Good Luck

03-12-2009 11:03 3111 berichten
Alle reacties Link kopieren
Alle reacties Link kopieren
Star, ik doe ook de keuken dus idd de rest mag broodrooster (nu 5 euro bij Bart) en koffiezetter (voor weinig bij Kruidvat volgens mij) doen. Verder mini loco boekjes, lego, playmobil en alles met prinsessen (zucht... ) wil ze hebben. Oh ja, en Barbies, die wil ze ook.



Bridge, ik ben ook klaar met het weer. Laat de lente maar komen!



Bam hai, je bent goed bezig geweest met je balans! En 2010 wordt een top jaar, ik voel het.



Net bizarre Coen-broers film gezien. Ik ga slapen met Brad en Sjors op netvlies. Fijne mannen toch heur



Bis morgen
Alle reacties Link kopieren
Morgen Ben ik nou de eerste hier?



Juud veel plezier vandaag met het feestje!!!



Ideeen: knutselzooi, kleikoffertje, die auto is erg leuk, boekjes, mini loco, voor de meiden, douchesetjes met eigen shampoo etc, playmobil, voor de jongens Hot Wheels, sjoelbak, reservebeker voor school (en fruitbakjes ook...)



Zo. Dat was mijn inspiratie. Zo'n fototoestel lijkt mij ook onwijs leuk ja!



Ik ga ontbijt maken!
Alle reacties Link kopieren
Bridge, ik was er al wel maar ik had geen zin om te typen. Julius is net in mijn arm en schouder gaan hangen toen hij ergens van schrok. Tot bloedens aan toe. Dat doet PIJN!



Hier sneeuwt het ook al weer. Ik ben er ook wel klaar mee, en ik hoop dat volgens weekend niet in de sneeuw in het water valt.
Stressed is just desserts spelled backwards
Alle reacties Link kopieren
Hier ook weer sneeuw, zucht...
Alle reacties Link kopieren
Goeiemorgen!

het is hier nog kouder dan bij jullie en het waait hard op de piste. B is alleen maar aan het huilen en L vindt het geweldig! Die had gisteren een uurtje priveles want de skilessen gaan hier vanaf 5 jaar. Jammer maar aan de andere kant; les is 2-3 uur en dan is het wel lang buiten.

B hangt een beetje in de auto, echt sneu. Maar gisteren superwanten gekocht dus mss vindt hij het vandaag wat leuker. Lief gaat kijken of hij met hem kan gaan sleeën. Hij was gistereno ok erg moe want hij was heel vroeg wakker. Omstandigheden zijn vandaag dus beter dus we hebben goede hoop

Prima huisje en het is gezellig hoor met de mannen. alleen voordat we de deur uit zijn.... oei, 3 mannen die aangekleed moeten worden Lief wordt gelukkig wel iets makkelijker,hij heeft nu nw gips wat wat dunner is dus zijn kleren gaan er makkelijker overheen.



Morgen thuis (als we niet stranden ) dan lees ik ook bij!



Tjuus!
Alle reacties Link kopieren
Mogge dames
Alle reacties Link kopieren
Klinkt goed Amaal!!! (op huilende B. na...)



Au Mal, dat is niet fijn! Arm beestje ook dat hij blijkbaar ergens enorm van schrok...
Alle reacties Link kopieren
Hier ook sneeuw. Ik wilde vanmiddag wat gaan doen met Jeetje maar geloof dat we maar lekker thuis blijven.
Alle reacties Link kopieren
Arme Mal!
Alle reacties Link kopieren
quote:bridges6 schreef op 10 januari 2010 @ 10:07:

Klinkt goed Amaal!!! (op huilende B. na...)



Au Mal, dat is niet fijn! Arm beestje ook dat hij blijkbaar ergens enorm van schrok...Ja, ik was hem aan het knuffelen en Jonathan deed iets onverwachts (struikelde en maakte daarbij lawaai) waardoor hij dus weg wilde springen en mijn schouder als springplank gebruikte. Ik kan wel wat hebben maar ik heb echt 5 minuten zitten huilen van de pijn. Beestje kan er ook niks aan doen, weet ik wel. Hij is nog wat schrikkerig soms.
Stressed is just desserts spelled backwards
Alle reacties Link kopieren
Arme B.

Doe je voorzichtig onderweg Amaal? Hier in het oosten is het echt spekglad...
Alle reacties Link kopieren
Lekker Amalia! Ach arme B, dat hij zo moet huilen. Hopelijk een goede terugreis!
Stressed is just desserts spelled backwards
Alle reacties Link kopieren
Oeh Mal, dat klinkt niet lekker inderdaad. Heb je het even uitgespoeld?



Is je meneer nog thuis gekomen vannacht trouwens?
Alle reacties Link kopieren
Goedemorgen!



Wij zijn maar thuisgebleven, het schijnt echt gevaarlijk te zijn op de wegen, dus lekker thuis.



Amalia: Klinkt gezellig, op de huilende B na. Kan L het al een beetje skieen?



Mal: dat kan behoorlijk zeer doen, scherpe nagels hebben beesten.
quote:Helenita2 schreef op 09 januari 2010 @ 21:08:



Brabant, ik zou het niet doen met dit weer hoor Bam. En als je toch gaat: dekens en noodrantsoen mee (is het officiele advies - ik vind het een beetje malligheid hoor...)!



Star, min 12 wow, da's koud! Hebben julie het wel een beetje uitgehouden buiten? KLinkt leuk, ik ga zo even foto's kijken. Kadotip: dat fototoestel van V-tech? Mare krijgt een nieuwe fiets en wat kleine dingen (tips welkom ).





Nou...toen wij donderdagochtend over een pikzwarte tolweg reden, klok gaf -12 aan en ik koude voeten had door de bodem van de auto heen, vroeg ik me best even af 'wat als de auto het nu begeeft'. Dan heb je die deken wel nodig.

In Nederland heb je gelukkig niet zoveel middle of nowhere
Welke film Suus? Burn after reading? Is het wat?
Alle reacties Link kopieren
Flevopolder Star, Flevopolder...
O ja, daar bij Kokos in de buurt
Alle reacties Link kopieren
Is die van de gebroeders Coen? Dan is dat hem ja. Hij was goed te doen maar wel bijna te bizar..
Wij moeten zo naar de kerk om doop Eetje door te spreken, fijn de weg op. Nou 1 bijna uitglijder en hij draait maar lekker om.
quote:Suze2 schreef op 10 januari 2010 @ 12:48:

Is die van de gebroeders Coen? Dan is dat hem ja. Hij was goed te doen maar wel bijna te bizar..Met Brad als gymleraar?
Yep, van de Coen broers zie ik idd. Die hebben wel goeie films altijd.
Alle reacties Link kopieren
Yep, en Sjors als gesjeesde econoom. Zelfs met baard zeer de moeite waard (kijk, dat is ware poezie ).



Oh de grote larf wil verven....
Verven, pfffffffff.
Alle reacties Link kopieren
Sjors en Lianne, gefeliciteerd met jullie verjaardag!!

Hoop dat het een fijne dag was.



Wat een leuke post weer (na haar verjaardag, vandaar dat ik wederom bedank)! Ze was er helemaal blij mee. Zal niks verklappen. :-)



Enka, CG heeft ook groeipijnen. Ik masseer haar dan in met SRL, misschien een tip.

Dit is een oud topic. Het topic is daarom gesloten.
Maak een nieuw topic aan om verder praten over dit onderwerp.

Terug naar boven