***APRIL 2007***

12-09-2007 21:11 19840 berichten
Alle reacties Link kopieren
naamleef-

tijdnaam kindjegeb.

datumgewicht nulengte nuandere kidszwangerWitchke30Xander13/03/0714,4kg86cmneeneeSpitsmuisje31Hugo

Steijn16/03/07

16/03/0711 kg

11kg83cm

81cmMees

28/11/08neeDropneusje31Fleur24/03/079500gr72cmnee

27/03/09Lilien30Kaj26/03/0713200gr86cmneeneePoezewoefke27Kieran28/03/0711 kg80cmneeneeEsan38Vincent30/03/0710500gr.76cm../00neeYumak..Kim02/04/079495gr.73cmneeneeLievelust29Daan03/04/0710200gr.72cmMeisje

27/09/08neeSwissie34Finn04/04/071140gr.80cmneeneePunkiepop..Kleine Pop12/04/078750gr76cmGr. Pop

11/12/04neeXaloy35Robbie15/04/0711300gr80cmneeneeMichasha33Morris15/04/0710500gr.76cmLars

22/12/05

Nina

15/09/2008neeIcke30Ruben15/04/078500gr72cmLiselot

04/01/2009neeFramboos8127Tommy16/4/0711,7kg90cmLivia

24/5/08neeFachat30Ole21/4/0710030gr.75,5cmKaj

15/12/02neeLeen23..Luna21/4/078820gr.72cmnee

15/10/09Draakjenoah33Noah22/4/078950gr.74cmThomas

16/02/09neeLayla39Zahra26/04/0712,4 kg83cmYasemin

23/11/08Buitenmeisje27Koen27/04/0710590gr.75,5cmGijs

8/11/08neeLara197830Puk09/05/0711kg86cmneenee





DE GROTE DROPNEUS BEVALDATUM-POULE



Witchke13 maartBuitenmeisje16 maartSpitsmuis16 maartDraakjeNoah17 maartLara18 maartEsan21 maartChance24 maartLilien26 maartFachat27 maartMichasha31 maartFramboos1 aprilSwissie4 april
Alle reacties Link kopieren
Ik mocht Kaj opgegeven voor zwemles toen hij 4,5 was, heb it toen meteen gedaan. Hij heeft dus ongeveer 4/5 maanden op de wachtlijst gestaan. Ik heb hem ook expres bij een zwembad wat verder weg opgegeven, want hier was de wachtlijst bijna een jaar!



Punkie, wanneer ben je met grote pop met rapley begonnen en waarmee?



Over mijn gastouder: Kaj en Ole zaten er net 2 weken toen ze belde dat ze door haar rug was gegaan. Heb toen met veel moeite een vervangende gastouder gevonden die, helaas alleen, Ole kon opvangen. Voor Kaj regelde ik steeds een vriendje waar hij heen kon. Nu kreeg ik een mailtjevan mijn vaste gastouder dat ze volgende week weer kon. Maar wij vinden de nieuwe gastouder eigenlijk veel leuker! We hebben het idee dat ze erg leuk met Ole omgaat en met ons klikt het ook veel beter. Daarom haar gevraagd of ze het wil blijven doen. Kaj kan dan 1 keer per week vast naarzijn vriendje en mijn vriend gaat 1 keer per week minder werken zodat hij Kaj van school kan halen.

Ik heb mijn oude gastouder nog niet kunnen bereiken, maar wel alvast iets op haar voicemail ingesproken. Mijn vriend is daar trouwens nog slechter in dan mij, die laat het "geregel" aan mij over!
Alle reacties Link kopieren
Wij zijn met grote pop begonnen met (bijna) 6 mnd en dan gewoon met stukjes broccoli en worteltjes en als fruit banaan en mango enzo. Dus een beetje stevig spul om vast te houden en handige vorm (handvat) maar wel zo zacht dat ze het gewoon kunnen sabbelen/kluiven.

Lara, goede tip van die 2 kleden! Stom dat ik daar nog niet aangedacht heb eigenlijk......
Alle reacties Link kopieren
Wij zijn gisteren begonnen met bijvoeden volgens de Rapleymethode! Ik had Lars een geschilde appel gegeven toen hij bij Morris op het kleed zat te spelen. Toen ik opkeek had Morris een part appel in z'n knuist en zat daar vrolijk op te sabbelen!

