Oehhh de harde kern #19

15-01-2008 15:11 1999 berichten
.
Alle reacties Link kopieren
Ik zou gewoon bellen. Dan weet je het maar meteen.

Het lijkt me dat je niet voor niets over salaris aan het praten bent. Ja, in het eerste gesprek vragen ze wel altijd een salarisindicatie, was dat het dan misschien?



Wat denk je van een gastouder voor Tris? Of heb je daar niks mee?
Alle reacties Link kopieren
Nou, kijk. Ik moest een salarisvoorstel doen. Hij vroeg: hoe snel kun je met een voorstel komen? Dus ik zo, morgen of overmorgen. En hij zo: mail me maar op huppeldepup, dan komt het gelijk bij mij binnen. En toen stuurde hij gisteren een ontvangstbevestiging en nu ist rustig.



Gastouder, ja kan ook ja! Het lastige is, ik kan pas dingen aanvragen als dit rond is.
Alle reacties Link kopieren
Dus: het ligt nu bij hem. Dus ja, kan ik bellen??? Zou wel graag weten hoe hij erover denkt.
Alle reacties Link kopieren
Kom op Jac, dit komt vast wel goed. Hij wil je gewoon even laten uitslapen, niemand belt voor tienen toch?



Komt allemaal goed.



Mijn dag is alweer op de helft maar ik heb nog niks gedaan. Ben zelfs nog maar net in de kleren. En het is nog pokkeweer ook, dus ik kan niet even lekker naar buiten met de kids.



Eerst nog maar wat drinken en eten. Ik vergeet mezelf altijd. Eerst de kids en dan douchen en dan...oh ja lunchtijd! Dus dat is niet zo goed, hè. Maar ik ben te lui om aan tafel te gaan zitten eten 's ochtends. Bo wil toch altijd tv kijken, dus de kinderstoel staat voor de tv. Lekkere opvoeding dan haha.



Volgens mij gaat het ook niet zo best met de bv. Ik heb niet het gevoel dat er wat komt en ze voelen als een vaatdoekje. 1 slappe hap. Tygo kwam ineens ook weer om de twee, 2,5 uur. Dus ik ben brak en best een beetje zat aan het worden van de bv. Met Bo was het gewoon veel makkelijker. Ook al groeit Tygo behoorlijk, het blijft een onrustig ventje. Maar goed, met Bo was het ook met negen weken ineens gebeurd. Toen was er niks meer, zelfs niet met kolven. Dus...

Nou ik wil eigenlijk nog wel even doorgaan..



Gaat even een belletje laten rinkelen bij de meneer die Jacinta gaat bellen!!
Alle reacties Link kopieren
Aw jammer dat de bv niet zo best gaat als met Bo toen! En das apart, of nee, ik herken het wel ja. Tristan zag en ziet er ook lekker uit, maar was ook nooit echt tevreden/ rustig op eetgebied.



En haha, moet je doen, dat belletje hihi.



Ik laat zo snel mogelijk weten hoor hier! Poing
Alle reacties Link kopieren
Aan deze kant van het land heb je makkelijker een gastouder, dan plek op het kdv. Maar misschien is dat bij jullie wel anders.



Wacht tot een uur of 13.00. Dan kan je gewoon gaan bellen hoor.



Ah NIWGN, met 2 kindjes is dat gewoon een hele uitdaging om op tijd in de kleren te zijn en dan ook nog voor jezelf te hebben gezorgd! Zeker dat begin, met babietje. Man, dan ben je al blij als je kinders aangekleed zijn.

Met maar 1 dreumes is het easy als wat. (nah ja... meestal dan)
Alle reacties Link kopieren
o...crosspost. Dus het verhaal is een beetje een rare aansluiting.
Alle reacties Link kopieren
ja 13.00 uur is wel een mooie gemiddelde tijd he.



Bah, heb zo'n hekel aan wachten he! Net als dat je een dag thuis moet blijven voor een pakje dat dan pas om 16.30 wordt gebracht.



En als ik dan maar op GOED nieuws wacht, maar das nog ff de grote vraag. Heb echt zo'n vermoeden hoor, dat het niet doorgaat. Zijn bedrijf is nog jong, hij kan het vast niet ophoesten. En voor veel minder ga ik niet aan het werk tuuk.
Alle reacties Link kopieren
.
Alle reacties Link kopieren
Lekker! Deed het au?



*denkt terug aan topic over moeders die als een baby praten*
.
.
.
Alle reacties Link kopieren
Idd, mijn tandarts boort altijd en astie bijna klaar is, zegt ie: 3 ..2 ..1. Zodat je weet dat het niet lang meer duurt, magnifiek.



Enne, mocht deze knappe meid ook een plakplaatje uitzoeken?
Alle reacties Link kopieren
Jaaaa! Herkenbaar! Niet aan de oven komen anders ga je in de box. *komt aan oven* Tristan, je gaat zo in de box he. *komt aan oven* "Ja" zegt ie, en laat zich rustig in de box tillen. Hij vindt het (soms) best! Alsof hij even die restrictie nodig had, lijkt het dan.
.
.
Alle reacties Link kopieren
quote:punkertje25X schreef op 06 februari 2008 @ 11:38:

Hihihi nee.. Die hebben ze niet. Wel die kleine 'verrassingseitjes' met een poppetje erin. Maar daar was ik te oud voor (niet te groot overigens haha)lol
Alle reacties Link kopieren
Ik ben zo nervoos



(wij hadden een costaricaanse buurvrouw en die sprak het altijd zo uit )
Alle reacties Link kopieren
Dank je Punkertje voor je moed inspreken. Heb ik de laatste dagen ook echt even nodig. Ik zit er een klein beetje door, gelukkig is het bijna ons weekendje weg (zorgen een beetje verdeeld en ik dus iets meer rust ook).



Bo is gewoon ook een fase ingegaan dat ze niet wil luisteren en voor je gevoel expres aan het klooien is. Zodra je er dan wat van zegt, gaat ze keihard gillen of slaan. Zucht. Vooral op de dagen dat Tygo dus ook jengelig is doet ze dat. Mijn aandacht-verdeler is een beetje op.



Goed hee, de tandarts. Ik moet in april weer even heen, had nog een klein gaatje. Weet nog niet of ik zonder verdoving doe..ben een mietje als ik aan pijn denk haha.



Ik praat trouwens ook niet in baby-taal. Merkte laatst dat een kennis dat wel deed tegen zijn dochter. Wordt voor haar dan alleen maar lastiger. Ik zeg ook altijd alles na. Kijk Toes,!! Ja Bo, een poes!



Gaan jullie kids straks ook naar de peuterspeelzaal? Hier is een wachtlijst, kan nog een half jaar duren!! Ik heb wel het idee dat ze het echt nodig heeft!



Hee, hij heeft het belletje horen rinkelen denk ik Jac, ik voel het!!...zoem zoem zoem
Alle reacties Link kopieren
Even ego hoor, want het is hier een gekkenhuis



Heel gedoe, die man is een rare. Had een boze mail naar mij gestuurd (...) hele miscommunicatie. Bellen over en weer. Nu telefonisch een voorstel gedaan waar ze eind vd week op terugkomen.



Het is dus nog even spannend maar de traantjes zijn weer gedroogd..
.
.
.

Dit is een oud topic. Het topic is daarom gesloten.
Maak een nieuw topic aan om verder praten over dit onderwerp.

Terug naar boven