik ben wel vaker in spa's bij een gewone masseur geweest, maar dit was heel anders.

De aanrakingen voelden heel intens en ontspannend. Op een gegeven moment voelde ik wat kriebelen (weet niet hoe ik het anders moet omschrijven) bij mijn erogene zones.

Ik dacht wat raar want ik heb nu helemaal geen seksuele gevoelens/gedachten. Maar het werd 'erger' en zonder mijn vagina aangeraakt te hebben kreeg ik een orgasme. Ik wist niet wat me overkwam en was bang dat de masseuse iets zou merken.



Ik wist helemaal niet dat ik kon klaarkomen van alleen aanrakingen op rug en benen. Heeft iemand zoiets wel eens meegemaakt?
Alle reacties Link kopieren
Ben ik dan echt zo naief, dat ik dan denk dat het een echt topic is... Jeetje
Alle reacties Link kopieren
quote:lionlily schreef op 19 november 2011 @ 14:38:

Ben ik dan echt zo naief, dat ik dan denk dat het een echt topic is... Jeetje Dat denk ik ook.
Alle reacties Link kopieren
haha, nee pas over een maand een nieuwe afspraak!

Ben nu bij mijn oma in het verzorgingstehuis. Dus even heel wat anders aan mijn hoofd!
Alle reacties Link kopieren
quote:jespers schreef op 19 november 2011 @ 13:44:

Is helemaal niet gek hoor. Je lichaam heeft verschillende soorten energie, waarvan de seksuele energie een van de sterkste is. Bij massage worden o.a. energieen getransporteerd, en dan kan het voorkomen dat je een orgastische reactie ervaart als je je eraan overgeeft.

Waarom doet iedereen hier zo onvolwassen over... kan ons allemaal overkomen, niets mis mee...



Ik denk dat dit het moet zijn!

Orgastische reactie is een goede omschrijving, want ik voelde wel bijna hetzelfde als bij een 'normaal' orgasme maar toch niet helemaal.
Alle reacties Link kopieren
quote:lionlily schreef op 19 november 2011 @ 13:06:

Het kan mogelijk gewoon een ontlading van je stress en spanning zijn geweest die zich op die manier uitte. Niets ergs aan toch? Je kunt het mogelijk nog met haar bespreken. Ze horen wel vaker dit soort dingen.



Een vriendin van mij is masseur en die maakt regelmatig hele huilpartijen mee, erecties (met zeer zich schamende mannen er aan vast, heel naar), in slaap vallen en snurken en kwijlen(!!), scheten laten of overgeven. Dan vind ik een orgasme nog niet eens zo erg.



Woh, overgeven dat is ook heftig inderdaad. Nee dan liever een lekker gevoel

Ik denk niet dat ik het met haar durf te bespreken. Ze vroeg uiteraard na afloop hoe ik het vond. Erg fijn heb ik gezegd en zeer ontspannend. Wellicht als het in december weer gebeurd dat ik er na durf te vragen. Als ik een band met haar opbouw dan voel ik mij misschien later genoeg op mijn gemak om het aan te kaarten.
Alle reacties Link kopieren
quote:dasminder schreef op 19 november 2011 @ 13:21:

zou het tantra geweest kunnen zijn, dat ze met energieën gewerkt heeftTantra heb ik ook aan gedacht ja. Ik las hier vanmorgen nog over in de Viva (ja ik ben één van de weinige hier die het blad leest ). Ik ga hierover nog eens wat meer opzoeken op internet.
Alle reacties Link kopieren
quote:hgjb schreef op 19 november 2011 @ 13:33:

[...]





Dat er mensen zijn die hier serieus op in gaan...



Hoezo? Sorry hoor, maar nu schaam ik mij nog meer. Ik loop hier al een paar dagen mee en heb het ook met mijn vriend besproken.

Maar als je twijfeld aan mijn verhaal jammer dan.........
Alle reacties Link kopieren
quote:ashley1983 schreef op 19 november 2011 @ 13:30:

Ik kan me voorstellen dat je je er raar over voelt, en je schaamt. En voor mijn eigen gevoel zou ik het wel ter sprake brengen bij haar. Ik kan me niet voorstellen dat ze het niet gemerkt heeft. Ook al deed jij je best het niet te laten merken, je spieren spannen zich toch op een bepaalde manier aan als je klaar komt, en ik kan me niet voorstellen dat ze dit nog niet eerder mee heeft gemaakt in haar werk, dus zal ze het wel gemerkt hebben, denk ik. En niet dat het erg is als ze dat gemerkt heeft, maar voor jou wel een goede opening voor een gesprek. Wellicht verwacht ze dat al, dat jij je daar niet fijn bij voelt en er even een gesprekje over wilt.



Op het moment dat het gebeurde was ze op mijn dijbeen aan het masseren, dus zou goed kunnen dat ze het gemerkt heeft. Ik heb mij natuurlijk stil gehouden.

Mijn vriend vroeg meteen of ik hezelfde geluid maakte als thuis
Alle reacties Link kopieren
Ah! Beenseks!
Alle reacties Link kopieren
quote:zomerfreak schreef op 19 november 2011 @ 17:59:

Ah! Beenseks!
Alle reacties Link kopieren
Nee hoor, flauw grapje. Ik kan het me wel een beetje voorstellen. Maar heb het nog nooit meegemaakt. Ik zou ook niet weten wat je er mee moet doen.. Bespreken? Waarom?
Alle reacties Link kopieren
Tsja waarom bespreken? Ik heb er nog eens even goed over nagedacht maar zie ook niet in waarom. Als ik dit de volgende keer weer ervaar en ik weet bijna zeker dat ze het gemerkt heeft dan kaart ik het misschien aan.
Ik voel me een beetje gediscrimineerd. Wij mannen moeten extra betalen voor een 'happy ending'.





Maar goed ontopic: nee ik heb zoiets nog nooit meegemaakt. Wel eens in een staat van ontspannenheid dat het bloed uit mijn hoofd wegvloeide naar andere regionen, maar geen orgasme. (zal voor mannen ook wel moeilijker zijn om er zomaar een te krijgen.

Ik zou zeggen: geniet ervan.

Dit is een oud topic. Het topic is daarom gesloten.
Maak een nieuw topic aan om verder praten over dit onderwerp.

Terug naar boven