Geen humor hebben.

31-03-2012 09:17 44 berichten
Alle reacties Link kopieren
Al heel me leven val ik een beetje buiten de boot. Waarschijnlijk door mijn eigen opstelling. Ik ga wel in fases met mensen om maar op een gegeve moment gaat het fout om wat voor rede dan ook. Ik woon in een dorp dus ben met iedereen wel eens hier in contact gekomen maar dat is altijd fout afgelopen. Ik merk dat mijn familie heel voorzichtig met me geworden is. Waarschijnlijk ben ik iemand met een kort londje. Ik kan dingen niet snel loslaten het blijft door mijn hoofd spoken en dat kan maanden later weer terug komen. Ik overdenk situaties. En als iemand mijn vertrouwen beschaad heeft vergeef ik dat gewoon niet meer. Ook merk ik dat mijn humor ver te zoeken is. Ik lach niet zo snel meer om dingen, of het moet echt hilarisch zijn. En ook op mijn werk kan ik weinig meelachen met collegas. Ik ben wel vrolijk maar ik weet gewoon niet echt die vrolijkheid te pakken te krijgen door lekker mee te lachen. Ook kan ik er moeilijk mee om gaan als iemand een grapje met mij uithaald of met me probeert te lachen en me dan een soort van uitdaagt op waarschijnlijk een goede manier. Ik snauw het of af, of ik wuif het een beetje weg. Ik baal hier zo erg van. Want daardoor verlies ik constant mensen uit me leven. En als je steeds zo reageert ook uit onzekerheid denken mensen soms dat je arrogant bent.
Alle reacties Link kopieren
quote:Kier_V schreef op 31 maart 2012 @ 10:55:

[...]





Okay, maar waarom zou een familie voorzichtig met je zijn wanneer het enkel een iets is van niet dezelfde humor oid.

Dan is er meer aan de hand.



Wat is er in de familie voorgevallen dat er voorzichtig gedaan moet worden met TO dan.....Het lijkt me meer een kwestie van wat met TO is gebeurd de laatste tijd. Waarom ze zo'n kort lontje heeft gekregen en mensen moeilijk vertrouwt.
Alle reacties Link kopieren
Daar kom ik weer met m'n boek.

Lees dit eens en je hebt de perfecte handleiding hoe om te gaan met mensen. Je leert ook hoe je mensen vooral niet moet benaderen. Klik hier.

Echt waar, het kan zomaar eens het beste boek zijn wat je ooit hebt gelezen.
Alle reacties Link kopieren
Ik denk dat mensen een beetje bang voor je zijn. Als iets je niet aanstaat krijgen ze een grauw of snauw, daar schrikken mensen van en die blijven op deze manier wel op afstand. En als je nooit iets kunt vergeven, ben je zelf zo perfect dan? Maak je zelf nooit een fout? Ik denk dat je zelf al heel gauw het gevoel hebt dat mensen tegen je zijn en dat de meeste mensen verkeerde intenties met jou hebben.



Vraag ook eens waarom iemand zegt wat ze zegt, wat de achtergrond is en trek niet te snel conclusies. Sommige dingen zijn nou eenmaal heel anders dan je zelf denkt te weten. Niet alles overkomt je in het leven, je bent zelf verantwoordelijk voor je leven.

Trouwens, goed van je dat je hier een topic opent, dit is de eerste stap naar een beter leven.



O ja, lees mijn onderschrift eens...
Alle reacties Link kopieren
Ik lees:



Onzekerheid--> agressie--> achterdocht--> te hoge verwachtingen van vriendschappen en/of mensen.
“Don’t look back – you’re not going that way.”
Alle reacties Link kopieren
quote:Tickel schreef op 31 maart 2012 @ 12:11:

Ik lees:



Onzekerheid--> agressie--> achterdocht--> te hoge verwachtingen van vriendschappen en/of mensen.Ik denk dat ook te lezen alleen tot dusver krijgen vragen die gesteld worden geen antwoorden. Dat hoeft ook niet en TO kan net zo goed andere dingen aan het doen zijn. Afwachten dus maar.
“I've learned that people will forget what you said, people will forget what you did, but people will never forget how you made them feel.” Maya Angelou.
Alle reacties Link kopieren
Klopt ik was er niet. Onzekerheid agressie achterdcht en te hoge verwachtingen kloppen helemaal! Ik krijg weinig visite en betrapte me er op dat ik laatst als een gek mensen uit ging nodigen omdat ik bang was wat de buren wel niet van me zouden denken. En dat ze dan over me zouden praten dat ik niemand heb. Oke klinkt heel raar maar ben wel eerlijk.
Alle reacties Link kopieren
quote:XionZ schreef op 31 maart 2012 @ 09:33:

Zegt een piloot tegen een jongetje: "hou jij van vliegen?"

