Eigen bordspel ontwerpen?

25-11-2009 15:16 19 berichten
Als cadeau wil ik een eigen Mens-erger-je-niet bord ganzenbord maken. Nu kan ik allerlei foto's uitknippen en op het bord plakken. Maar ik hoopte eigenlijk een bedrijf te vinden waar ik die foto's makkelijk online kan uploaden en waar dat dan op maat voor mij geprint wordt.



Natuurlijk kan ik ook een template gebruiken, maar dan moet ik het ook nog printen en lamineren. Ik zoek een makkelijker manier.



Ik kon alleen een Amerikaanse site vinden, maar daar was ik niet kapot van. Iemand een suggestie? Of bestaat het gewoon niet?
Alle reacties Link kopieren
Wat zoek je nu precies want dat is niet duidelijk uit de OP te halen..
heb van ganzenbord wel eens een soort template gevonden, van mens erger je niet weet ik het niet. Was overigens niet om digitaal iets te uploaden hoor, kon het slechts uitprinten. Ik heb zelf braaf zitten knippen en plakken, resultaat is erg leuk geworden maar het zag er wel erg zelfgemaakt uit. Kan juist wel de charme zijn natuurlijk, maar jij wil wat anders..



Ik weet niet of wat jij zoekt bestaat... zou met surprises maken wel een uitkomst zijn.



Ik lees mee of iemand t weet, succes ermee!
Alle reacties Link kopieren
quote:Flauwegeit schreef op 25 november 2009 @ 15:16:

Maar ik hoopte eigenlijk een bedrijf te vinden waar ik die foto's makkelijk online kan uploaden en waar dat dan op maat voor mij geprint wordt. Is toch best duidelijk, Schravelot?
Alle reacties Link kopieren
Voor mij niet dus. Je wil dus gewoon een kant-en-klaarspel met jou foto's dan, ofzo?
Juist, ik heb nog eens goed gekeken, ik bedoel natuurlijk GANZENBORD. Duh. Nana76, waar heb jij die template gevonden? Zelf knutselen is optie twee.



Ik heb zelf nog even stevig door gegoogled en deze site gevonden. Precies wat ik zoek, maar wel ontzettend duur. 75 euro en dan heb je 19 vakjes op maat. Ik wil alle vakjes op maat.
Alle reacties Link kopieren
Ik heb wel eens een bordspel gezien bij zo'n internetbedrijf waar je ook je foto's op mokken, muismatten, kalenders, sleutelhangers etc kunt laten zetten. Misschien daar op zoeken omdat ze het net weer anders noemen dan jouw zoektermen?
Ik heb geen wespentaille, ik heb een bijenrompje
haha, wilde net dezelfde website posten die jij ook al had gevonden... ga even kijken of ik dat template nog kan vinden.. heb het toen gewoon met wat google werk gevonden, er stonden toen veel voorbeelden op Google, van andere particulieren, van scholen, echt vanalles. Kan ook leuk zijn voor ideeen voor vragen/opdrachten, aanpassing van spelregels etc...dus misschien ook zelf even googlen.
deze heb ik volgens mij gebruikt. Google op ganzenbord maken en je krijgt legio voorbeelden te zien!
quote:Schravelvot schreef op 25 november 2009 @ 16:03:

Voor mij niet dus. Je wil dus gewoon een kant-en-klaarspel met jou foto's dan, ofzo?

Inderdaad!



Nana76: dat is een hele goede. Ik denk dat ik die ga gebruiken om zelf te knutselen.
Alle reacties Link kopieren
Is memory van je eigen foto's misschien iets?



Of moet het echt iets met opdrachten a-la Ganzenbord zijn?
Ik heb geen wespentaille, ik heb een bijenrompje
Alle reacties Link kopieren
Zelf maken is ook best goed te doen. Ik wel eens met een vriendengroep spellen gemaakt als huwelijkscadeau. Op die manier hebben we wel eens Kolonisten van Katan en Munchkin gemaakt. Zelf kregen mijn man en ik een Machiavelli spel met op ons aangepaste kaarten. Echt heel leuk!
@Himalaya: Het hoeft niet perse ganzenbord te zijn, maar die leek me het makkelijkst. Die memory zag er goed uit, maar ik moet nog meer foto's kwijt. Misschien kan ik twee dozen laten maken. Ook een optie.



@Sientje 2: Hoe heb jij die kolonisten van Katan gemaakt?
idee: Ik had de opdrachten aangepast (dus niet helemaal de standaard spelregels aangehouden) en deze steeds in een soort van "wolkjes" op het bord geplakt. Ideetje?
Alle reacties Link kopieren
Ik heb zelf ooit een ganzenbord gemaakt op stuk wit karton. Een groot spiraal met gekleurde vakjes, ingekleurd met dikke stift. Zelfverzonnen opdrachten en quizvragen op kaartjes geypt. Ronde vakjes een opdracht, vraagtekens een quizvraag. Ook met een "put", "gevangenis" etc, maar dan aangepast aan de groep. Bijv. autopech op de A16: 2 beurten overslaan, een verzopen vakantie in Luxemburg: 5 punten achteruit, winst in het casino, 5 punten vooruit. Zag er duidelijk zelfgemaakt uit (was vóór het digitale tijdperk), maar was een groot succes.
laat je nog weten hoe/wat het geworden is?
Alle reacties Link kopieren
Ik ben wel eens een site tegengekomen waar je kwartetspellen op maat kan maken: www.kwartetcadeau.nl, dan kun je wel redelijk veel foto's gebruiken!



Succes!
Alle reacties Link kopieren
Ik weet niet meer precies hoe we Kolonisten hadden gemaakt we waren met een grote groep en het is alweer een tijdje geleden. Iedereen moest een paar landtegels en kaartjes en er was een persoon die de spelregels schreef en de 'regie' had.
Ik heb besloten om voor het memoryspel te gaan. Dan hoef ik niet zelf te knutselen. Ik ben zo'n type die bijna gezakt is voor de kleuterschool. Heel erg bedankt voor de tips. Nu kan ik weer verder met mijn leven

Dit is een oud topic. Het topic is daarom gesloten.
Maak een nieuw topic aan om verder praten over dit onderwerp.

Terug naar boven