Verslag houten omslag

27-09-2016 14:23 17 berichten
Voor de googlewonders onder ons:



In mijn zoektocht naar een origineel stageverslag kwam ik het volgende tegen:



https://www.behance.net/gallery/UXUS-Portfolio/697147



Ik heb gezocht naar waar ik dit in Nederland kan laten maken/drukken, maar kom er tot noch toe niet uit.

Iemand die dit wel voor mij kan vinden?
Alle reacties Link kopieren
Wat ik zou doen: gewoon laten inbinden met een dik (geplastificeerd?) kaft en linnen lijmrug (dat kan elke copyshop), en dan zelf een paar plaatjes superdun hout halen bij een hobbywinkel en er op lijmen. Dat is niet de allermooiste oplossing, maar wel veel goedkoper.



Lasergravure op hout kunnen ze vaak bij kookwinkels e.d., daar branden ze je logo in een snijplank. In Amsterdam kun je ook bij de local goods store in de hallen langs.
Anarchie is leuk, maar je blijft van mijn kaas af
Alle reacties Link kopieren
Misschien zelf proberen: https://www.photogifts.nl/zelf-een-foto-op-hout-maken/
Zelf een foto op hout maken heb ik inderdaad al een keer gedaan.



Nadeel is dat ik zo'n perfectionist/pietje precies ben, dat ik niet tevreden ben met zelf in elkaar geknutseld spul.

Ik wil ze op school laten zien dat ik het inderdaad waard was om het 3e en 4e jaar te combineren en wil echt wat moois leveren. En dan gaat me dat met zelf in elkaar geknutseld spul niet lukken. En zeker in mijn richting (grafisch ontwerp) vind ik dat niet echt kunnen :')
Alle reacties Link kopieren
quote:ducktape schreef op 27 september 2016 @ 14:47:

Zelf een foto op hout maken heb ik inderdaad al een keer gedaan.



Nadeel is dat ik zo'n perfectionist/pietje precies ben, dat ik niet tevreden ben met zelf in elkaar geknutseld spul.

Ik wil ze op school laten zien dat ik het inderdaad waard was om het 3e en 4e jaar te combineren en wil echt wat moois leveren. En dan gaat me dat met zelf in elkaar geknutseld spul niet lukken. En zeker in mijn richting (grafisch ontwerp) vind ik dat niet echt kunnen :')Als je goed naar de door jou geplaatste foto kijkt zie je dat het houten dunne plaatje op de originele kaft geplakt zit. Dat kun je dus prima zelf.
Alle reacties Link kopieren
Dat hangt nogal van je knutselcapaciteiten af. Ik heb heel wat mensen met de hand heel wat mooier werk zien afleveren als de gemiddelde drukker kan.



Anders zou ik een ouderwetse boekbinder opzoeken. Die binden heel veel in in hout (leren omslagen hebben meestal houten ondergrond). Lasergravure op het hout kan zoals gezegd bijna overal.
Anarchie is leuk, maar je blijft van mijn kaas af
Alle reacties Link kopieren
http://www.instructables.com/id/Wooden-Book-Cover/
Alle reacties Link kopieren
https://www.youtube.com/watch?v=eTL2osTVwNk
Hij kan het zeker: http://www.elbel-libro.com/

En anders kan hij je vertellen hoe je het zelf moet doen. Aardige vent, vakman en een perfectionist.
Alle reacties Link kopieren
http://www.boekenlegger.nl/pages/dienst ... ndwerk.php
Anarchie is leuk, maar je blijft van mijn kaas af
Bedankt voor zover! Heb er ook weer wat inspiratie bij voor hoe het ook anders kan en wat iets beter zelf te maken is.

Voor andere ideeën/websites sta ik alsnog open :')
Alle reacties Link kopieren
Heb je op jouw opleiding geen boekbinden gehad? Anders zeker een aanrader om zelf een keer een cursus te doen.
De zee is groen
quote:groenogig_monster schreef op 27 september 2016 @ 16:31:

Heb je op jouw opleiding geen boekbinden gehad? Anders zeker een aanrader om zelf een keer een cursus te doen.Nope.. de opleiding is echt nagenoeg digitaal.. Pen en papier komt er nauwelijks nog aan te pas. Was inderdaad een leuke aanvulling geweest. Ook naar een drukkerij oid was een leuk uitstapje geweest!
Alle reacties Link kopieren
Totaal niet wat je vraagt, maar ik vind het wel echt super mooi!!!
If you can dream it, you can do it.
Alle reacties Link kopieren
Je voorbeeld bedoel ik
If you can dream it, you can do it.
quote:mel.nl schreef op 27 september 2016 @ 17:43:

Totaal niet wat je vraagt, maar ik vind het wel echt super mooi!!!Ja, nou, dat vind ik dus ook. En eigenlijk wil ik nu alleen nog maar dat uit mijn voorbeeld als stageverslag!
Alle reacties Link kopieren
Bij ons is er een soort sociale werkplaats waar ze ook veel van dit soort dingen met verstandelijk gehandicapten doen, ook in opdracht

Dit is een oud topic. Het topic is daarom gesloten.
Maak een nieuw topic aan om verder praten over dit onderwerp.

Terug naar boven