Mode & Beauty alle pijlers

Werkt product x echt?

17-03-2017 15:46 3598 berichten
Ik weet niet hoe het met jullie zit, maar ik denk bij elk nieuw product 'werkt het echt?' en misschien is het een handig idee om producten te plaatsen die echt werken



Mijn bijdrage:



- wimper verlengend serum van Revitalash. Ik heb de nieuwe formulering want de oude mocht geen bimatoprost meer bevatten. Na 2 maanden zijn mijn wimpers zo'n 50% langer, wel zijn ze niet toegenomen in dikte.



- IPL voor diffuse roodheid bij rosacea en wat adertjes + pigment vlekjes. 4 Behandelingen en roodheid af genomen met zo'n 85-90%, vlekjes helemaal weg.



Jullie nog toevoegingen en tips?
Alle reacties Link kopieren
quote:poeder schreef op 08 april 2017 @ 16:29:

Vitis tandpasta een aantal dagen gebruikt nav dit topic, ik had een plekje wat verkleurd was en dat is weg. Ze voelen ook erg glad en nog geen gevoelige tandhalzen, daarvoor gebruikte ik sensodyne. Tot op heden prima dus.Wat leuk ,nog iemand met een goede ervaring.
Bedenk niet wat je wilt hebben, maar geniet van wat je hebt
Alle reacties Link kopieren
quote:Pretzel66 schreef op 08 april 2017 @ 18:39:

[...]



Ik wil van de week even kijken of ik wat proefjes kan krijgen bij de apotheek.

Had bijna een zonbescherming 50 gekocht bij de schoonheidsspecialiste à 59€ , ga eerst deze toch eens proberen !Ik ben erg tevreden over Biodermal factor 50 matterende fluid.
Keep on, keep keepin' on....
Alle reacties Link kopieren
quote:poeder schreef op 08 april 2017 @ 16:29:

Vitis tandpasta een aantal dagen gebruikt nav dit topic, ik had een plekje wat verkleurd was en dat is weg. Ze voelen ook erg glad en nog geen gevoelige tandhalzen, daarvoor gebruikte ik sensodyne. Tot op heden prima dus.Dan ga ik die ook eens proberen.
quote:jennie77 schreef op 08 april 2017 @ 18:45:

[...]



Wat leuk ,nog iemand met een goede ervaring.

Zeker leuk, en bij Vitis mogen ze je wel een paar tubes cadeau doen: ik had het anders nooit gekocht of eigenlijk niet geweten dat het bestond en voor die prijs.. heb al zoveel merken geprobeerd en was nooit echt onder de indruk maar nu wel

Hoop echt dat mensen ook over andere producten gaan laten weten of ze er tevreden over zijn.



Dank je TO, dit topic was een heul goed plan van je
quote:yajes schreef op 08 april 2017 @ 14:12:

Ik heb vandaag de Vitis tandpasta gekocht! Ik heb net de tanden van mijn 9 jarige dochter gepoetst, zij had wat aanslag van thee dat zij veel drinkt, en direct was haar aanslag weg!
Alle reacties Link kopieren
Ga volgende week ook maar eens de tandpasta kopen kan moeilijk ma alle positieve verhalen achterblijven
quote:Maan86 schreef op 08 april 2017 @ 12:59:

Gisteren ook vitis tandpasta besteld :D



Zijn er ook mensen die vitis combineren met 'gewone' tandpasta? De oude tubes 'gewone' tandpasta wil ik ook gewoon opmaken, dus zat er aan te denken om 1 keer per dag vitis, 1 keer per dag andere tandpasta.

Ik had ook net een nieuwe tube Parodontax aangebroken en dacht ook: zonde van die tube.. Paradontax is wel heel goed voor je tandvlees, het zout dat erinzit houdt je tandvlees echt in conditie én het ruikt lekker fris.

