Mode & Beauty alle pijlers

Witte benen - help!

23-05-2012 16:02 100 berichten
Alle reacties Link kopieren
Eindelijk mooi weer! Wat heerlijk!

Mijn benen zijn alleen ZO wit, dat ik geen korte broek aan durf te trekken. O_o

Mijn benen kleuren sowieso erg moeilijk ook al zit ik in de zon.



Wat zijn jullie ervaringen met zelfbruinende cremes of de bodylotion waarin minder zelfbruiner zit en je geleidelijk resultaat krijgt?



Met welke hebben jullie de beste ervaringen en welke geven juist een lelijk, onnatuurlijk resultaat?
Ik vind het echt lelijk, die spierwitte benen.



Helaas, onder de zonnebank verbrand ik, ik heb zonneallergie en eigenlijk haat ik in de zon liggen ook gewoon. Ik zit 1000 keer liever lekker in de schaduw.



Dus ik ben aangewezen op noodgrepen als zelfbruiners en bijna onzichtbare panty's. Die van Falke zien er op het plaatje juist heel raar en dik en glimmerig uit, het lijkt wel een legging. Zal eens in de winkel kijken of ze er daar beter uitzien.



Ik draag zelf trouwens vaak hold-ups, geen gedoe met afzakkende kruizen en randen in de taille.
Alle reacties Link kopieren
Ik zeg altijd, teveel zon is ongezond.

En opmerkingen erover trek ik me niets van aan.



Ik vind het belangrijker dat er goed verzorgde voeten onder zitten, ipv die kapotte ingescheurde hielen in een slippertje, met slecht geknipte nagels.

Daar zouden meer mensen zich druk over moeten maken, maar dat is natuurlijk een heel ander topic waard.
Alle reacties Link kopieren
galadriel schreef op 24 mei 2012 @ 18:18:

Ik zeg altijd, teveel zon is ongezond.

En opmerkingen erover trek ik me niets van aan.



Ik vind het belangrijker dat er goed verzorgde voeten onder zitten, ipv die kapotte ingescheurde hielen in een slippertje, met slecht geknipte nagels.

Daar zouden meer mensen zich druk over moeten maken, maar dat is natuurlijk een heel ander topic waard.




precies, dat die mensen daar niet aan denken!



Van die droge zolen O_O
Alle reacties Link kopieren
Ik denk dat genkie zich vergist en melanine bedoelt.
Gisteren vergeten dat het helpt om op de kleuren te letten die je draagt. Wit, zwart, beige en andere kleuren laten het witter lijken dan het is.

De meeste roodharigen hebben ook een bleke huid en dat vind ik helemaal niet lelijk.
Alle reacties Link kopieren
meissiemeissie schreef op 24 mei 2012 @ 11:52:



Buiten moet ik me met minimaal factor 30 insmeren anders verbrand ik levend na een kwartier.



Maar dan wordt je nog steeds wel bruin hoor

Ik heb een hele bleke huid, ben dan ook nog eens heel blond dus ik verbrand als je enkel al zon zegt X-D

Ik smeer standaard factor 30, met een beetje mazzel aan het einde van de zomer factor 20, maar ik heb echt wel een kleurtje hoor.



Veel naar buiten, ik pak mijn eerste kleurtje meestal in het voorjaar als ze zon nog niet zo fel is, en verder buiten sporten, dan gaat het hier een stuk harder (skeeleren, hardlopen, fietsen)
Luister nou maar gewoon naar wat ik zeg!
Alle reacties Link kopieren
Ik doe sinds enkele weken een Spray-tann. Egaal bruin worden zonder zon. Niet schadelijk voor de huid. Vanavond weer geweest en dus een week of 2 mooi bruin. Lekker gekleurd naar het strand!! Super!!
Alle reacties Link kopieren
Oh dat heb ik ook maar doe wel gewoon een korte broek aan want als ik zo rondkijk lopen er genoeg in de stad met net zo'n witte benen haha

Dan schaam ik me minder :)
Alle reacties Link kopieren
De aftersun van garnier geeft een mooi kleurtje. Het ergste wit is met 3x smeren veranderd naar een licht gouden kleurtje.
Alle reacties Link kopieren
Maja, welke kleur falke panty had jij?
Alle reacties Link kopieren
Uit mn hoofd: selina powder Daar heb ik er 2 van besteld dus ik hoop dat t klopt.
Alle reacties Link kopieren
Ah, fijn dat je nog antwoord (/t toevallig zag). Vind het altijd lastig de kleur te kiezen, heb namelijk echt een heel witte huid en t moet niet te chique staan (omdat ik verder niet zo heel netjes ben ;))
Alle reacties Link kopieren
Ik heb ze net binnen met de post. T is de kleur powder. Er zijn ook kousen van enzo. Ik heb ook hele witte benen maar ik heb al meerder keren de opmerking gehad dat je het echt amper ziet.
Alle reacties Link kopieren
Dove body glow. Bodylotion waar je huid geleidelijk iets kleur van krijgt. Ik vind het een natuurlijk resultaat geven.

