zondag date! wat te doen!? HEEEEET

17-08-2012 19:01 37 berichten
Alle reacties Link kopieren
Hallo!!!



Komende zondag heb ik voor de vierde keer een date met een leuke jongen! We hebben al samen gegeten, gedronken, film gekeken enz. we willen nu graag samen een dagje weg. MAAR wat ga je doen met dit hete weer?? Vind t strand wel leuk maar niet als het super super druk is...!



Wie heeft er een leuk idee?! idee voor activiteit? of misschien een rustig strandje?? Let me know!!



Thnxx
Alle reacties Link kopieren
Een solextoer gaan maken en dan lekker picknicken onderweg.

Een paar jaar terug heb ik dat gedaan op een snikhete dag. Iedereen lag voor pampus, maar op die solex zat je lekker in de wind, zonder dat je je moest inspannen (zoals op de fiets). Was echt heerlijk.
Tochtje Binnendieze? Weet je zeker dat het wel lekker koel is , tenzij je echt lekker in de zon wil zitten. Of anders gewoon idd een water opzoeken. Pettelaarplas bijv.?



Ik zit aan de aan de keerzijde: nl. date verzetten vanwege het mooie weer. Ik ben 10x liever thuis bij mijn zwembad in bikini dan op een terras (1e date).
Idd bootje huren en een picknick mand mee, hoe romantisch!
quote:Dibbes1 schreef op 17 augustus 2012 @ 19:42:

Tochtje Binnendieze? Weet je zeker dat het wel lekker koel is , tenzij je echt lekker in de zon wil zitten. Of anders gewoon idd een water opzoeken. Pettelaarplas bijv.?



Ik zit aan de aan de keerzijde: nl. date verzetten vanwege het mooie weer. Ik ben 10x liever thuis bij mijn zwembad in bikini dan op een terras (1e date).Waarom spreek je niet in de avond af, voor een drankje op een terras? Eerste date hoeft natuurlijk niet uren te duren.
Het is de 4de date toch?
quote:Yvonne77 schreef op 17 augustus 2012 @ 19:56:

Het is de 4de date toch?Ow dit was offtopic voor iemand anders, die vertelde in een dubio te zitten of zij haar eerste date afzegt of niet.
Alle reacties Link kopieren
Boottochtje in Giethoorn, of inderdaad lekker naar het strand, s avonds lekker hapje eten in een strandtent en de zon zien ondergaan....
Alle reacties Link kopieren
quote:jo12345 schreef op 17 augustus 2012 @ 19:11:

Nederland heeft een paar honderd kilometer strand.

Slechts tien kilometer is vol, op de allerdrukste dagen. Een kwestie van naar een minder bekende plaats gaan en een stuk lopen over het strand.

Bijvoorbeeld Ter Heijde, Monster, Ijmuiden, Castricum, Egmond.



En zo'n beetje alle stranden in Zeeland behalve een paar



Castricum mag dan een minder bekende plaats zijn, maar zondag jl waren om 13.30 alle parkeerplaatsen vol.Van Bakkum naar het strand lopen (2 kilometer) is ook geen pretje.

En Egmond kan je ook wel vergeten met dit weer.Alle parkeerplaatsen zullen bezet zijn.
quote:cm_89 schreef op 17 augustus 2012 @ 19:54:

[...]





Waarom spreek je niet in de avond af, voor een drankje op een terras? Eerste date hoeft natuurlijk niet uren te duren.Ja, als ik geen kind had gehad, was dat een optie geweest. Overdag is wat makkelijker aangezien hij dan aan het spelen is, 's avonds komt er, in mijn geval, áltijd een oppas bij kijken en dat wilde ik dit keer eens 'voorkomen'. Dat klinkt lulliger overigens dan dat ik het bedoel.
Alle reacties Link kopieren
Zwemmen!!
quote:Plein18 schreef op 17 augustus 2012 @ 20:12:

[...]





Castricum mag dan een minder bekende plaats zijn, maar zondag jl waren om 13.30 alle parkeerplaatsen vol.Van Bakkum naar het strand lopen (2 kilometer) is ook geen pretje.

En Egmond kan je ook wel vergeten met dit weer.Alle parkeerplaatsen zullen bezet zijn.IJmuiden zou ik ook niet proberen.
En TO, wat gaat het worden?

Dit is een oud topic. Het topic is daarom gesloten.
Maak een nieuw topic aan om verder praten over dit onderwerp.

Terug naar boven