Verlichting bij de tent

16-07-2014 22:41 36 berichten
*camping-newby-alarm*



Ik ga voor de tweede keer kamperen. Met de naderende vakantie, heb ik toch een vraag. Ik lees nogal graag 's avonds, maar het licht was vorig jaar toch niet heel optimaal. Ook niet als je een spelletje doet. Aangezien wij zaterdag naar Obelink gaan, vroeg ik mij af wat jullie qua verlichting gebruiken? wij dus een lamp en twee waxinelichtjes, maar heb liever dus een groter licht/vuur in plaats van de waxinelichtjes...
Alle reacties Link kopieren
Bij obelink hebben ze twee klemspotjes die je aan tentstok klemt en apart van elkaar kan richten. Heb je wel stroom voor nodig, zijn erg handig.
Wij hebben alleen 'gezellige' lampjes. Ik vind er niks aan, die ongezellige campingbouwlampen. Zo sfeerloos. We hebben o.a. solarlampjes buiten aan de tent hangen (Ikea) en binnen hebben we een hanglamp, dimbare ledlamp en kaarsjes.
Oh kijk, das handig Madeliev. Sowieso wel handige tips! Ik herinner mij ineens vorig jaar. Iemand had een grote schaal met daar in één dikke lont. Het ding vlamde enorm en er kwam echt veel licht vandaan. Weet iemand wat ik bedoel?



Ik heb overigens bij hema zo'n dikke stompkaars gezien met drie lontjes. Is dat ook wat? Of stelt dat qua licht niet zoveel voor?
Alle reacties Link kopieren
Wij hebben nu een staaf-ledlampje.

4 ledjes in een behuizing. Je kan hem in een voetje neerzetten, je kan hem met een stukje klittenband en een oogje ophangen in de tent. Wordt niet warm, geen elektriciteit nodig en heel makkelijk op te bergen.



En voor de muggen in Italie een waxinelichthouder gekocht met antimug strips die verwarmt worden. Die houden de muggen keurig op afstand.
Bekijk de dingen eens van een positieve kant
Waar ga je heen in Italie, Kira?
Alle reacties Link kopieren
Dit jaar waarschijnlijk richting Comomeer of Lago Magiorre.

Ligt aan de weersverwachting begin september.

Anders zoeken we een stukje Italie op met betere voorspellingen.



Vorig jaar bij het Gardameer in Sept. lekker weer gehad.



2 jaar geleden ook bedacht dat we weer ergens in de Piemonte zouden gaan staan, maar met 16 graden was dat niet echt my cup of tea zullen we maar zeggen. Uiteindelijk net onder de Cinque Terre uitgekomen met 25 graden.
Bekijk de dingen eens van een positieve kant
Wij hebben deze, love them!
quote:dolfje schreef op 17 juli 2014 @ 09:03:

[...]



En tiewrap, aan elkaar dacht ikhttp://nl.m.wikipedia.org/wiki/Tie-wrap
Ik heb een hoofdlamp (idd zo'n sexy lampje van de xenos ) en een lampje dat ik aan mijn ereader kan klikken. En voor de gezelligheid kaarsen.
Wij hebben een gaslamp. En een lamp op batterijen. De gaslamp kan je zacht zetten voor wat gezelliger licht, met de lamp op batterijen kan dat niet, maar die kan je wel goed gebruiken om iets te lezen.
Alle reacties Link kopieren
quote:sandt schreef op 17 juli 2014 @ 07:02:

Zo'n stormlantaarn valt voor mij toch wel in de categorie: barbecue en openvuur verboden!



Maar ik ben dan ook dochter van een brandweerman. Daarna getrouwd met een elektricien, dus wij hebben in de vouwwagen een 12 volt installatie voor het licht.



Veiligheid voorop!Sandt ik noem dat gewoon je gezonde verstand gebruiken.

Dit is een oud topic. Het topic is daarom gesloten.
Maak een nieuw topic aan om verder praten over dit onderwerp.

Terug naar boven