Maar serieus, ik begin weer gewoon met prutjes straks, dat werkte bij Lars ook goed. Ik maakte het steeds wat minder fijn en toen hij 1 was at hij normaal, dus ik heb er goede ervaringen mee. Al moet ik wel zeggen dat ik hem al vrij snel als tussendoortje stukjes fruit ging geven, en gekookte stukjes groenten zoals boontjes of broccoli of worteltjes, dus misschien deed ik eigenlijk een combinatie.



Nou, wilde net verder bij gaan lezen maar het is hier dubbel alarm, dus ik probeer het later weer.
Alle reacties Link kopieren
Witchke, ik heb 208 euro betaald, normaal kost hij 259 euro. Dus het scheelt echt wel aanzienlijk. Die mamadagen zijn tm dit weekend nog. Overigens wel grappig hoe klein de wereld kan zijn. Ik schreef hier dat ik met een vriendin naar Prenatal was geweest en mijn vriendin mailde aan haar vriendinnen van de zw.schapsyoga dat ze met mij naar Prenatal was geweest. Kreeg ze een mailtje terug met de vraag of haar vriendin (ik dus) op een internetforum schreef, want ze had dit net gelezen. Zij is dankzij ons aan de tip over Ria Blom gekomen en daar heeft ze veel baat bij, dus of mijn vriendin wilde doorgeven dat ze de dames van ons topic hartelijk bedankt voor de tip! (snappen jullie het nog?)
Alle reacties Link kopieren
fachat logisch dat je dan weer terug gaat naar je oude gastouder.

Tja, en die nieuwe ouder kon ook maar 1 kind hebben toch?



TIPTIPTIP Bij de AH hebben ze geweldige babyspulletjes in de bonus! Rompers, truitjes,badjasjes,knuffeltjes (van stof) heel hip!!!

Heb mij overgens ingehouden vriend was erbij.. Heb alleen wat voor vriendin gekocht die op knappen staat..
Alle reacties Link kopieren
Framboos dan toch geen klein broertje of zusje voor T, kan me wel inbeelden dat je een dubbel gevoel erbij hebt, zou dat ook wel hebben hoor.



Maar voor mij voorlopig geen kids, tot over een paar jaar en zeker tot ik weer een leuke baan heb, en beter in mijn vel zit.
Alle reacties Link kopieren
Witchke verstandig hoor wat je zegt over kinderen! Je kunt beter inderdaad de boel eerst op de rails hebben....Zitten je vriend en jij nu wel op 1 lijn?



Tja, nog steeds dubbel gevoel hoor! Ik ben namelijk ook van mening dat je kinderen beter vroeg achter mekaar kunt hebben. Zo zitten ze qua ontwikkeling dichter bij elkaar, en hoef jeje als ouder niet met 2fases (bij 2kinderen) bezig te houden.....Lijkt mij best onhandig als je een kleuter hebt die kan fietsen, en van alles wil, en tegelijkertijd een baby. Wat denken jullie?



Ehhh maar ben nog niet ongesteld, en voel mij weer normaal...Misschien komt het morgen wel. wordt vervolgd...Ik heb dan wel de langste cycles ooit in mijn leven!
Alle reacties Link kopieren
Spannend Framboos! Een beetje bloed, en dan weer niet, dat kan toch geen ongesteldheid zijn? Een vriendin van mij vertelde me net dat ze zwanger is, ze wist het sinds gisteren, ze is 31 mei uitgerekend! Ze had ook een dag bloed, dacht dat ze ongesteld werd, en een dag later was het weer weg. Dag erna een test en voila!

Ik deel je mening wat bet
Alle reacties Link kopieren
Spannend Framboos! Een beetje bloed, en dan weer niet, dat kan toch geen ongesteldheid zijn? Een vriendin van mij vertelde me net dat ze zwanger is, ze wist het sinds gisteren, ze is 31 mei uitgerekend! Ze had ook een dag bloed, dacht dat ze ongesteld werd, en een dag later was het weer weg. Dag erna een test en voila!

