Als ik echt boos ben dan...?

15-08-2014 16:33 65 berichten
Alle reacties Link kopieren
Als ik boos ben dan trek ik me even terug, denk even na over wat ik wil zeggen of hoe ik dat ga aanpakken.

Vooral als er met bedrijven wat misgaat blijf ik rustig en probeer een oplossing te zoeken.

Ik werk bij banken en loop voor processen mee en luister ik ook klant gesprekken af... niet normaal hoe mensen reageren!



Dus mijn vraag wat doen jullie?

Als ik echt boos ben dan...?

Totaal aantal stemmen: 8

Scheld ik ieder willekeurig persoon uit (25%)
Blijf ik rustig (50%)
Anders.. Licht toe (25%)
Er wordt hier meer gezogen dan in de gemiddelde pornofilm.
Het tegenovergestelde van wat jij beschrijft zo ongeveer?

Nouja het ligt wel aan de situatie en de betrokkenen uiteraard.
Alle reacties Link kopieren
Nooit op iemand anders mijn frustraties op reageren, hoe lastig dan ook. Tegenwoordig schijn je alles wat in je opkomt moeten zeggen. Heel jammer, ik doe daar niet aan mee en vermijd iedereen die zo is.
Alle reacties Link kopieren
Bij bedrijven wordt ik heel ijzig. Zal nooit gaan schelden, maar sarcasme en cynisme zijn me niet vreemd als bedrijven zich weer eens ergens proberen uit te lullen.



Bij persoonlijke relaties is het meer een houding van talk to the hand. Als je niet de moeite neemt om op een normale manier met me om te gaan (helaas heb ik drie van zulke droeftoeters in mijn familie), dan laat ik je gewoon lekker kletsen.
Alle reacties Link kopieren
Werk: dan trek ik me terug

Privé: dan ontplof ik.

Maar mij boos maken lukt niet snel.



Aanvulling:



Schelden doe ik niet, maar ik kan vloeken als een temeier
Alle reacties Link kopieren
Op werk loop ik weg en koel even af. Als ik echt boos ben in mijn privéleven moet ik meestal huilen. Gelukkig gebeurt dit niet vaak.
Some flies are too awesome for the wall
Alle reacties Link kopieren
Hangt er een beetje vanaf. Ik moet zeggen dat ik ook wel erg veel kan hebben. Maar ik ga mezelf niet terug trekken om te bedenken hoe ik iets ga brengen, als ik het breng breng ik het ook meteen omdat ik mijn emoties/adrenaline en frustraties nou eenmaal niet altijd aan de kant kan zetten om even te kunnen bedenken hoe ik het ga zeggen ....



Maar goed, hangt uiteraard ook wel af wat de situatie is ;)
Alle reacties Link kopieren
"flower2.0, 3 minuten geleden

Het tegenovergestelde van wat jij beschrijft zo ongeveer?

Nouja het ligt wel aan de situatie en de betrokkenen uiteraard."



Ik ook. Probeer wel rustig te blijven. Ga niet schelden ofzo. Maar ben wel heel duidelijk.

Ben sowieso een druk persoon.
All people have the right to stupidity. But some abuse the privilege.
Ik had laatst ook een issue bij de bank. Overduidelijk niet mijn fout. Bank zou 't oplossen. Bank belooft na 5 dagen meer info te geven. Echter geen info na 7 dagen, bellen gaat niet, moet per mail. De mail geeft aan dat ze binnen 2 dagen antwoord geven.

Dus ik naar kantoor, daar wilde ze me niet helpen. Het was onwil in combi met onkunde.

Dan word ik sarcastisch. Heel sarcastisch! "Mevrouw de procedure is dat kantoor medewerkers niet mogen bellen met de betreffende afdeling, u moet wachten." Nee u kunt mij helpen maar wil dit niet. "Nee mevrouw wij kunnen u niet helpen". Oh? Is het zo moeilijk om een paar cijfers in te toetsen op de telefoon?

Als ik hier kom voor het openen van een rekening word ik uitgenodigd in kantoor en krijg ik koffie. Nu ik na 8 weken nog steeds geen rekeningnummer heb moet ik maar aan de balie komen en word ik heel akelig behandeld! Klantenservice kennen jullie niet!!



