Cadeau zusje
vrijdag 5 oktober 2018 om 16:53
Het ligt meer aan het kado dan aan het bedrag. Als schoonzus een merktas krijgt die ze altijd al wou en ik een puntenslijper terwijl ik niet teken zou ik dat wel naar vinden. Hoe duur het was zegt me niets. Wel hoe persoonlijk. Daarbij is je zus in principe voor het leven. Je liefje maar zolang het duurt.
Ik denk overigens wel dat veel vrouwen dit niet leuk zouden vinden.
Ik denk overigens wel dat veel vrouwen dit niet leuk zouden vinden.
vrijdag 5 oktober 2018 om 23:20
Oh, nee joh.lollypopje schreef: ↑05-10-2018 16:29Het idee dat mensen veel meer kijken naar de waarde dan intentie, herken ik niet in mijzelf en ook niet in de mensen met wie ik omga.
Dus ik blijf het een bijzondere redenatie vinden. Herken jij je in die schoonzus uit het verhaal dat je hier zo mee bezig bent?
Waarom zou de schoonzus met het boek teleurgesteld zijn als het een boek is dat perfect bij haar past en ik speciaal voor haar heb uitgezocht?
Ben het helemaal met jou eens
Ben altijd blij met wat ik ook krijg. Gaat om het idee dat iemand moeite voor je doet.
Was gewoon in het algemeen dat ik me wel kan voorstellen dat anderen wel zo denken
Frankly my dear, I don"t give a damn