Dusss gebruik ik de Parodontax nu om mond op te frissen tussen de middag: beetje op mijn vinger (kan op je werk evt. ook lijkt me) 'poetste' met vinger mijn tong en gehemelte even heel snel, slok water erbij en even door je mond laten gaan en mijn tong was weer roze ipv koffiekleurig, frisse mond dus ik gebruik de oude tandpasta op als geconcentreerd mondwater voor tussendoor. En bewaar natuurlijk wel wat voor als Vitis even niet verkrijgbaar is.

Weet niet of het zo is maar het zou kunnen dat je het beschermende spul wat je tanden ook zo glad maakt en helpt tegen gevoelige tanden erafpoetst als je een ander merk gebruikt. Als je de oude toch op wil maken zou ik dat voor het slapengaan doen, 's nachts eet, rook of drink je immers niks en 's ochtends Vitis gebruiken dan zijn je tanden toch de hele dag beschermd lijkt mij?

Wel zou ik de eerste paar weken alleen Vitis gebruiken volgens de gebruiksaanwijzing 2x p.d. ermee poetsen dus, kan je daarna beter bepalen of het effect minder wordt als je combineert met andere tandpasta. Succes!
Jemig, die Vitis tandpasta. Als het echt zo goed werkt, waarom dan geen voor en na foto's erbij plaatsen? Anders lijkt het net goedkope reclame.
quote:Bblientje schreef op 17 maart 2017 @ 16:33:

De dermaroller. Was een tijdje geleden in de aanbieding dus had er gelijk ook één voor mijn moeder gekocht. De fijne lijntjes op haar voorhoofd zijn zo goed als weg." en ze ziet er frisser uit. Mij heeft het geholpen bij kleine littekentjes op mijn benen(was een ruig kind). Je ziet er nu niks meer van.

Mss heb ik het gemist maar iemand anders vroeg ook al waar koop je zo'n ding? En wat kost het? Voor mijn gevoelige couperosegezicht zal ik het niet proberen maar heb ook de nodige krasjes en littekentjes op mijn benen en met de zomer voor de deur zou het leuk zijn als ik die weg kan 'poetsen'.

Mag niet in de zon of met factor 50 dus erg bruin zal ik niet worden; zelfbruiner is me teveel gedoe tenzij ik hier lees over superspul wat er snel opzit en niet duur is
quote:bossanova schreef op 08 april 2017 @ 20:38:

Jemig, die Vitis tandpasta. Als het echt zo goed werkt, waarom dan geen voor en na foto's erbij plaatsen? Anders lijkt het net goedkope reclame.Ik heb geen belang bij reclame maken hoor.
quote:yajes schreef op 08 april 2017 @ 20:49:

[...]



Ik heb geen belang bij reclame maken hoor.

+1

Ik ook niet..

(en te laat anyway, ik heb geen voor-foto gemaakt, geen seconde aan gedacht ook eigenlijk)
Alle reacties Link kopieren
quote:Bestaardigopzich schreef op 08 april 2017 @ 20:46:

[...]



Mss heb ik het gemist maar iemand anders vroeg ook al waar koop je zo'n ding? En wat kost het? Voor mijn gevoelige couperosegezicht zal ik het niet proberen maar heb ook de nodige krasjes en littekentjes op mijn benen en met de zomer voor de deur zou het leuk zijn als ik die weg kan 'poetsen'.

Mag niet in de zon of met factor 50 dus erg bruin zal ik niet worden; zelfbruiner is me teveel gedoe tenzij ik hier lees over superspul wat er snel opzit en niet duur is Oh ja, nu je het daar over hebt: ik zweer bij de Vani-T bronzing custard (22,50 euro). Mijn benen worden eigenlijk nooit bruin, niet in de zon en ook niet onder de zonnehemel. Daarom smeer ik wanneer het mooi weer wordt mijn benen regelmatig in met deze zelfbruiner. Al meerdere merken geprobeerd, maar deze vind ik het mooiste resultaat geven.
Alle reacties Link kopieren
quote:TS_76 schreef op 08 april 2017 @ 21:32:

[...]