Aargh! Ik zal nooit mijn stem verheffen of scheldwoorden gebruiken, maar laat wel weten dat ik gefrustreerd ben door hun handelen.
Ik begin te schelden en te vloeken en als je het nog erger maakt, dan breekt echt de pleuris uit. Ik maak dan alles stuk wat ik in mijn handen krijg. Ik haal vol uit met m'n vuisten.... Ik word niet snel boos, maar als ik boos wordt.... Berg je dan maar...
Ik weet het niet. Ik ben al jaren en jaren niet boos geworden. Ik word niet zo snel boos.
Beelicious: klachten op Twitter zetten helpt, en bedrijf/bank noemen. Uiteraard zonder vloekwoorden. Is misschien kinderachtig maar ik heb er goede ervaringen mee. Netjes en snel afgewikkeld plus openbaar excuus.
Alle reacties Link kopieren
Viavia, of je bent de smiley vergeten, of jouw bijdrage bevestigt mijn beeld van jou volkomen wat ik op grond van jouw eerdere postings al had.
Alle reacties Link kopieren
quote:verhuisd schreef op 15 augustus 2014 @ 16:52:

Beelicious: klachten op Twitter zetten helpt, en bedrijf/bank noemen. Uiteraard zonder vloekwoorden. Is misschien kinderachtig maar ik heb er goede ervaringen mee. Netjes en snel afgewikkeld plus openbaar excuus.Dat vind ik dus ook geen probleem, boos gefrustreerd prima. maar schelden tieren en geschreeuw? Net of dat helpt koel dan even af.
Er wordt hier meer gezogen dan in de gemiddelde pornofilm.
Alle reacties Link kopieren
Verhuisd: helpt FB ook?

Ik heb een akkefietje met mijn zorgverzekeraar. Die hebben voordat ik klant werd iets toegezegd waar ze -nu ik klant ben- op terugkomen en ik het komende half jaar de dupe van wordt.
Alle reacties Link kopieren
Ik blijf bij onbekenden netjes maar ijzig en wel duidelijk. Bij prive situaties beleefd maar héél duidelijk.



Ik ben geen leuke om boos mee te maken. Maar er moet heel wat gebeuren wil je mij boos krijgen.
Ik wordt een soort ijskoningin. Mijn emoties kun je dan slecht zien, ik uit mijn ergernis absoluut maar op een kille en harde manier.

Sinds ik zwanger ben kan ik dit echter in prive-situaties slechter, dan komen er soms tranen bij kijken, en daarover verbaas ik mezelf dan nog het meeste, want ik ben niet verdrietig, maar boos!



En ik kan bij instanties dan ook echt drammen als ze gaan draaien of uitvluchten verzinnen, en dan vraag ik ook gewoon om de leidinggevende van degene die mij niet kan of wil helpen. Daar ben ik trouwens sinds mijn zwangerschap gewoon hetzelfde als ervoor ; ijzig en kil en ik laat me niet afschepen.
Ik ben beroepsmatig eigenlijk alleen maar bezwaar aan het maken tegen van alles en nog wat. Ik laat me niet op de kast jagen. Meestal informeer ik heel erg vriendelijk waar ik een klacht over de procedure of werkwijze kan indienen en in het geval van deurwaarders laat ik meestal even het KBvG vallen, werkt ook als een tierelier!



Prive ben ik ook niet meer op de kast te jagen. Ik ben hard aan het nadenken wanneer ik voor het laatst écht kwaad was... en ik kan het me niet voor de geest halen. Ik ben best wel Zennnn volgens mij! Bedankt voor het topic, mijn dag is weer goed!
Alle reacties Link kopieren
Verschillend, bij een vreemde zal ik niet gaan janken, alleen razen, bij onmacht boosheid kan ik wel gaan janken. De laatste keer dat ik op straat ruzie kreeg was met iemand die mij een duw gaf. Die kreeg een smack in haar gezicht. Heb ik ruzie met man houd ik me in, ik heb nl kinderen.
Als tiener sloeg ik erop. Met groot plezier.

Daarna een periode de scherpe tong.

Nu bepaal ik in ieder geval zelf wat mij boos maakt en hoe boos ik wordt. Ben het eigenlijk zelden. Helaas huil ik er nu ineens soms van. Nog iets om aan te werken
Loop ik weg en rook een peuk.
Smijt ik iets door de kamer. Maar dat gebeurt echt heel heel zelden. En nooit bij instanties ofzo, daar word ik eigenlijk nooit boos.
quote:Noah_ schreef op 15 augustus 2014 @ 16:52:

Viavia, of je bent de smiley vergeten, of jouw bijdrage bevestigt mijn beeld van jou volkomen wat ik op grond van jouw eerdere postings al had.Geen smiley nodig. Dan is dat maar zo.....
Ik ben niet zo'n voorstander van klachten op FB vermelden. Dan gaat je achtertante zitten 'liken' en onbekenden commentaar geven vol met spelfouten
quote:Noah_ schreef op 15 augustus 2014 @ 16:52:

Viavia, of je bent de smiley vergeten, of jouw bijdrage bevestigt mijn beeld van jou volkomen wat ik op grond van jouw eerdere postings al had.Wie is u? Welke postings bedoel je dan?

Dit is een oud topic. Het topic is daarom gesloten.
Maak een nieuw topic aan om verder praten over dit onderwerp.

Terug naar boven