Ik deel je mening wat bet
Alle reacties Link kopieren
reft dat het handig en leuk is om kinderen snel achter elkaar te krijgen, maar dat weet je.
Alle reacties Link kopieren
Framboos : ik weet niet hoe mijn vriend er nu over denkt, laatst zei ie dat het toch leuk was dat de buurjongens met elkaar konden spelen. Betrap me hier zelf nog dikwijls te kijken op fora over meiden die op het einde van hun zwangerschap zijn. Jammer dat ik dat niet met jullie heb kunnen delen. Schaamde me er een beetje voor dat ik alles toen niet goed op rij had, en dat ik niet net zoals jullie normaal zwanger kon zijn zonder die angsten. Ik was heel erg bang dat ik het niet goed zou doen als moeder, maar nu zie ik in dat het wel goed gaat met Xander en dat ik enorm veel van hem hou (was ook bang dat ik me niet ging kunnen hechten aan hem)



Wat ik meegemaakt heb , zou ik niet meer willen meemaken, wil ik gewoon niet meer meemaken in een mogelijke volgende zwangerschap. Ik kon zelfs na de geboorte van X niet simpel happy zijn dat ik een baby had die ik al heel lang wou . (het was erg moeilijk in de tijd om vriend over de streep te trekken om voor een baby te gaan)



De gesprekken met de psy helpen mij eigenlijk niet, maar toch blijf ik gaan. Omdat ik wil dat ze een middel vinden om mijn concentratie op werk terug te krijgen. Ik heb enkel het gevoel dat ik mezelf kan helpen.



Dat de banen niet goed gaan heeft nog wat met de PPD te maken, dat besef ik ten volle. Maar zou graag wel eens weten hoe dat het dan wel kan in de toekomst. Ik wil enorm graag werken, omdat het thuiszitten me zo nutteloos valt, en omdat geld ook wel welkom is omdat ik goed voor Xander wil zorgen en hem ook wel leuke dingen wil kopen. Ik weet dat ze zeggen dat liefde onbetaalbaar is, maar wil hem de dingen kunnen geven, die ook andere moeders aan hun kinderen geven.



Maandag weer naar de psycholoog en dinsdag naar de psychiater, hopelijk krijg ik meer inzicht in mijn problematiek en kan er naar een goede oplossing worden gezocht. Want zoals gezegd ik wil niet liever dan werken ... en vind het best frustrerend dat het altijd met die banen mislukt. Vooral de laatste baan, daar heb ik het echt met gehad, die baan had ik wel gekund voor mijn depressie. Het gaat nu beter, maar heb nog een hele weg af te leggen ...
Alle reacties Link kopieren
Wat je zegt over snel kinderen achter elkaar krijgen daar ga ik met akkoord, maar dan niet voor mij om diverse redenen die je al kent.



Het lijkt me idd makkelijker als de kids samen naar school kunnen gaan, en ook dat ze wat aan elkaar kunnen hebben. Ik denk dat jaloezie ook minder een kans krijgt als er een kleiner leeftijdsverschil is.



Wanneer zou je dan eigenlijk voor je tweede gaan? Wil je vriend op korte termijn kids? Wat houdt je tegen ?
Alle reacties Link kopieren
Ben benieuwd of het doorzet die ongesteldheid, je maakt het wel spannend he meis !!
Alle reacties Link kopieren
Witchke Als ik zo jouw verhaal lees vind ik dat je heel anders/verstandiger klinkt dan een tijd terug. Je hebt dan wel nog steeds niet helemaal je doel bereikt, maar je weet heel goed waar je zwaktes op dit moment liggen. Ik denk dat je daar al een heel eind mee komt. Want aan je inzet ligt het niet!



Mijn vriend wil dol graag snel een kindje erbij...Ik wilde alleen wachten omdat ik mijn lichaam de tijd wilde geven te herstellen.

Ook zou ik graag weer een lente of zomerkindje willen. (jaja als het gegeven is dan!) Dus ik denk dat we het volgende zomer weer gaan proberen.



Mich, als jij het als ervaringsdeskundige al zegt ben ik helemaal om!;-)
Alle reacties Link kopieren
Ruubje heeft zijn dag niet vandaag en het internet lag er de hele middag uit hier.....het zit niet mee. Wil zo graag bijlezen enzo. Nou, misschien vanavond!
Alle reacties Link kopieren
Maar kan wel weer als Icke door het forumleven, dat scheelt weer!
Framboos, een vriendin van mij had ook zo ongeveer de langste cyclus der cycli, werd een dag een soort van ongesteld, toen weer niet, deed een test en ja hoor, hardstikke zwanger! Het is volgens mij wel een knal voor je lichaam om twee keer achter elkaar zwanger te zijn, maar aan de andere kant is het volgens mij erg leuk. Ga je een test doen binnenkort? Ben heeeel benieuwd!



