Huilen/ onrustig na fles

07-01-2020 07:31 31 berichten
Alle reacties Link kopieren
Vorige week gestart met kunstvoeding. Borstvoeding lukt niet, dochter krijgt het drinken niet voor elkaar. Kolven gaat helaas niet dus over op poedermelk. We zijn gestart met gewone poedermelk. Dochter spuugde enorm veel van de voeding uit, huilde veel meteen na de fles en was onrustig. Kon daardoor niet meer slapen. In overleg met cb overgestapt op geitenmelk. Dit leek beter te gaan. Niet meer spugen niet meer huilen. Wel heel onrustig en slapen werd steeds slechter. Zondag op maandagnacht alleen maar huilen en toen weer terug naar de gekolfde flesjes melk die we nog een paar hadden. Cb zei dat als geitenmelk niet goed zou gaan we pepti konden proberen. Gisteren heeft dochter hele dag gekolfde melk gekregen. Geslapen als een roosje niet onrustig ging erg goed. Na een fles pepti helemaal overstuur meteen na de fles en het huilen heeft twee en half uur aangehouden.
Is dit normaal gedrag? We twijfelen waar we goed aan doen. Snap dat dochter misschien moet wennen aan de voeding, maar hoeveel huilen is normaal? Of is dat heel verschillend.
Alle reacties Link kopieren
Al 4 laktatiekundigen!! Jeetje zeg! Wat super rot dat niemand een oplossing lijkt te hebben!
Alle reacties Link kopieren
Miss-elfje schreef:
07-01-2020 09:53
Oh betweterig kwam t zeker niet over. Ik wil er alleen zo graag in geloven dus iedere keer weer die teleurstelling. Er hebben al vier lactatiekundigen inmiddels meegekeken en meegedacht en er lijkt niet echt een oplossing te zijn. Dat maakt me heel verdrietig. Dus misschien reageer ik wat te fel nu naar je. Sorry daarvoor.
ach nee, geen excuses nodig, lijkt me vreselijk frustrerend
Alle reacties Link kopieren
Hoi,

Heb je mineraalwater geprobeerd? Moet je even op de fles kijken, als er een baby opstaat is het geschikt (anders zit er teveel natrium in)

Misschien heeft baby nu toch last van darmkrampen, dat is meer zo met flesvoeding volgens mij? Misschien toch doorzetten met geitenmelk en dit combineren met mineraalwater. En goed overeind houden na de fles (minstens 10 min)

Pepti, tja het schijnt vies te zijn en aan je baby's reactie te merken is dat ook zo :P lastig hoor, het is altijd net een puzzel en je moet zelf alles uitvinden🤔

CB geeft advies. Maar jij bent degene die er mee zit, als je baby ontroostbaar is :hug:
Alle reacties Link kopieren
Pergamon schreef:
07-01-2020 10:03
Al 4 laktatiekundigen!! Jeetje zeg! Wat super rot dat niemand een oplossing lijkt te hebben!
Nee de oplossing is er niet. Voor nu dus besloten dat de oplossing de fles is. Het voelt niet oké maar zo is het nu. Ik probeer mezelf maar te laten inzien dat het prima is zo. Goed voor haar. Dus oké.
Maar drinkt ze de fles nu wel?

Onze dochter dronk gewoonweg niet. 30 cc en dan ging ze weer slapen. Hebben alles geprobeerd maar bleef een moeilijke drinker.
Alle reacties Link kopieren
Een collega had een soort gelijk verhaal. Zij is de Omnio voeding van Nutrilon gaan gebruiken, tegen krampjes en verstoppingen. Hielp vrijwel direct. Lees; haar zoon heeft 10 weken gehuild. Werd “afgescheept” als huilbaby. Omnio bleek een wereld van verschil te maken... misschien een tip?

Dit is een oud topic. Het topic is daarom gesloten.
Maak een nieuw topic aan om verder praten over dit onderwerp.

Terug naar boven