Op vakantie met kerst

08-05-2022 20:44 27 berichten
Ja je kan er alvast maar vroeg bij zijn ;)

We hebben dit jaar geen zin in verplichtingen en dingen regelen met familie, dus we bedachten (ik en partner), laten we eens weggaan met de kerst. Nu heb ik geen idee hoe praktisch dat eigenlijk is? Is het dan overal heel druk (of juist niet, want iedereen is thuis met familie) zijn er dingen dicht, is ergens verblijven en eten extra duur?
En ja, ik snap dat dat helemaal aan de bestemming ligt. Dingen als Londen, Parijs, etc, zijn we niet van plan, dat lijkt me tijdens de kerstdagen allemaal te duur/druk/hectisch. Maar wat dan wel? We willen binnen Europa blijven. Het hoeft niet per se een zonbestemming te zijn, want we zijn daar geen echte liefhebbers van.

Wie heeft er ervaring met op vakantie zijn tijdens de kerstdagen en hoe beviel dat in de praktijk?
Alle reacties Link kopieren
OliveHoover schreef:
08-05-2022 20:57
Edinburgh staat bijvoorbeeld al een tijdje op onze bucketlist. Maar heb geen flauw idee hoe het daar is op kerstavond, Eerste Kerstdag, Tweede Kerstdag. Misschien wel uitgestorven, alles dicht, of juist alles vol? (ruim van tevoren dingen regelen is voor ons geen probleem, maar toch).
Wij zijn hier in 2019 geweest met kerst. Heerlijk geen kerstverplichtingen. We waren met dochter (toen 7 jaar). Uit eten op eerste kerstdag moet je vooraf reserveren. Volgens mij waren musea eerste kerstdag dicht. In het kasteel waren lichtprojecties en er was ook iets met lichtjes in een tuin. (Die laatste zijn we uiteindelijk niet geweest). We hadden een b&b in het centrum en zij hebben ons tips gegeven over uit eten met kerst dat kindvriendelijk was.
Alle reacties Link kopieren
lilalinda schreef:
08-05-2022 22:09
Die worden voor kerst afgebroken
O…
Dan Antwerpen, daar staat de kerstmarkt tot na oudjaar.

Dit is een oud topic. Het topic is daarom gesloten.
Maak een nieuw topic aan om verder praten over dit onderwerp.

Terug naar boven