Waarop het jongetje antwoordt: "nou en of!"

Zegt de piloot weer: "dan zal ik er straks een paar voor je vangen"



Dat vind ik trouwens erg leuke humor.



Ik was vroeger bij het pedante af (bloed)serieus. Dus als iemand een grapje maakte, dacht ik dat hij het meende. Een andere leuke:



A: Hoe vind je het stadhuis?

B: Door goed te zoeken!
World of Warcraft: Legion
Alle reacties Link kopieren
Een ander voorbeeld: Iemand zei dat hij enige tijd een escort gebruikte. Dat hij daar goede ervaringen mee had. Maar op een gegeven moment ging het hem toch tegenvallen. Dan denk je dat je het hebt over betaalde seks. Dan zegt hij: "Ik heb die escort hier nog staan," en dan komt hij met een oude Ford Escort aanzetten. Dus heeft hij het al die tijd over een auto gehad, haha!
World of Warcraft: Legion
Alle reacties Link kopieren
quote:vivalaavida schreef op 31 maart 2012 @ 14:44:

Klopt ik was er niet. Onzekerheid agressie achterdcht en te hoge verwachtingen kloppen helemaal! Ik krijg weinig visite en betrapte me er op dat ik laatst als een gek mensen uit ging nodigen omdat ik bang was wat de buren wel niet van me zouden denken. En dat ze dan over me zouden praten dat ik niemand heb. Oke klinkt heel raar maar ben wel eerlijk.

Maar dan kan jij toch hier wat aan doen?



Het zijn jouw gedachten die je gevoelens bepalen. Als je wat aan je gedachte patronen verandert (verwachtingen) en meer zekerheid opbouwt bestaat de kans dat je beter gaat voelen en minder negatieve emoties hebt die dus nu je sociale leven negatief beïnvloeden.
“I've learned that people will forget what you said, people will forget what you did, but people will never forget how you made them feel.” Maya Angelou.
Alle reacties Link kopieren
quote:vivalaavida schreef op 31 maart 2012 @ 14:44:Onzekerheid agressie achterdcht en te hoge verwachtingen kloppen helemaal!





Paar tips:



* andere mensen hebben óók veel meegemaakt. Jij bent kennelijk geneigd naar gedrag van jezelf te vergeven want je hebt een moeilijk leven gehad, en anderen voorgoed af te rekenen op een enkel foutje. Andere mensen hebben ook zo hun pijn en onzekerheden. Probeer hun fouten eens wat minder negatief te zien.



* neem jezelf voor wat je een volgende keer anders wilt doen. DUs niet bedenken wat je _niet_ wilt doen ("Ik mag niet meer ontploffen") maar bedenken wat je wél wilt doen ("de volgende keer dat iemand een rotopmerking maakt vraag ik eerst 'hoe bedoel je dat?'")



* neem jezelf niet te serieus. het is niet belangrijk welke moppen of cabaretiers je leuk vindt, het gaat erom dat je ook een beetje kan lachen om jezelf, om iets stoms dat je gedaan hebt, of om rare trekjes van jezelf. Dat is het soort humor waarmee je vrienden maakt, niet met moppen.
Alle reacties Link kopieren
Ja maar ik vertel geen moppen ik heb wel zelfspot en ENN ik denk dat je de spijker op de kop slaat mijn dag bestaat voordurend uit negatieve gedachtes.
Alle reacties Link kopieren
quote:vivalaavida schreef op 31 maart 2012 @ 16:37:

Ja maar ik vertel geen moppen ik heb wel zelfspot en ENN ik denk dat je de spijker op de kop slaat mijn dag bestaat voordurend uit negatieve gedachtes.Daar kan je echt wat aan doen. Als deze gedachten je leven negatief beïnvloeden kan je wellicht eens overleggen met de HA of je begeleiding kan krijgen om te leren je eigen gedachten bij te buigen naar meer positievere.

