Napraattopic 10

24-11-2014 10:04 3107 berichten
Alle reacties Link kopieren
Beste forummers,



Omdat we jullie de mogelijkheid willen geven om na te praten over dingen die op het forum gebeuren hebben we dit topic geopend. Helaas blijkt na een aantal weken proefdraaien dat dit toch niet gaat op de gehoopte manier en daarom zullen er vanaf nu strengere regels gelden in dit topic.



Wat is Napraten?

In het napraattopic kun je samen met de andere forummers napraten over gebeurtenissen op het forum.



Wat mag:

- Bans bespreken Bantopic

- Beleid bespreken

- Trolhinten* (mits dit op normale wijze gebeurt, en dit niet resulteert in een trollenjacht of het verpesten van het betreffende topic)

- Stoom afblazen/ offtopic kletsen* (mits dit op normale wijze gebeurt, en niet zorgt voor onrust op het forum)



*Deze privileges kunnen op ieder moment worden ingetrokken.



Wat mag niet:

Alles dat in overtreding is met de huisregels.



- Het bashen van het moderatorteam en andere gebruikers.

- Hinten en hengelen naar eerdere nicks.

- Het openbaar maken van persoonlijke gegevens, zoals naam, adres, woonplaats of andere privacygevoelige informatie, Ook het dreigen met het openbaar maken van deze informatie is niet toegestaan.

- Het uitvechten van privé-vetes.



Dit soort gedrag accepteren we niet en kan direct, zonder waarschuwing vooraf, resulteren in een (permanente) ban. Of er sprake is van een overtreding die leidt tot een permanente ban is ter beoordeling van de Community Manager en hier wordt niet verder over gediscussieerd.



Kritiek op ons forumbeleid mag absoluut, mits dit binnen de fatsoengrenzen gebeurt die wij redelijk achten. Mocht het toch buiten deze fatsoengrenzen komen, behouden de Junioren, Moderators en de Community Manager het recht om de betreffende reacties zonder reden van opgaaf te verwijderen, de napraat (tijdelijk) te sluiten en direct een ban van een week toe te kennen aan de betreffende forummer(s).



De moderators gaan niet in discussie op dit topic en als er dingen zijn die jullie onder de aandacht willen brengen, of als je een reactie wilt over een ban, beleid of moderatie, staf dan je posting of stuur een mailtje naar forum@viva.nl.



Net als bij Het Bantopic behoudt het moderatorteam het recht om bij misdragingen het topic offline te halen en het bestaan van dit topic te beëindigen.



Met vriendelijke groet,

Community Manager Viva

"I'm busy holding myself together with tape and glue", dr. Miranda Bailey.
Alle reacties Link kopieren
quote:StoraHuntur schreef op 30 november 2014 @ 22:03:

[...]



Echt? Maar dan is het toch veel makkelijker.Dan nog vind ik 56 echt heel knap. de 11 (of 12) van Huib niet zo.
Alle reacties Link kopieren
quote:MrsStanleyWalker schreef op 30 november 2014 @ 22:07:

[...]









Echt niet. Je hebt vast een tweede nick nu en zit al bij het minnaarstopic mee te schrijven. Dit dus
Zou ik Gawiene nooit aandoen.
quote:StoraHuntur schreef op 30 november 2014 @ 22:11:

Zou ik Gawiene nooit aandoen.Gawina is tof!
Trouwens Stoor weet jij wat Flurbieprufen is? (of ben je tijdens de reclame weggezapt voor een koude douche?)
Alle reacties Link kopieren
quote:StoraHuntur schreef op 30 november 2014 @ 22:11:

Zou ik Gawiene nooit aandoen.Ja, ja. Als we hier van iedereen die vreemd gaat een tientje zouden krijgen, zouden we meer ophalen dan giro 555 en giro 666 bij elkaar.
You know how I know? Because I reeaally think so!
muhahahaha
quote:GrumpyCat1983 schreef op 30 november 2014 @ 22:13:

Trouwens Stoor weet jij wat Flurbieprufen is? (of ben je tijdens de reclame weggezapt voor een koude douche?)Nee, gemist, zat even te zwijmelen bij een still.
Alle reacties Link kopieren
Ik ben het meest benieuwd naar het eindpleidooi van Huibie
HAAAA FOUT FOUT lekker voor je KUTKIND
Hahahaha, Bente had er maar 27!
Alle reacties Link kopieren
Toch beter dan die andere.
Ouwe tang, verveel je je soms? Zoek eens een andere hobby dan mensen op dit forum af te zeiken, graftak!
Alle reacties Link kopieren
Wat kijkt die ene eng naar mathijs.. die jongen

Ik zeg crazy eyes!
Lekker lekker puh en Mathijs gaat als een stoomtrein door die shizzle heen! OOO mijn stiefzoon volle closeup AAAHH
Godskanonnen, míjn Mathijs hè
quote:Amaqanda schreef op 30 november 2014 @ 22:17:

Wat kijkt die ene eng naar mathijs.. die jongen

Ik zeg crazy eyes!Komt door zijn bril...bij hoge plus sterktes vervormt je oog net zoals bij een vergrootglas. Bert van der Veer heeft dat ook heel erg door zijn bril.
Alle reacties Link kopieren
quote:GrumpyCat1983 schreef op 30 november 2014 @ 22:18:

[...]





Komt door zijn bril...bij hoge plus sterktes vervormt je oog net zoals bij een vergrootglas. Bert van der Veer heeft dat ook heel erg door zijn bril.Die bastiaan heeft geen bril op toch?
Ha, je zit gewoon vol in beeld!
Alle reacties Link kopieren
Wat was er nog maar weer zo raar in deze ronde Grumpy?
Ouwe tang, verveel je je soms? Zoek eens een andere hobby dan mensen op dit forum af te zeiken, graftak!
Alle reacties Link kopieren
quote:GrumpyCat1983 schreef op 30 november 2014 @ 22:18:

[...]





Komt door zijn bril...bij hoge plus sterktes vervormt je oog net zoals bij een vergrootglas. Bert van der Veer heeft dat ook heel erg door zijn bril.Huh, die doet toch niet mee?
En ik ontdekte iets, bitterder dan de dood: de vrouw, die een valstrik is en wier hart een net is en wier handen boeien zijn.
quote:Amaqanda schreef op 30 november 2014 @ 22:20:

[...]





Die bastiaan heeft geen bril op toch?Oh dacht dat je Mathijs aan t dissen was
Alle reacties Link kopieren
Wel een heerlijk kinderlijke oplossing voor een probleem.
quote:harry13 schreef op 30 november 2014 @ 22:21:

[...]





Huh, die doet toch niet mee?Nee duh als voorbeeld natuurlijk LOL LOL
Alle reacties Link kopieren
Uit t asiel neem ik aan?
soms zou een chat idd fijn zijn.

over een half kwartiertje is het wel over denk?

Dit is een oud topic. Het topic is daarom gesloten.
Maak een nieuw topic aan om verder praten over dit onderwerp.

Terug naar boven