Hersenbloeding bij vriend

16-05-2015 22:53 858 berichten
Alle reacties Link kopieren
Dit is het derde topic in korte tijd die ik open over mijn vriend en tegelijk ook het topic dat ik nooit heb willen openen…



Vorige week vrijdag stond mijn vriend op met hevige hoofdpijn. Hij had wat slecht geslapen en schreef het daaraan toe. Hij ging nog wat op de zetel rusten en dan wat later naar zijn werk proberen gaan. Ik gaf hem een kus en ben zelf gaan werken. Ik heb hem nog een berichtje gestuurd, waar hij niet op antwoordde. Ik dacht dat hij in slaap was gevallen. Op de middag kreeg ik een telefoontje van mijn buurman met de mededeling dat er een ambulance en MUG voor mijn deur stond. Mijn vriend was zo onwel geworden dat hij een ambulance had gebeld.



Ik ben onmiddellijk naar het ziekenhuis gereden. Bij aankomst was mijn vriend niet meer bij bewustzijn. Hij heeft een hersenbloeding gehad op basis van een aneurysma. Mijn jonge, sportieve vriend lag in coma. Hij heeft dezelfde dag nog twee operaties gehad, één om de druk van zijn hersenen te halen en één waarbij een veertje in het aneurysma werd geplaatst om verdere bloeding te voorkomen.



Ik ben 24u bij hem gebleven. Toen ik terug thuis kwam om verse kledij te halen, zag ik pas hoe hard hij had afgezien. De ambulanciers hadden de voordeur achter zich dichtgetrokken en er was sindsdien niemand meer binnen geweest. Hij had overgegeven in de hal waar ze hem gevonden en hij heeft de controle over zijn darmen verloren. Ik heb alles opgepoetst terwijl ik dacht dat het misschien het laatste beeld was dat ik van mijn vriend zou onthouden in ons pas gekochte huis.



De laatste dagen zijn er wat voorzichtig positieve berichten. Zijn hersendruk steeg initieel toen de dokters hem van de sedatie haalden. Dit hebben ze enkele keren moeten proberen. Sinds donderdag hebben ze zijn medicatie wel sterk kunnen verminderen. Hij heeft zijn ogen geopend, maar hij lijkt toch niet echt wakker. Hij reageert op prikkels die de dokters hem geven. Ik zag zijn hartslag versnellen op de monitor toen ik mijn hand op zijn borst legde, alsof hij toch besefte dat ik er was.



Ik heb dit topic geopend om mijn gedachten eens te ordenen. Misschien zijn er hier ook mensen met positieve ervaringsverhalen?
Ik volg je topic op de voet. Hoe gaat het met je Plensbui? En met je vriend? Als je niet wil reageren is dat prima. Doe waar je je goed bij voelt. Heel veel sterkte
Veel sterkte Plensbui, hang on there




Sterkte!



Een meelezer
Alle reacties Link kopieren
Beterschap meissie en heel veel sterkte voor je vriend
If you don,t like whats,s being said,change the conversation
Alle reacties Link kopieren
Plensbui, wat een narigheid. Beterschap joh!
Les temps sont durs pour les rêveurs...
Alle reacties Link kopieren
Heb vandaag weinig nieuws te vertellen. Ik wilde naar het ziekenhuis gaan, maar ik ben er niet geraakt. Ik weet zelf niet goed hoe het met mijn vriend gaat. Volgens zijn broer nog steeds hetzelfde.

Gisteren kon ik mijn buikpijn goed verdragen, maar nu ik plots weer alles zelf moet doen ipv in een ziekenhuisbed te liggen, heb ik er weer meer last van. Ik voel me ontzettend lamlendig. Ik heb de hele nacht gal moeten braken. Het voelt gewoon erg eenzaam.
Ach meis, wat een ellende. Heb je ook geen familie of vriendin die een nachtje bij je kan blijven? Heel veel sterkte en beterschap
Alle reacties Link kopieren
Wat naar Plensbui. Je bent nog niet in staat om jezelf goed te verzorgen. Is er toch wat familie of vrienden die je om hulp kunt vragen?



Zo herstel je sneller! Het is echt niet goed om in zo'n situatie alleen te zijn!



Zorg ervoor dat je hulp krijgt en accepteer de hulp !
Lieve plensbui, kan je niet je vriendin bellen en vragen of ze een avond/nachtje bij je blijft? Dan is er iemand om je een beetje te verzorgen en voelt het misschien minder eenzaam....
Och Plensbui, is er echt niemand die je kan vragen naar je toe te komen?

Ik wens je heel veel sterkte en beterschap, vreselijk voor je dit allemaal. Liefs en een dikke knuffel.
Alle reacties Link kopieren
Alle reacties Link kopieren
Lieve Plensbui, in welke regio woon je? Misschien kan ik of iemand anders van het forum iets betekenen?
Alle reacties Link kopieren
Wat een narigheid, vraag echt even iemand om bij je te blijven. Doe het rustig aan en probeer niet teveel te piekeren. Lukt het slapen een beetje? Nu is het nog belangrijker dat je genoeg rust krijgt.
Iemand een blokje kaas bij de mosterd?
Alle reacties Link kopieren
sterkte
Jeetje, ik wil je heel veel sterkte wensen lieve plensbui, voor jou maar ook voor je vriend en zijn familie.



Gelukkig heb je zo te lezen veel steun aan zijn familie en zij aan jou.
Ohw Plensbui wat rot
Alle reacties Link kopieren
Let it be..
Ach Plensbui.

Ik weet niet waar je woont, maar zou je best willen helpen. Ik zelf woon in het Gooi.



Sterke!
Alle reacties Link kopieren


Alle reacties Link kopieren
heb je geen vriendin die bij je kan slapen? Familie?
Help iedereen een handje
Alle reacties Link kopieren
Ach lieverd toch.

Wat de rest ook zegt, is er niet iemand die bij je kan blijven.

Voor nu misschien wat laat.

Maar morgen bv?



All people have the right to stupidity. But some abuse the privilege.
Ik zou de opties overwegen om bij iemand te blijven, kan je schoonvader je niet voorlopig als logé nemen? Jullie zijn toch al zo met elkaar gemoeid en de band is goed..



Weer een voor jou en je vriend Plensbui. Hopelijk vandaag weer een betere dag voor jullie beiden.
Alle reacties Link kopieren




Thinking of you!
Alle reacties Link kopieren
Alles komt tegelijk he? Sterkte en hopelijk ben jij snel opgeknapt en je vriend steeds met stapjes vooruit.



Als je naar je vriend wilt, kan je evt. vragen of iemand je haalt en dat je dan in rolstoel naar de afdeling/ kamer gaat als je nog te ziek bent om te lopen? Vaak staan die beneden in de hal om te lenen.



Plens, meid, wat een enorme rottijd! Is er iemand die bij je wil komen logeren?

Dit is een oud topic. Het topic is daarom gesloten.
Maak een nieuw topic aan om verder praten over dit onderwerp.

Terug naar boven