Welke theatervoorstelling dochter 7 jaar?

08-03-2020 20:02 8 berichten
Hallo!

Mijn dochtertje word over 3 weken alweer 7 jaar! Nu wil ik haar een avondje theater met hotelovernachting geven. Ze wil heel graag naar Amsterdam zodat we ook nog even op familie bezoek kunnen.. nu lijkt repesteeltje met de blinde prinses ons erg leuk maar deze heeft geen mooie plaatsen meer beschikbaar. Alleen zaterdag of zondag is haalbaar, gezien mijn werk. Iemand die een soortgelijke theatervoorstelling weet? Of misschien een ander theater waar deze speelt, ik kwam via Google op de schouwburg uit.

Alvast bedankt voor het mee denken!
Musical 'Annie'
Zaterdag 9 mei
14:00
DeLaMar Theater
Amsterdam
Onmogelijk schreef:
08-03-2020 20:02
Of misschien een ander theater waar deze speelt, ik kwam via Google op de schouwburg uit.
Utrecht of Haarlem
Alle reacties Link kopieren
Wij gaan in mei naar Freek Vonk. Niet echt acteertheater maar de kinderen vinden dit echt leuk 6 en 8 jaar.
Checkpoint is ook genoemd thuis
Alle reacties Link kopieren
Ik heb ook een dochter die deze maand 7 wordt. Wij gaan vaker naar voorstellingen, dochter vindt dat ook leuk : kindervoorstellingen philharmonisch orkest, ballet, Freek Vonk, kinderen voor kinderen, kleine zeemeermin, lion king.

Grote steden hebben vaak ook voorstellingen in kleinere theaters. Die zijn hier te vinden via uitagenda (dat is niet amsterdam)
In het Concertgebouw zijn ook leuke voorstellingen


Be Bach (vanaf 8 jaar oud)

In deze speciale muziekvoorstelling laat Ton Meijer kinderen vanaf 8 jaar oud op unieke en laagdrempelige manier kennis maken met Bach en zijn muziek. Ton vertelt en neemt de kinderen mee in de wereld van Bach, de composities die hij schreef, het leven van een koorknaap, en de tijd dat hij in de gevangenis zat. In deze interactieve voorstelling maken kinderen op een hele unieke manier kennis met de grote componist. Zonder dat ze het merken kruipt de muziek van Bach in hun oren om daar nooit meer weg te gaan. In het Koninklijk Concertgebouw te Amsterdam.


zaterdag 4 april 2020
13:30 - 14:30
Bedankt voor het meedenken! Ik heb de reacties met dochter doorgelezen. Nu is kiezen niet haar sterkste kan dus ze moet er een nachtje over slapen voor ze weet wat ze wil!
Alle reacties Link kopieren
Niet. Eerst de huidige ontwikkelingen met betrekking tot het virus afwachten. Jullie moeten echt van mensenmassa's weg blijven! Zeer gevaarlijk! Geef liever iets waarmee je je thuis kan vermaken. Mocht het virus zich weer verspreiden dan is je kind je zo dankbaar. Nu beseffen mensen namelijk nog niet welk gevaar dreigt met corona.

Dit is een oud topic. Het topic is daarom gesloten.
Maak een nieuw topic aan om verder praten over dit onderwerp.

Terug naar boven