Volgens mij is het hardstikke leuk om twee kinderen met niet al te veel leeftijdsverschil te hebben! Ik vind het een aanrader om er weinig verschil (zeg een minuut of drie) tussen te hebben: ze kunnen elkaars kleertjes aan, hebben dikke pret met elkaar en het is voor de ouders ook erg leuk en gezellig! Wij willen wel nog een derde (of een vierde) spruitje er bij, maar wij (lees: muisman) willen het pas over een jaar of drie, vier. Ik zou wel heel erg immobiel worden met twee kleintjes die dan net lopen en een baby, vandaar.



Witch, ik sluit me helemaal aan bij Framboosje. Ook ik vind dat je hardstikke goed bezig bent en dat je niet wegloopt voor jezelf. Ik vind het echt heel knap dat je zo je eigen zwaktes onder ogen ziet en er wat aan doet. Petje af, meis!



Jugh, ik heb morgen een bruiloft en mijn onwijs mooie Karen Millen rok past niet meer!!! Boehoehoehoe! Ik krijg hem wel dicht, maar ik ben net een rollade als ik hem aan heb. Bah. Maaaar...het goede nieuws is dat ik dus morgenochtend op de valreep die supermooie, coole, te gek gave rok ga kopen! Met een mooie top erbij! Mijn oude truc werkt nog steeds: mijn mams kwam vandaag oppassen, ik had "toevallig" mijn oude rok aan om te laten zien dat het echt niet meer kon en dat ik echt niets anders had, mijn moeder leefde helemaal met me mee en vervolgens zei ze dat ik een nieuwe mag kopen!!! Gompie, ik was helemaal van mijn a propos. Ik vind het wel heel lief van haar en ben heel blij dat ik er morgen niet als een worst bij loop, maar ik had het niet verwacht, 's Avonds is het black tie (net als bij jou, Lara) en overdag is het tenue de ville. Ik ga alleen overdag en blijf 's avonds gezellig bij de jongens, maar Muismanneke gaat heel de dag. Tja, wat zal ik zeggen: dit is het derde weekend op een rij dat hij gezellig gaat doen en dat ik thuis zit. Nu zijn het zijn vrienden die trouwen en ik had toch niet zo'n zin, maar ik vind drie weekenden op een rij wel erg veel om aan de boemel te gaan als je twee kleintjes hebt.



Even heeel hard klagen!

Ze vieren aan de overkant een feestje ter ere van een zoveel jarig bruidspaar, hardstikke leuk voor ze, maar wat minder is voor de buurt is dat er een Duitse hoempapa is ingehuurd die al twee uur (!!!) de meest erge nummers speelt! Steijntje werd er ook helemaal tureluurs van! Het mannetje heeft echt veel moeite gehad om in te dommelen, maar hij ligt nu lekker op een oortje. Hugo slaapt zelfs als je een kanon naast hem afschiet, dus hij had er geen moeite mee, maar toch...wat een rotherrie!



Uitgeklaagd!
Alle reacties Link kopieren
Hopelijk is de herrie snel gedaan spitsmuis, kan me voorstellen dat het vervelend is met twee kleine kinderen, die toch wel moeten slapen



Het is te hopen ook dat je een te gekke outfit voor morgen vind, want tenslotte trouwt een paar maar een keer (hoop ik voor hen toch)
Alle reacties Link kopieren
Wat betreft mij, psychiater gaat niet door. Maar psycholoog wel, ga vragen of ze nog een afspraak voor me kan maken met psychiater. Want zij werken samen. Ik wil dringend bespreken of ik pillen mag afbouwen, want in mijn ogen ben ik er niets met vooruit. (vergat ze twee dagen te nemen en voelde me niet minder) Maar neem ze toch maar verder tot ik advies heb.



Xander alarm !!
Alle reacties Link kopieren
Meestal moet je dat soort happypills afbouwen Witchke, dus twee keer vergeten, dat merk je inderdaad niet. Maar dit is forumwijsheid hoor, ik heb er zelf geen ervaring mee.



