Flabbergasted

10-11-2010 17:39 53 berichten
Alle reacties Link kopieren
Ik ben vandaag behoorlijk flabbergasted.. vorige week bloed laten prikken omdat ik de laatste 5 weken enorm moe moe moe ben. Huisarts heeft op allerlei dingen laten prikken en ook HCG t zekere voor t onzekere omdat ik aangaf dat ik aan de pil ben. En deze ook trouw elke ochtend slikte afgelopen half jaar(sinds die tijd heb ik een relatie)

Maandag kon ik bellen voor de uitslag , gebeld en uitslag was geen pfeiffer , HB e.d allemaal prima. Toen ik vroeg naar de uitslag van het hcg was die nog niet bekend. Ik kon einde van deze week terug bellen.



Werd ik vanmiddag gebeld door de huisarts of ik vanmiddag langs kon komen. Helaas ging dat niet omdat ik aan het werk was. Toen ik zei dat hij het wel gewoon via de telefoon mocht zeggen zei hij dat mijn HCG aangaf dat ik ongeveer 6 weken zwanger ben. Inmiddels een weekje later dus zou nu rond de 7 weken zijn.



Ben een beetje erg van het pad af , ben er blij mee maar nog maar kort een relatie (half jaartje) hadden wel samenwoonplannen maar niet dat dat nu al bv volgende week zou zijn. Meer dat we aan het brainstormen waren daarover.



Hoe ik zwanger ben geraakt door de pil heen is mij ook een groot raadsel. Ik dacht vaak wanneer ik het las wanneer iemand het overkwam .. jajaaaaajaaaa die zal wel een keer een pilletje vergeten zijn o.d. En nu .. nu is mij het zelf overkomen. Trouwe slikster van de pil ... vorige maand wel een bloeding/ongesteldheid gehad in de stopweek gehad , deze was wel minder dan anders normaliter bv 4 dagen en nu 3 dagen. Er nog op gegoogled maar het bleek wel vaker voor te komen bij pilgebruiksters. Nooit bij stil gestaan dat ik zwanger kon zijn. Ook braaf weer na de stopweek de pil geslikt tot vanmorgen aan toe..

Vanuit mijn werk direct langs de drogist omdat ik het gewoon niet kan geloven.. en hier zit ik dan met mijn 31 jaar een relatie sinds een half jaar en ..... een vet positieve test in mijn handen...

En 10000001 vragen en dingen die voorbij komen in mijn hoofd. Mijn hart gaat als een razende tekeer..



Wel mijn vriend gesmst (kon niet bellen tijdens mijn werk) hij komt zodadelijk na zijn werk na mij toe..



Sorry voor dit lange verhaal maar moest het even van mij afschrijven.
Alle reacties Link kopieren
Noueeeuuhhh.... Gefeliciteerd!!
Alle reacties Link kopieren
Gefeliciteerd, Zespri!
Tjonge, gefeliciteerd!
Alle reacties Link kopieren
Gefeliciteerd!



En volgend jaar op zoek naar andere anti-conceptie
Misschien niet de perfecte timing, maar toch gefeliciteerd! :D
Alle reacties Link kopieren
Wow das best wel een schok meid.



Maar een voorzichtige gefeliciteerd is op zijn plaats?
Alle reacties Link kopieren
Gefeliciteerd!



Ik hoop op een eind- goed al goed verhaal en een "ze leefden nog lang en gelukkig" einde. Ik zie in je verhaal best aanwijzingen dat het die kant op gaat!
Alle reacties Link kopieren
Gefeliciteerd!
Goh dat is dan onverwachts! Maar zo te horen is een felicitatie toch wel op zijn plek? Dan van harte!!!



Maar heb je het je vriend nou per sms laten weten? Die zal dan ook wel "geschrokken" zijn.
Alle reacties Link kopieren
Zespri, wat spannend! Heb je al over de toekomst nagedacht? Ben je er blij mee? Of ben je er nog niet uit?



Moet wel eerlijk zeggen, blij dat ik dat niet heb. Weet ook niet of ik gefeliciteerd zou willen worden, dus daar wacht ik nog maar even mee!
Alle reacties Link kopieren
Gefeliciteerd!
Alle reacties Link kopieren
Natuurlijk is het een schok. Ik denk dat het dat ook is als het wel "gepland" is. Het is dan opeens echt. Je bent er blij mee, dus dat is mooi! Gefeliciteerd. Als die andere vragen en dingen, die komen allemaal wel goed, onderweg. Gelukkig duurt het nog zo'n 33 weken voor het kind zich aandient, dus daar kunnen jullie heel wat in organiseren.
Alle reacties Link kopieren
Wow, dat is schrikken!!



In ieder geval gefeliciteerd. Hopelijk reageert je vriend ook positief.
Sjonge wat een schok moet dat zijn! Van mij ook een voorzichtige felicitatie.
Alle reacties Link kopieren
Je hebt het hem toch niet per sms laten weten hè?



Gefeliciteerd verder! Leuk joh! Komt altijd wel een oplossing voor de praktische bezwaren die nu allemaal door je hoofd gaan. Je hebt er een mooie leeftijd voor, financieel ook alles op orde? Ga d'r voor!
Wat schrikken zeg! uit je post klinkt wel blijheid, dus daarom een voorzichtige "gefeliciteerd".. ben benieuwd hoe je vriend reageert!
Alle reacties Link kopieren
Het was uiteraard niet de bedoeling dat je zwanger zou worden maar ik vind het wel iets moois hebben: Ondanks de pil toch zwanger, nature found a way, hoop dat jij en je vriend van verrassingen houden!



gefeliciteerd
Alle reacties Link kopieren
Gefeliciteerd!! Ik ben toch zo benieuwd naar de reactie van je vriend. Ben je blij dat hij de vader van je kind is? Als het tussen jullie goed zit, komt de rest vanzelf hoor. Geen zorgen en een hele fijne zwangerschap toegewenst.



Inderdaad volgend jaar (pak 'em beet een maand of 7 ) even uitkijken naar andere anti-conceptie.
Alle reacties Link kopieren
kan me voorstellen dat je dit even van je af moet schrijven, het is niet niets. Maar het kan een begin zijn van iets moois, dus ook van mij alvast een voorzichtige felicitatie.
quote:Confiture schreef op 10 november 2010 @ 17:49:

Zespri, wat spannend! Heb je al over de toekomst nagedacht? Ben je er blij mee? Of ben je er nog niet uit?



Moet wel eerlijk zeggen, blij dat ik dat niet heb. Weet ook niet of ik gefeliciteerd zou willen worden, dus daar wacht ik nog maar even mee!



Eens felicitaties zijn nog veel te vroeg, laat haar eerst maar even wennen.



Wat vind je er zelf van?
Alle reacties Link kopieren
oeeff.. dat is schrikken. Ik zou me geen raad weten.

Ben benieuwd naar de reactie van je vriend en hoe jullie verder gaan.



suc6!
Alle reacties Link kopieren
Gefeliciteerd!



WOW een vriend met superzaad
Zo das even heftig!

Hopelijk reageert je vriend goed!
Alle reacties Link kopieren
Wow! Heftig! Wat zullen er veel emoties en gedachtes door je heen gieren. Hier vorig jaar in dezelfde situatie gezeten, dus kan me je enigszins voorstellen. Heel veel succes en wijsheid toegewenst!

Dit is een oud topic. Het topic is daarom gesloten.
Maak een nieuw topic aan om verder praten over dit onderwerp.

Terug naar boven