Geeft niet af. Na 4 dagen smeren optimaal resultaat. Wel bijhouden anders wordt het vlekkerig.
Alle reacties Link kopieren
wat doet iedereen hier moeilijk

doe een licht bruine panty aan en het probleem is opgelost!
Ik heb me er nooit iets van aangetrokken, dan maar witte benen! Ze zijn toch al niet mooi omdat ik ook nog eens dikke enkels heb, dus waarom moeilijk doen?
Dit is al een oud topic maar toch...





Vorige week nog op de TV: Wit is het nieuwe bruin.



Ik loop gewoon met witte benen, maakt dat nu uit. Wij zijn nu eenmaal blanke mensen en bruin is eigenlijk gewoon niet gezond.
Alle reacties Link kopieren
Je benen laten spray tannen zodat je een mooi kleurtje hebt en dan met een hoge factor ik de zon!
Alle reacties Link kopieren
Als er van de week weer twee warme dagen zijn dan even weer met de benen in de zon hebben ze zo een kleurtje.

Vindt een heel bruin gezicht trouwens niet eens mooi meer.
Alle reacties Link kopieren
Koop een goede zelfbruiner, ik heb altijd prachtig bruine benen die van origine melkwit zijn.



Wat opties: zelfbruiner collistar (wat duurder, maar erg goed!), sublime bronze milk of spray van l'oreal of de doekje van de kruidvat. De doekjes zou ik in jou geval mee oppassen omdat je daar wat sneller vlekken mee krijgt als je heel licht bent. En heel belangrijk , goed scrubben!!
Alle reacties Link kopieren
Zelfde hier, ben van mezelf een bleekscheet eerste klas... En raar genoeg van gewoon de zon word ik niet bruin, en me benen al helemaal niet... ( Nu heb ik ook niet de rust om lekker in het zonnetje te blijven zitten )

Dus voor mij was er maar 1 oplossing, zonnebank..

Heb ze allemaal gehad van de lichtste tot de zwaarste, en ik eenmaal 1x onder de zwaarste begon ik wat te kleuren, ben daarna weer onder een lichtere gegaan, en heb eindelijk wat kleur..

Ook gebruik ik voor ik onder de zonnebank ga, een bescherm + snelbruinende creme in een, van de kruidvat..

Helpt super, dus misschien is het voor jou ook een oplossing onder de zonnebank tegaan, mits het natuurlijk financieel mogelijk is... En je hoeft echt niet iedere dag te gaan, eerste keren 2 x per week, dan 1x per week aanhouden..en als je eenmaal het pigment hebt kleur je vanzelf lekker bij in het zonnetje..
Niks van aantrekken hoor, dat ze zo wit zijn, en gewoon een korte rok of broek dragen.

Precies wat Dahlia al zegt, het is toch gewoon je huidskleur? Je zegt toch tegen een donkere vrouw ook niet: "Smeer jij eerst maar 's een middeltje op je benen dat ze niet zó donker zijn." Snap die adviezen van panty's en zelfsbruiners of cremes niet.
Ondersteboven (met je benen het hoogst) in de zon gaan zitten. Leg ze gewoon wat vaker iets hoger als je in de zon komt.

In de felle en stralende zon is het wit van de benen nog lichter. Het duurt trouwens ook 3 dagen voordat het pigment wordt aangemaakt. En glimlach naar andere vrouwen die ook met zulke witte benen lopen.

Ik kreeg van een oud vrouwtje al het advies om meer te gaan fietsen. Ik heb haar maar laten kletsen. Het is gewoon tussendoor veel te koud daarvoor. Maar zoveel mogelijk met het onderste deel van je benen in de zon gaan. Wel goed insmeren, want anders gaan ze er zo droog uitzien. Ja, en regelmatig scrubben zodat de dode huidcellen verwijderd worden. Zeker dan daarna insmeren. Wel beschermd de zon in gaan. Voor 10 tot 20 minuten is het niet echt nodig. Langer moet je toch echt smeren.
En de komende week krijgen we meer zon....



Had ook niet gezien dat het al oud was.
Alle reacties Link kopieren
Zelfbruiner opbrengen met tanning-glove (ná scrubben) geeft een heel mooi gelijkmatig resultaat. Ik heb de gel van l'oréal (nog van vorig jaar) gebruikt en nu benen waarvan het witte af is, maar die niet vakantiebruin zijn. Die glove van de week via bol.com besteld en ik ben er erg blij mee.

Dit is een oud topic. Het topic is daarom gesloten.
Maak een nieuw topic aan om verder praten over dit onderwerp.

Terug naar boven