Camping Duitsland met (overdekt) zwembad

02-11-2025 15:04 27 berichten
Alle reacties Link kopieren Quote
ik heb hier al diverse keren goede tips gehad voor campings in Frankrijk en Italië, dus ik probeer het opnieuw.

Duitsland deze keer! We zijn al diverse keren in Duitsland op vakantie geweest naar campings, maar het blijft een crime. Campings zoals in Frankrijk, Italië en Spanje met veel faciliteiten en een waterpark etc zijn er niet. Heel vaak mag je gebruik maken van het gemeentezwembad, nog vaker is er gewoon helemaal geen zwembad aanwezig. Ik zit nu alweer dagen te zoeken, maar vind niet het pareltje dat we zoeken.

Eisen :
-Zwembad, liefst overdekt en/of verwarmd. Zou leuk zijn als er een glijbaan of duikplank of zo in zit, iets uitgebreider dan alleen een rechthoek zeg maar (er gaan 2 pubers mee)
- ruime plaatsen, minimaal 100m2
- max 400km vanaf Utrecht
-iets te doen in de omgeving, liefst een pretpark in de buurt.
- goede review score
- gemoedelijke camping, geen open vlakte met alle caravans door elkaar. Liefst leuke laantjes met bomen voor schaduw. Dit dus absoluut niet :

Afbeelding

Ik heb zelf camping in der enz gevonden. Die voldoet eigenlijk aan alle eisen, behalve de omgeving. Ik ken de omgeving daar, er is niet zo heel veel te doen voor ons helaas. Wij zijn niet van de grotten bezoeken (heb je er 1 gezien, dan ken je ze allemaal) en natuurwandelingen. Er ligt 1 klein (en duur voor wat je krijgt) pretpark in de buurt, maar dat is niet aantrekkelijk voor pubers. Ik zocht meer in de omgeving van Winterberg of richting Phantasialand, maar daar kan ik weinig vinden wat aan onze wensen voldoet. Ik hoop dus eigenlijk dat iemand hier DE tip heeft!
Het is maar voor een dag of 10, dus vandaar niet te ver vanaf Utrecht.
Alle reacties Link kopieren Quote
Irregular_Choice schreef:
07-11-2025 16:14
Ik onthou hem! Is wel echt heel dicht bij waar mijn ouders hebben gewoond en we al 18 jaar komen 😁 de plekken in het midden zijn voor toeristen, is wel wat kaal zo op het oog. En vrij veel vaste plaatsen. En zoals zo vaak weer de stroom a 60 cent per kWh. Dat is ook zo typisch Duits 😆
Ja dat is echt typisch. Ik vind dat zelf ook niks, gewoon duidelijk wat je betaalt en geen rekening achteraf.
Alle reacties Link kopieren Quote
Schelp1234 schreef:
07-11-2025 16:36
Ja dat is echt typisch. Ik vind dat zelf ook niks, gewoon duidelijk wat je betaalt en geen rekening achteraf.
Inderdaad, dat heb ik zelf ook liever ;) al hebben we in Italië een camping gehad met een soort hotel-systeem. Alles wat je daar at en dronk, ging op rekening. Super handig, want geen portemonnee nodig en dochter kon zelf ook gewoon een ijsje halen enz. Alleen die rekening achteraf hè 🤣 Wij hadden wel ook mee gedaan met de pizza-avond en een brunch. En we waren daar ook een avond a la carte gaan eten. Ruim €450,- nog even aftikken haha! Maar dan hou je er wel rekening mee natuurlijk.

Gebruikersavatar
Anonymous
Om te kunnen reageren moet je ingelogd zijn

Terug naar boven