Je mooiste boek
zondag 9 november 2025 om 19:36
Ik vind het eigenlijk heel knap dat iemand een boek weet te schrijven wat je als lezer dus óf echt helemaal het einde vindt óf echt vreselijk. Er zijn eigenlijk geen ‘zo zo’ recensies. Best een talentEenbeetjevanditendat schreef: ↑09-11-2025 16:23Ik ben in de herfstvakantie wéér begonnen aan “een klein leven” omdat mijn vriendin zegt dat het het mooiste boek is wat ze ooit gelezen heeft. Poging 3 en ik ben weer gestopt. Het spreekt me niet aan. Grappig te lezen hier dat jullie recensies ook zo wisselend zijn.
maandag 10 november 2025 om 06:24
maandag 10 november 2025 om 19:43
Mee eens.Jemoederheethenk6 schreef: ↑10-11-2025 06:24Wat ik alleen jammer vind is dat de laatste 2 boeken niet meer in Nederland afspelen. Dat was juist zo leuk, die Nederlandse nuchtere omgeving.
De grote charme van Hex vond ik dat het zich in een doodgewoon Nederlands dorp afspeelt. Maar ik snap het wel, met al het internationale succes.
Maar goed, on topic: Mijn allerfavorietste boek is toch wel A long way to a small angry planet van Becky Chambers.
Soort van cozy SF.
Morrigan Crow, net zo leuk als Harry Potter.
Om te kunnen reageren moet je ingelogd zijn
Al een account? Log dan hier in