Oh ja, nu je het daar over hebt: ik zweer bij de Vani-T bronzing custard (22,50 euro). Mijn benen worden eigenlijk nooit bruin, niet in de zon en ook niet onder de zonnehemel. Daarom smeer ik wanneer het mooi weer wordt mijn benen regelmatig in met deze zelfbruiner. Al meerdere merken geprobeerd, maar deze vind ik het mooiste resultaat geven.Zonder strepen??
Alle reacties Link kopieren
Magic drops zelfbruiner van Collistar. Ik zweer erbij. Natuurlijke kleur, niet gelig of oranje, maar alsof je lekker dagje buiten bent geweest.
Always look on the bright side of life
Kruidvat Solait Self Tan Tissues, 99 cent per twee en prachtige bruine benen. Ik zweer erbij.
quote:Cateautje schreef op 08 april 2017 @ 22:07:

Kruidvat Solait Self Tan Tissues, 99 cent per twee en prachtige bruine benen. Ik zweer erbij.+ 1
Alle reacties Link kopieren
Welke lippenstift blijft echt een dag zitten en is redelijk in prijs? Heb jaren oriflame gehad maar die is op en wil iets wat langer mooi blijft zitten.
Alle reacties Link kopieren
quote:Cateautje schreef op 08 april 2017 @ 22:07:

Kruidvat Solait Self Tan Tissues, 99 cent per twee en prachtige bruine benen. Ik zweer erbij.Mooi inderdaad, maar hoe krijg je het er streeploos op?
quote:Tobbert schreef op 08 april 2017 @ 22:30:

[...]



Mooi inderdaad, maar hoe krijg je het er streeploos op?Goed inmasseren door rondjes te draaien en geen millimeter overslaan. Nooit strepen gehad.
quote:mOnstur schreef op 08 april 2017 @ 22:21:

Welke lippenstift blijft echt een dag zitten en is redelijk in prijs? Heb jaren oriflame gehad maar die is op en wil iets wat langer mooi blijft zitten.De matte me van Sleek blijft urenlang zitten bij mij , maar je moet dus wel van mat houden .
Ok dan begin ik met de Kruidvatdoekjes, voor die prijs...

Mocht dat toch niet zo bevallen ga ik voor de Collistar Drops, puur omdat er bij vermeld wordt dat je daarvan ook een paar drupjes met je bodylotion kan mengen en dan langzaam maar zeker wel degelijk een kleurtje krijgt. Puur omdat dat me de minste kans op belachelijke strepen en vlekken lijkt geven, gewoon elke dag een beetje dan kan er ook niet zoveel misgaan denk ik dan

Wordt vervolgd
Alle reacties Link kopieren
quote:Cateautje schreef op 08 april 2017 @ 22:37:

[...]



Goed inmasseren door rondjes te draaien en geen millimeter overslaan. Nooit strepen gehad.Rondjes dus, en geen banen. Thanks, hij gaat in de herkansing want de kleur is echt mooi.
Alle reacties Link kopieren
quote:Pretzel66 schreef op 08 april 2017 @ 22:41:

[...]



De matte me van Sleek blijft urenlang zitten bij mij , maar je moet dus wel van mat houden .

Ja dat past beter bij me, nooit gloss op ofzo. Voor die prijs kan je t niet laten. Is de rest van sleek ook goed? Eer ik aan de 50,- zit.... Dat redt ik niet met de lipgloss alleen



Superfijn topic! Ik kan nog veel leren naast wat goed werkt (zoals de doekjes van Kruidvat, nooit m'n benen een kleur gegeven zonder zon, maar klinkt goed!)
quote:Tobbert schreef op 08 april 2017 @ 22:51:

[...]



Rondjes dus, en geen banen. Thanks, hij gaat in de herkansing want de kleur is echt mooi.

Moet je zelf even kijken. Ik heb alreeds gekleurde benen, weliswaar geel, na de winter, maar toch, dat scheelt wel.

Ik heb nooit strepen gehad en ik draai rondjes en gebruik één doekje per been. Vouw het doekje uit, leg het op mijn hand en masseer dan in rondjes over mijn been.
Alle reacties Link kopieren
Tvp

Dit is een oud topic. Het topic is daarom gesloten.
Maak een nieuw topic aan om verder praten over dit onderwerp.

Terug naar boven