Forummer van de maand

20-02-2012 15:00 3276 berichten
Alle reacties Link kopieren
Van de tijd dat ik hier alleen meelas, weet ik dat er ooit een verkiezing is van "forummer van de maand".



Zou het niet aardig zijn om zoiets te herintroduceren? Het kan ook een variant zijn, zoals een soort sterrensysteem of ranking per poster. Of een team van een of twee of drie forum-aanvoerders. Of een poster van het jaar.



Los van hoe het precies wordt uitgewerkt (via zelfnominering, via nominering door anderen, door het aantal posts, etc.), zie ik de volgende voordelen:



1. Het geeft een incentive voor posters om goede, inhoudelijke bijdragen te plaatsen (in plaats van anderen af te zeiken of off-topic te gaan).



2. Nieuwe posters weten meteen wie een beetje de gerespecteerde/belangrijke posters zijn. Als een meisje bijvoorbeeld met een probleem zit en twee reacties krijgt (een van een viva-autoriteit en iemand met minder gezag), dan weet je beter hoe je die adviezen moet wegen/beoordelen dan wanneer je blijft zitten met een 1-1 gelijkspel.
Alle reacties Link kopieren
quote:nerd_ schreef op 02 maart 2012 @ 20:04:

Hm...overal tsunami's..



Moet gelooof ik ook even langs bij de Mod's, om te vragen of je al mag hengelenJij eet je visje toch altijd uit blik, met appelmoes..?
Motto... hummmmm, op mijn i-pad zie ik dr helemaal niets van. Ooit had ik dr ook één, toch? * horen jullie mijn harsens al kraken? *
.
.
Ik durf te wedden dat met de huidige terugkeer van gedoogden er een interessante verkiezing kan komen! Mijn motto is iig weer zo goed als compleet.
.
.
Ligt het aan mij of is heeft het topic idd witte pagina's??
Wervelend iets? Ik ben zelf lekker wervelend, dat scheelt
.
Hoorde ik daar my middle name: worst?
.
Alle reacties Link kopieren
Shalimar, 16 minuten geleden

Acy? I see...



That's me!



Dichtkunst hier op t maand topic.
Iets k(r)okets ook goed in combie met sjiek?
quote:martin81 schreef op 02 maart 2012 @ 18:13:

We zitten op 111 bladzijden.



Wat mij betreft sluiten we deze discussie. Ik heb me lang en breed bewezen.



Wat mij betreft sluiten we niks. Heb ik eindelijk een leuk kletstopic gevonden waar iedereen gewoon zonder geëmmer vrijelijk in en uit kan waaien, wil jij het weer sluiten omdat we per ongeluk een klein beetje off-topic gaan af en toe. Tssss.



En om toch nog enigszins on-topic te blijven: wát heb je dan precies bewezen? Dat je in staat bent een topic te bakken dat wellicht deel 2 gaat halen? Laat ik je uit de droom helpen: dat is niet te danken aan jouw genie, dat is toeval.
Vannacht? Als in zzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzztime?
Nu zie ik alles weer gedrukt staan, zoals het moet. Goddank, ik vreesde al spontaan kleurenblank te zijn geworden.
Haij Acy!
.
Groentsoepje: verdraaid, ik was ook off topic terwijl ik on topic moest zijn off zo.
.
nerd_: als rasechte Leeuwin ben ik dol op sjiek in het kwadraat, maar a la...
Jaaaa, een wervelende tsunami-orkaan!
.
Lelieblank, dat dan weer wel...

Dit is een oud topic. Het topic is daarom gesloten.
Maak een nieuw topic aan om verder praten over dit onderwerp.

Terug naar boven