Misschien interessant.
“I've learned that people will forget what you said, people will forget what you did, but people will never forget how you made them feel.” Maya Angelou.
Alle reacties Link kopieren
Ik kan dat misschien interessant niet openen. Kun je de link miss geven dan kan ik hem koppieren..
Alle reacties Link kopieren
quote:vivalaavida schreef op 31 maart 2012 @ 10:31:

Nou bij mij op me werk lachen ze heel snel om dingen en miss niet altijd echt. Ik kan dat niet. Ik wil gewoon weten hoe andere dit doen. Ik verlies me zelf snel door mijn onzekerheid. Denk idd gauw dat iets aan mij ligt.Ik zou het ook gewoon erg fijn vinden om mee te kunnen komen in een groep. op de middelbare school al had ik problemen of ik zat in me element of ik werd helemaal stil. Er lijkt geen middeweg te zijn.



Heb even geen zin om een heel verhaal te typen (terwijl ik daar doorgaans heel goed in ben), maar herken me in je.

Ik houd ontzettend van droge humor, maar kan vaak niet lachen om dingen die voor veel anderen heel grappig blijken te zijn, maar voor mij totaal plat en nietszeggend.

Ben altijd bereid om me voor anderen in te zetten, maar ben ontzettend sensitief en gevoelig. Mensen verliezen daardoor snel hun krediet bij mij (maar ik vind daarentegen zelf dan ook, dat ik erg vaak teleurgesteld ben). Ik over-analyseer alles ook zo ontzettend, wordt er zelf soms moet van.

Mensen zoeken mij vaak wel op als ze problemen hebben, maar voor de gezellige groepsdingen heb ik wel eens het gevoel overgeslagen te worden..
Alle reacties Link kopieren
moet = moe natuurlijk
Alle reacties Link kopieren
quote:vivalaavida schreef op 31 maart 2012 @ 21:08:

Ik kan dat misschien interessant niet openen. Kun je de link miss geven dan kan ik hem koppieren..http://www.performancecon ... rtikelen/Zelfcoaching.pdf
“I've learned that people will forget what you said, people will forget what you did, but people will never forget how you made them feel.” Maya Angelou.
Alle reacties Link kopieren
Dankje ENN en annebel 85 ik herken me ook helemaal in jou verhaal!
Ik krijg een beetje het gevoel dat jij heel erg denkt in zwart-wit, zij-wij, en ik vs de rest van de wereld, alsof iedereen tegen jou is en waar mogelijk dat te laten blijken. Maar dat is helemaal niet zo, misschien is het zinvol om in andere termen te gaan denken. Je bent niet alleen en heel veel mensen zijn hetzelfde als jij. De ene persoon is ook niet beter dan de ander, maar iedereen is anders. Jouw collega's hebben ook niet perse meer humor, maar een ander gevoel voor humor. Het lijkt alsof jij tégen hun humor bent en zij tegen die van jou, maar dat klopt niet.



Daarnaast moet je je realiseren dat iedereen ook maar op de wereld is gezet zonder gebruiksaanwijzing en maar wat aanklooit. Iedereen doet ook maar wat hem of haar het beste lijkt. Sinds ik me dit realiseer ben ik een stuk milder gestemd.



Sowieso ken ik weinig wrok en ben ik heel erg vergevingsgezind. Misschien iets te, maar het gaat om jou. Waarom blijf je tot in den treuren boos om mensen? Vaak zijn het ook de omstandigheden die mensen een bepaald gedrag laten vertonen. Ik ben in mijn leven ook gekwetst door mensen natuurlijk, wie niet? Maar ik voel mij niet rancuneus.



Er zijn heel weinig mensen die ik achteraf nog echt dingen kwalijk neem en blijf nemen. Ook mensen die dicht bij me staan hebben me pijn gedaan en dat weet ik ook, maar toch heb ik het hun vaak vergeven. Ze hebben die intentie niet gehad en zijn zich er nooit bewust van geweest wat het met mij deed. Dat maakt voor mij wel het verschil.
Alle reacties Link kopieren
@Lupine, jammer dat TO niet meer op jouw of mijn verhaal reageert. Was benieuwd of ze herkenning vind in deze woorden...

Dit is een oud topic. Het topic is daarom gesloten.
Maak een nieuw topic aan om verder praten over dit onderwerp.

Terug naar boven