Hoewel ik nu wel wat happypills kan gebruiken, kan weer helemaal opnieuw beginnen met solliciteren. Ben voor allebei de banen afgewimpeld. De een vond mij niet flexibel genoeg (maar zou nooit vrouwen met kinderen discrimineren - echt waar, dat zei ze gister, en vandaag ben ik niet flexibel genoeg.. ) de ander had bedacht dat ik misschien niet een erg aktuele kennis had van de Zwitserse arbeidsrechtdingen enzo. Ze had er echter ook niet naar gevráágd. Maar goed, wat voor reden dan ook, ik lig eruit en kan weer opnieuw beginnen. Nou heb ik nog 5 of 6 sollicitaties open staan, dus ergens moet het wel raak zijn! Ik mag van mezelf dit weekend weer even opladen (met chocola en sigaretten als míjn happypills )



Robbie was erg hyper vanavond. Het is een erg rustig mannetje, hij heeft inderdaad wel wat van Steyntje en Morris, als ik dat van jullie zo hoor. Alleen vanavond leek het net alsof hij teveel suiker ophad. Vermoeiend! Jengelen, niet willen zitten, niet willen liggen, niet op schoot willen, eigenlijk gewoon helemaal niets willen en maar trappelen en graaien en álles willen zien.. Gelukkig kreeg ik hem weer supermakkelijk in slaap door middel van het oude vertrouwde naar-bad-en-naar-bed-gaan ritueeltje! Dus hij ligt nu weer heel rustig te pitten.



Es even kijken of er nog iets leuks op de beeldbuis komt vanavond. Ben net ongesteld geweest en echt zo duf als een dood konijn. Heb enorme stapel watten in mijn hoofd!
Alle reacties Link kopieren
Owwww goeie film op RTL5 vanavond :-) byebye mädel!
Alle reacties Link kopieren
Pfff, net vakantie gehad, gister weer begonnen met werken maar ik heb het gevoel dat ik 2 marathons gelopen heb...



Net even bijgelezen.

Witchke, vervelend dat die baan niks geworden is. Maar ik sluit me bij Framboos en Spitsmuis aan ik vindt dat je supergoed bezig bent!! Ik zou inderdaad wel wachten tot je advies hebt gehad over het afbouwen van je pillen.



Spitsmuis, nieuw outfit is altijd goed Veel plezier morgen.



Layla, jammer dat je vakantie zozo was. Maar dat weekje aan de kust klinkt heel relaxed!



Euh...ik weet het even niet meer sorry.



Woensdag ben ik met Kaj naar het cb geweest. Ik heb een echt sumoworstelaartje. Hij is nu 9130 gr en 70 cm!!! (Fachat wil jij dit in het schema zetten?)Verder was alles weer goed. We mogen hem opvolgmelk gaan geven en zowel fruit als warm eten (lees2-3 eetlepels groente, 1 eetlepel aardappelkruim). Gister heeft hij gepureerde worteltjes op, de structuur was een beetje grof dus af en toe moest hij kokhalzen maar hij at het wel met smaak op. Wij geven hem ook zoveel mogelijk vers. En soms een potje.

O, ja voor de mensen die potjes geven: bij action hebben ze potjes biologische groentehapjes voor 0,69 van olvarit.



Vandaag is de fysio geweest en ze vond ook dat de schedel van Kaj ietsje was verbeterd. We hebben nu weer wat andere oefeningen gekregen.



Zij vertelde trouwens dat die loopstoeltjes gevaarlijk zijn (omkiepingsgevaar) en baby's leren zo een verkeerde loophouding aan. Daar is ze tijdens haar studie op gepromoveerd. In Canada schijnen ze al verboden te zijn. In Nederland was dat ook de bedoeling maar de regering wil de ouders niet betuttelen en vind het de taak van het cb om dit te vertellen. Alternatief is een loopauto. Dan zitten ze gewoon met de benen wijd en bungelen ze niet op hun teentjes.
Alle reacties Link kopieren
Xaoly, jammer van de sollicitatie. Hoop dat het bij een van de andere 6 sollicitaties raak is!
Alle reacties Link kopieren
Framboos, Ole en Kaj gaan juist niet terug naar de oude gastouder!



Xaloy, jammer van je sollicitaties, succes met de andere 6!



Lilien, wat een reus die Kaj zeg!
Lilien, wat een klein sumo'tje is Kaj! Schattig!



Ah Xaloy, wat balen! Ze zijn hardstikke gek dat ze je niet aangenomen hebben. Soms denk ik echt dat ze naar een reden zoeken om je af te wijzen, omdat ze eigenlijk geen goede gronden hebben. Gelukkig heb je nog wat andere sollicitaties lopen en ik weet zeker dat daar DE baan tussen zit! Eet maar heeel veeeel chocola, rook zo veel als je wilt en alles komt goed! (orakelt spitsmuis)



Die stomme hoempapa is ein-de-lijk opgehouden!

Dit is een oud topic. Het topic is daarom gesloten.
Maak een nieuw topic aan om verder praten over dit onderwerp.

Terug naar boven