Campings met pubers in Engeland/Cornwall

16-11-2025 16:58 2 berichten
Alle reacties Link kopieren Quote
Hallo allemaal,
Komende zomer hebben we het plan om van Calais naar Engeland over te steken. Londen is geregeld. Daarna zouden we graag nog een dag of 10 naar Cornwall gaan met onze zoon van 16. Onze oudste gaat voor het eerst niet meer mee. Afgelopen jaren zijn we met het gezin 'overzees' op vakantie geweest (niet of nauwelijks in contact met anderen).
We denken dat het voor zoon leuker is om naar een camping te gaan dan ergens een 'cottage in the middle of nowhere'. Maar waar zijn die te vinden? De sites van pitchup en holiday park ken ik.
Hebben jullie ervaring met campings in Cornwall waar (ook Nederlandse) pubers komen? Zoon is geen puber van 's avonds mooi maken, achter de meisjes aan, drank of voetballen. Hij houdt wel van contacten, houdt erg van techniek en scoutingachtige activiteiten. Tafeltennis op de camping vindt hij ook erg leuk.

Ook tips voor een leuke camping met Nederlandse pubers in Normandië zijn welkom. Want hoewel we graag naar Cornwall zouden gaan, is het geen must. Als we denken dat we het leuker gaan hebben in b.v. Normandië is het ook een serieuze optie.
Bedankt voor jullie tips!
Alle reacties Link kopieren Quote
Spreekt hij een beetje Engels? Want er zijn niet speciaal campings met veel Nederlanders (zoals in Frankrijk). Vooral veel Engelsen op de camping

Gebruikersavatar
Anonymous
Om te kunnen reageren moet je ingelogd zijn

Terug naar boven