Ervaringen tweelingwagen koelstra
dinsdag 27 juli 2010 om 21:15
Hier nog iemand zwanger van een tweeling (uitgerekend 5 november)! Kan je helaas niks vertellen over Koelstra, maar er is een merk redelijk nieuw hier in NL, de iCandy, en die heeft het onderstel even groot als van een eenlingwagen. Wij vonden het zo'n handige wagen dat we deze hebben gekocht (ondanks de flinke prijs...).
De wagen is makkelijk in gebruik en heeft de bakken/zitjes schuin boven elkaar geplaatst om ruimte te besparen. Tis maar net wat je wilt natuurlijk, maar wilde het toch even melden!
De wagen is makkelijk in gebruik en heeft de bakken/zitjes schuin boven elkaar geplaatst om ruimte te besparen. Tis maar net wat je wilt natuurlijk, maar wilde het toch even melden!
Alle dieren -behalve de mens- weten dat het leven in de eerste plaats bedoeld is om ervan te genieten. ~Samuel Butler~
dinsdag 27 juli 2010 om 21:51
Schoonzusje had Koelstra wagen voor twee kids en was daar zeer tevreden over. Ik als trotse tante ook hoor. Heerlijk wagen om mee te lopen/boodschapjes te doen en in een later stadium om mijn neefjes mee op stap te nemen. Hij is heel wendbaar en makkelijk in te klappen. Als ik zelf kinderen zou hebben, zou ik er ook een nemen.