Vlucht met overstap

07-12-2010 09:58 26 berichten
Alle reacties Link kopieren
Ik ben op zoek naar een vlucht voor onze vakantie. En nou kom ik vluchten tegen met 1 overstap.

Als je moet overstappen hoe gaat dat dan. Moet je dan weer opnieuw bagage inleveren en door de douane . En scheelt dat per luchthaven of land. En hoeveel tijd moet daar minimaal tussen zitten.

En als je vertraging hebt met de eerste vlucht dan kan het het zomaar zijn dat je te laat bent voor vlucht twee.

Iemand ervaring hier mee?
Alle reacties Link kopieren
quote:mayou schreef op 07 december 2010 @ 12:19:

Als je met een low cost carrier vliegt met een overstap, wordt je bagage niet automatisch doorgelabeld. Dat gaat per traject.



Als je een overstap hebt in de USA naar een bestemming buiten de USA wordt je bagage doorgelabeld, maar niet wanneer je een overstap hebt binnen de USA.Bagage binnen de USA wordt ook doorgelabeld. Het enige is dat je eigen bagage dus moet identificeren en op een andere band moet plaatsen. De bagage wordt niet automatisch naar het volgende vliegtuig gestuurd wat normaal gesproken wel gebeurd.

Dit is een oud topic. Het topic is daarom gesloten.
Maak een nieuw topic aan om verder praten over dit onderwerp.

Terug naar boven